15
new stories - click to show

Tinka Avramova

Related to

Encyklopedie, která se nedá přečíst, která se musí zažít

24.February » topvip.cz
Autorská inscenace Encyklopedie ničeho studentů Katedry alternativního a loutkového divadla (KALD) DAMU se zabývá tématem nonsensu v kontextu divadelního prostředí. Tvůrčí tým vytváří jevištní encyklopedii, ve které se snaží zpochybnit představu o »…

Encyklopedie, která se nedá přečíst, která se musí zažít

23.February » Tojesenzace.cz
Autorská inscenace Encyklopedie ničeho studentů Katedry alternativního a loutkového divadla (KALD) DAMU se zabývá tématem nonsensu v kontextu divadelního prostředí.

Spielraum Kollektiv: Odkaz. Linda Straub inscenuje vlastní pohřeb

17.September » Tojesenzace.cz
Spielraum Kollektiv se ve své novince Odkaz věnuje tématu čekání na smrt a toho, co po člověku zůstane. Autorku konceptu

Prima – Dílo (nejen) okamžiku

Nový projekt Prima Viktora Černického ukazuje, jak se dá cíleně pracovat s nahodilostí, pokud víte, jak funguje tzv. mirroring, nastavíte interpretům jistá pravidla a ukážete jim prostor pro vnímání a přebírání pohybu od druhých.

RECENZE: Všichni jsme hrdinové, i se všemi těmi hříchy a křivdami

6.March » iDNES.cz
Oproti klasicky bohatému programu toho letos divákům festival Malá inventura příliš nabídnout nemohl. Zpřístupnil však několik záznamů alternativních produkcí, které měly premiéru loni na podzim a které se kvůli následné uzávěře dosud mnoha repríz n…

I am the problem – Příliš Netflixu a čínský smartphone jako hanba našich dní

1.November » Taneční aktuality
Jednou z posledních premiér, která se stihla odehrát před zastavením kultury, byla šedesátiminutová performance I am the problem od Jana Mocka.

Pocit provinilosti? Třeba když let do Kanady vykoupíte omluvnou selfie

5.October » iDNES.cz
Fenomén pocitu provinilosti, který v nás akcelerují sociální sítě či hnutí bojující s klimatickou krizí, si vzali na paškál tvůrci nadžánrového představení I Am the Problem. K vidění bude v pražském prostoru Alfred ve dvoře.

Immigrants Lives Matter

Co musí cizinec překonat, než získá povolení k pobytu v ČR? Inscenace 30 dní / 30 Days bude zítra hostem festivalu Nultý bod.

Festival Za dveřmi rozžije pražské ulice a Nultý bod se letos uskuteční v Invalidovně

5.July » Opera PLUS
Ani letos v červenci nebudou v Praze chybět festivaly Za dveřmi a Nultý bod. Soustředěné v letošním roce především na tuzemskou tvorbu, přinášejí současné divadlo mnoha žánrů. Festival Za dveřmi, který se koná na několika místech pod širým nebem, po…

Papíry straší. Divadlo o tom, co musí člověk dělat, aby mohl žít v ČR

3.June » Novinky.cz
Inscenace 30 dní / 30 days má premiéry 8. června a 9. června 2020 v pražském prostoru Cross Attic. Autoři chtěli ukázat, kolik papírů musí cizinec posílat českým úřadům, jak se žije v nejistotě a jak se ztrácí iluze.

Tato informační stránka o Tinka Avramova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tinka Avramova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes