15
new stories - click to show

Radim Bača

Related to

Pěší mezi Myslíkem a Kozlovicemi ochrání nový chodník. Ocení ho místní i turisté

5.November » TV Polar
Nový chodník spojí Myslík a Kozlovice. Jde o úsek, kde se často stávají dopravní nehody a chodník má zvýšit bezpečnost chodců, kteří jsou na frekventované silnici nuceni chodit po krajnici.

Starosta Palkovic pěstuje ve velkém konopí! Lidé ho udávají

18.September » Legalizace.cz
Stížnosti a také udání chodí na obec v Palkovicích na Frýdecko-Místecku. To kvůli dvouhektarovému poli konopí, které tam dorůstá dvoumetrové výšky. Tím, kdo ho založil, je ale sám starosta Radim Bača (50)! „Podněty skutečně chodí, od místních i př...

V Palkovicích mají po sklizni konopí. O zkušební lány měli zájem zloději i celníci

12.September » TV Polar
Přibližně dva hektary technického konopí letos vypěstovali zemědělci z Palkovic. Vyzkoušeli odrůdu z Finska, která se pěstuje zejména pro olejnatá semena.

Politické hnutí ANK 2020 vysílá kandidáty do senátních a krajských voleb

Senátor Peter Koliba se rozhodl v letošních volbách do Senátu obhájit svůj post. Tentokrát za nové politické hnutí Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020.

Politické hnutí ALTERNATIVA PRO NEZÁVISLÉ KANDIDÁTY 2020 - ANK 2020 vysílá kandidáty do senátních a krajských voleb

3.September » Protext
Ostrava 3. září 2020 (PROTEXT) - Senátor doc. MUDr. Peter Koliba, CSc. se rozhodl v letošních volbách do Senátu obhájit svůj post. Tentokrát za nové politické hnutí "Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020". Spolu s ním se do boje o senátní křesl...

Kvůli nutnému rozšíření školky se musí radnice dočasně nastěhovat do tělocvičny

15.August » TV Polar
Obec Palkovice se rozrůstá a přibývá v ní mladých rodin s dětmi. Obecní úřad proto musí řešit kapacitu mateřské a základní školy.

Starosta Palkovic pěstuje ve velkém konopí! Lidé ho udávají

1.August » Blesk.cz
Stížnosti a také udání chodí na obec v Palkovicích na Frýdecko-Místecku. To kvůli dvouhektarovému poli konopí, které tam dorůstá dvoumetrové výšky. Tím, kdo ho založil, je ale sám starosta Radim Bača (50)!

V Palkovicích pořádali mezinárodní letní fotbalový turnaj

18.July » TV Polar
Ve fotbalovém areálu v Palkovicích se v sobotu hrál tradiční letní turnaj. Uspořádat se ho podařilo i přes nepřízeň počasí a omezení hygieniků.

Lidé objevili lesy a kopce Palkovic. Koronavirus je přitáhl do přírody

24.May » TV Polar
Přestože koronavirus s sebou přinesl velkou spoustu problémů, v něčem dokázal zapůsobit i pozitivně. Zavření obchodních center, restaurací, zákaz kulturních akcí a další omezení přitáhla lidi do přírody. Hojně navštěvované se staly Palkovice a jej...

V Palkovicích 11. května otevřou školku, nepředpokládá se ale přílišný zájem rodičů

30.April » TV Polar
11. květen, to je termín, kdy by se v Palkovicích mohla otevřít mateřská škola. Přílišný zájem rodičů o umístění dítěte do školky se ale nepředpokládá. V provozu by tak ze čtyř tříd mohla být pouze jedna.
Pavol Lukša - Politik za TOP09
Forum Nová Karolina - Zábavní a nákupní centrum
Adam Rykala - poslanec za ČSSD
Hana Zagorová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Radim Bača zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Bača" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes