15
new stories - click to show

Zdeněk John

Related to

Avízo, 13.1.: On-line debata vědců o strategii kolem vakcinace…

12.January » MedNews
Praha - 17:00 On-line debata vědců o strategii vakcinace proti nemoci covid-19. Pořádá Seznam Zprávy ve spolupráci s Nadačním fondem Neuron a společností Deloitte. Zúčastní se imunolog Václav Hořejší, expert na infekční nemoci Ladislav Machala, ps...

RegioJet vyšle vlaky do Krakova i dál. Jezdit budou přes noc

30.December » Seznam Zprávy
Dopravní společnost Radima Jančury oznámila, že na jaře spustí pravidelné vlakové spojení Prahy s polským Krakovem.

Zatloukal jde do SZ Byznys. Sekce se dále rozvíjí pod Johnem

21.December » Marketing&Media
Do byznysového zpravodajství SZ Byznys webu Seznam Zprávy přichází zkušený ekonomický novinář Jiří Zatloukal, který donedávna působil v redakci již nevycházejícího týdeníku Euro. Podle stávajícího vedoucího sekce a zástupce šéfredaktora Seznam Zpr...

Bod zlomu. Český byznys umírá, hoteliéři zvažují nepokoje v ulicích

13.December » Seznam Zprávy
Unie cestovního ruchu vyzvala vládu, aby jednala o skutečných kompenzacích pro hotely, restaurace, horská střediska, cestovní kanceláře a další firmy.

Seznam zprávy Byznys dočasně povede Zdeněk John

3.December » Marketing&Media
Šéf SZ Byznys Jaroslav Mašek podle všeho přišel do Seznam zpráv za účelem posílení ekonomického zpravodajství. Nyní však kývl na nabídku vydavatelství Economia a stává se šéfredaktorem Hospodářským novin. Sekci proto dočasně povede Zdeněk John. „J...

Ať žijí duchové, druhý díl. Tady by se mělo točit

17.July » Seznam Zprávy
Do středočeského Kamýku nad Vltavou, za posledními Přemyslovci, ale ještě víc za přírodním dobrodružstvím, vás zve Zdeněk John, zástupce šéfredaktora Seznam Zpráv v našem seriálu tipů na výlety.

Cestovní ruch čeká nejhorší časy od roku 89. Zaměří se na domácí turisty

8.April » Seznam Zprávy
Jak bude vypadat letní turistická sezona v roce 2020? Pokud zůstanou hranice země uzavřeny i přes prázdniny, Česko přijde o miliardy korun, které sem každoročně přijíždějí utrácet zahraniční návštěvníci.

Na byt mi půjčili rodiče, tvrdil exministr Kremlík. Teď otočil

8.April » Seznam Zprávy
8,6 milionu korun na byt mi půjčili rodiče, tvrdil ještě nedávno bývalý ministr dopravy Vladimír Kremlík. Nyní uvedl, že peníze pocházejí od advokáta Gabriela Achoura.

Šest let války o Donbas. Když letí šrapnely, vezmu si prášek a jdu pod peřinu

8.April » Seznam Zprávy
Válka v Donbasu trvá už šest let. Třetí díl reportážní série se věnuje životě v chatové oblasti, ve které našly kvůli konfliktu nový domov desítky rodin. Všude kolem je uhlí, lidé jsou tu ale odkázaní na jeho humanitární dodávky.

O co nás připraví koronavirus? V ohrožení zdaleka není jen kafe ze Starbucks

5.February » Seznam Zprávy
Zpoždění nebo rovnou zrušení dodávek. Růst cen za dodání zboží. A hlavně nejistota, co bude dál. To je koktejl, kterému kvůli koronaviru nyní čelí všechny firmy obchodující s Čínou. Kvůli propojenosti globální ekonomiky ovlivní epidemie obchod po ...

Tato informační stránka o Zdeněk John zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk John" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes