15
new stories - click to show

Šárka Pálková

Related to

Pět minut šíleného střelce. Video ukázalo, jak pálil z ochozu fakulty na ulici

21.December » Seznam Zprávy
Záběry pořízené za přítomnosti zasahujících policistů ukazují, jak chladnokrevně postupoval pachatel nejtragičtější střelby v historii Česka.

Jsou pozice, na které už prostě Čecha nezaměstnáte, říká hoteliér

7.October » Seznam Zprávy
Proč nemůže prodávat guláš v restauraci za méně než 220 korun nebo proč by česká gastronomie v současnosti těžko fungovala bez zaměstnanců z Ukrajiny, vysvětluje v rozhovoru pro Seznam Zprávy hoteliér a restauratér Marek Holer.

Nebezpečné kanály uprostřed cyklostezky. Zjišťovali jsme, zda je někdo opraví

3.September » Seznam Zprávy
Křiklavým sprejem zvýraznil neznámý dobrodinec kanály, které nebezpečně vystupují nad úroveň pražské cyklostezky v okolí nádrže Slatina. K odpovědnosti za stav vozovky se dlouho nikdo nehlásil, nakonec se snad dočká opravy.

Od roku 1985 bere mzdu v hotovosti. Nuly a jedničky peníze nejsou, říká

20.August » Seznam Zprávy
Drtivá většina českých zaměstnanců dostává mzdu na účet. Někteří jsou z tohoto řešení nadšení, jiným je dodnes bližší hotovost. SZ Byznys přináší příběhy z obou táborů.

Obrazem: Pohled do minulosti. Krkonošská střediska, jak jste je ještě neviděli

20.August » Seznam Zprávy
Jsou populární v zimě, ale své kouzlo mají i v letní sezoně. Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou lákají každoročně davy turistů, což se odráží i v bujné výstavbě v posledních letech. Podívejte se, jak se horská střediska proměnila.

Lékaři v Koreji pozastavili plat, kritizuje advokát. Obrana nabízí půjčku

5.June » Seznam Zprávy
Český vojenský lékař zadržovaný od poloviny dubna v Jižní Koreji je na neplacené dovolené. Seznam Zprávám informaci potvrdilo Ministerstvo obrany. Lékařův advokát s postupem nesouhlasí.

Video: Bleskové povodně zasáhly Španělsko. Ulice měst se proměnily v řeky

31.May » Seznam Zprávy
Silné deště v některých oblastech Španělska vyvolaly bleskové záplavy a sesuvy půdy. Intenzivní srážky mají podle předpovědí meteorologů pokračovat i nadále.

Komentář: Stěrače stírají, Ústavní soud je kompletní. Fungujeme

31.May » Seznam Zprávy
Napoprvé vsadil Petr Pavel na jistotu a navrhl silná jména. Příště to mohou být méně známé nebo kontroverznější osobnosti. „Popularita“ soudce není měřítko.

Ať Česko zaplatí za lékaře v Koreji kauci, vyzval vládu senátor Čunek

31.May » Seznam Zprávy
Případ českého lékaře, který nesmí opustit Jižní Koreu kvůli obvinění z nevhodného chování k místní hygieničce, se dostal na půdu Senátu.

Čtyři týdny v Jižní Koreji. Vojenský lékař stále nemůže opustit zemi

Lékař z Ústavu leteckého zdravotnictví Praha pokračuje v nedobrovolném pobytu v Jižní Koreji. Ministerstvo zahraničí ani ministerstvo obrany nevědí, kdy by se mohl vrátit do Česka.

Lékař, kterého zadržují v Koreji, poprvé promluvil o událostech v letadle

21.April » Seznam Zprávy
Coby vojenský lékař má za sebou misi v Afghánistánu, kde se staral o raněné vojáky. Jak ale říká, co nyní prožívá v Jižní Koreji, je kvůli bezmocnosti ještě náročnější.

Zadržovaný lékař potřebuje advokáty, uvolněte peníze, žádají stát právníci

20.April » Seznam Zprávy
Bez pomoci korejských advokátů je řádná obhajoba zadržovaného podplukovníka takřka nemožná, píše se v žádosti o pomoc. S lékařem dnes jednal velvyslanec.

Tato informační stránka o Šárka Pálková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Pálková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes