Zdeněk John

Related to

Cestovní ruch čeká nejhorší časy od roku 89. Zaměří se na domácí turisty

8.April » Seznam Zprávy
Jak bude vypadat letní turistická sezona v roce 2020? Pokud zůstanou hranice země uzavřeny i přes prázdniny, Česko přijde o miliardy korun, které sem každoročně přijíždějí utrácet zahraniční návštěvníci.

Na byt mi půjčili rodiče, tvrdil exministr Kremlík. Teď otočil

8.April » Seznam Zprávy
8,6 milionu korun na byt mi půjčili rodiče, tvrdil ještě nedávno bývalý ministr dopravy Vladimír Kremlík. Nyní uvedl, že peníze pocházejí od advokáta Gabriela Achoura.

Šest let války o Donbas. Když letí šrapnely, vezmu si prášek a jdu pod peřinu

8.April » Seznam Zprávy
Válka v Donbasu trvá už šest let. Třetí díl reportážní série se věnuje životě v chatové oblasti, ve které našly kvůli konfliktu nový domov desítky rodin. Všude kolem je uhlí, lidé jsou tu ale odkázaní na jeho humanitární dodávky.

O co nás připraví koronavirus? V ohrožení zdaleka není jen kafe ze Starbucks

5.February » Seznam Zprávy
Zpoždění nebo rovnou zrušení dodávek. Růst cen za dodání zboží. A hlavně nejistota, co bude dál. To je koktejl, kterému kvůli koronaviru nyní čelí všechny firmy obchodující s Čínou. Kvůli propojenosti globální ekonomiky ovlivní epidemie obchod po ...

Statisícová demonstrace na Letné přehledně. Tady jsou klíčová fakta

16.November » Seznam Zprávy
Kdy bude další akce proti premiéru Babišovi? Do ulic vyjdeme, když překročí jednu z červených linií, varovali organizátoři.

Není to silnice smrti, příčina s tím nesouvisí, říká soudní znalec o nehodě autobusu

14.November » Seznam Zprávy
Slovenská vláda dnes dnes vyhlásila státní smutek v souvislosti s tragickou dopravní nehodou u Nitry, která si vyžádala 12 životů a 17 zraněných. Někteří zůstávají ve vážném stavu.

Tato informační stránka o Zdeněk John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes