15
new stories - click to show

Matěj Kotouček

Related to

Bastl Electronic Track. Ceny Vinyla vydávají kompilaci

19.April » Full Moon Zine
Nikdo z poroty asi nečekal, že ta nejchytlavější věc v celém Bastl Electronic Tracku soutěži bude postavená na samplu Leoše Janáčka.

Na Vinyle zahraje čtveřice nominovaných

8.February » Full Moon Zine
Ocenění přeberou také laureáti výzvy Bastl Electronic Track pro mladé hudební producenty*ky, kterých se letos přihlásilo rekordních devětatřicet.

Luhovaný Vincent přinese do Luhačovic čtyři dny kulturního veselí

22.June » Zlin.cz
Festival zahájí čtvrteční projekce letního kina na terase Městské plovárny. Promítání francouzského snímku Přes hranici, vytvořeného náročnou metodou animace malbou na sklo, bude předcházet partnerská vernisáž skupinové výstavy Ozvěny zpěvu sirén po…

Festival Luhovaný Vincent – kulturní svátek už po dvanácté v Luhačovicích

21.June » ProtiŠedi.cz
Dvanáctý ročník etablovaného lázeňského festivalu Luhovaný Vincent s tématem Přes čáru zve diváky na čtyři dny kulturního veselí konající se v Luhačovicích ve dnech 23.–26. června. Festival zahájí čtvrteční projekce letního kina na terase Městské pl…

Thistle na dvorku Petrohradské

12.May » Informuji.cz
Duo Matěje Kotoučka a Sima Hakalista se před pár lety vynořilo ze scény... | Praha 10 - (2022-05-26 19:30:00 - 2022-05-26 00:00:00)

Hudební ceny Vinyla za rok 2021 rozdány

23.February » Full Moon Zine
Vedle tradičních kategorií došlo i na ocenění za publicistiku, tedy na II. ročník ceny Jany „Apačky” Grygarové.

Douška vydavatelská: Nona Records

13.November » Full Moon Zine
Matěj Kotouček z labelu Nona Records po třech letech fungování v symbióze podpory klubových akcí a vydávání experimentálního elektra migruje do Prahy.

Festival Mendel je... včelař opět zve na party. Lidé uvidí třeba i videomapping a uslyší koncerty

15.July » Jihlavská Drbna
Čtvrtý ročník zábavně-vědecko-popularizačního festivalu o Gregoru Johannu Mendelovi je tu. Letos se zaměří na méně známý obor vědcovy činnosti – včelařství. Vedle zábavy a koncertů opět nepřijdete ani o festfood a interaktivní vzdělávací program. Ne…

Tato informační stránka o Matěj Kotouček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matěj Kotouček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes