15
new stories - click to show

Ondřej Lasák

Related to

Šťastný podcast speciál: Kolik mrtvol je ve Sněmovně? To ví jen Marek Benda

24.June » Seznam Zprávy
Co přesně ví Marek Benda, kdo bude eurokomisař a jaké životní rady má dostat 15letý člověk, na to odpovídá Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Skládáme příští vládu. Turek na dopravě, školství pro KSČM

17.June » Seznam Zprávy
Kdo obsadí které ministerstvo v příští vládě a jak si povede Filip Turek coby ministr dopravy, to posuzuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Svatba s Babišem, sitcom Pirátů. Top pět kampaní u eurovoleb

3.June » Seznam Zprávy
Jak se bavili čeští prezidenti a které kampaně do eurovoleb byly nejzvláštnější, to glosuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: V čele kosmonaut, zprávy pod Bobošíkovou. To bude nová ČT

13.May » Seznam Zprávy
Jak bude vypadat nová zestátněná Česká televize a kdo další má vědecký škraloup, o tom je dnešní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Ostuda TOP 09? Naopak, nová geniální strategie Pekarové

Proč je zdánlivě nepovedená výměna ministryně Langšádlové skvělý tah a v čem je antikampaň Spolu hloupá, to řeší Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Test pro správné Čechy. Víte o naší zemi víc než migranti?

29.April » Seznam Zprávy
Kteří velikáni protiimigračních hnutí se dostali do naší top pět a jaké otázky mají dostávat žadatelé o české občanství, o tom je dnešní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Senioři, podpůrci eutanázie a UFO. Koho pošlete do Bruselu

22.April » Seznam Zprávy
Koho můžete volit, když nechcete velké strany, a jaké novinky hlásí mladí v ODS, o tom je dnešní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Kniha jako zbraň politiků. Které otřásly Českem?

15.April » Seznam Zprávy
Jaké cíle mají knihy (ex)politiků a proč se koaliční politici začínají hádat mezi sebou, to jsou témata pro dnešní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Krize ruské rozvědky. Na Slovensku úspěch, v Česku to dře

8.April » Seznam Zprávy
Proč bychom měli litovat ruskou rozvědku a jaké byly české reakce na výsledek slovenských voleb, to analyzuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Nekritizujte vládu. To jen voliči nevědí, co chtějí

18.March » Seznam Zprávy
Proč se vládě nedaří v průzkumech a jak vypadá milá tvář Marie Bastlové, o tom se mluví ve Šťastném podcastu, dnes ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Ondřej Lasák a právě Marie Bastlová jako host.

Šťastný podcast: Jak se vyhnout armádě? Jezděte naostro a mějte ekzém

11.March » Seznam Zprávy
Jak nalákat ke službě lidi, kteří nechtějí do armády, a proč by se někteří politici měli vydat do autoškoly, to řeší dnešní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Šťastný podcast: Prohra gayů, leseb, vlády i ČT. Slaví pouze ANO

4.March » Seznam Zprávy
Proč jsme se ocitli v nultých letech a kdo vyhrál a prohrál debatu o manželství pro všechny, to vám řekne Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Tato informační stránka o Ondřej Lasák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Lasák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes