15
new stories - click to show

Ondřej Feber

Related to

Obec připravuje rekonstrukci radnice i opravu silnice

19:36 » TV Polar
Stonavští zastupitelé schválili podání žádosti o dotaci, díky níž by se v lokalitě Stavy měla opravit další komunikace. Velké rekonstrukce by se měla dočkat i radnice.

Radnice na Karvinsku předplatila pro všechny mytí aut zdarma, cesty jsou špinavé

Netradiční službu dopřává svým obyvatelům obec Stonava. Tamní řidiči mohou využít bezplatného mytí osobního vozidla na ruční myčce v nedaleké Karviné. Radnice chce tímto způsobem alespoň částečně kompenzovat řidičům jejich náklady kvůli znečištěný...

V budově Senátu probíhá výstava Hornictví na Karvinsku

29.September » TV Polar
V budově Senátu Parlamentu ČR probíhá výstava Hornictví na Karvinsku, kterou si již prohlédl mimo jiné ministr průmyslu Karel Havlíček. Autoři expozice, Stanislav Kuba, Boleslav Kowalczyk a Jiří Brzóska prezentují nejen vývoj černouhelného sektoru...

doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA

24.September » ParlamentniListy.cz
V budově Senátu probíhá výstava Hornictví na Karvinsku, kterou si již prohlédl mimo jiné ministr průmyslu Karel Havlíček. Autoři expozice chtějí prezentují vývoj černouhelného sektoru v karvinském revíru i současnou tvář regionu.

V OKD se bude těžit uhlí minimálně do konce roku 2022

21.July » TV Polar
Minimálně do konce roku 2022 bude pokračovat těžba uhlí ve společnosti OKD. Oznámil to ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček, který společně s premiérem Andrejem Babišem navštívil důl ČSM ve Stonavě.

Stonava: Pouťové slavnosti proběhnou, nikoliv v režii obce

Na parkoviště v centru Stonavy již dorazily kolotoče, avšak tradiční obecní pouť zasvěcená patronce zdejšího katolického kostela sv. Maří Magdaléně ve Stonavě ani letos oficiálně neproběhne.

Vedení obce se setkalo s nejlepšími stonavskými žáky

2.July » TV Polar
Ke konci školního roku se vedení obce pravidelně schází s nejlepšími žáky jednotlivých tříd s českým a polským jazykem vyučovacím. Představitelé obce jim takto chtějí nejen pogratulovat k dosaženým výsledkům, ale hlavně si s nimi povykládat a zjis...

Zastupitelé schválili dotační programy pro občany Stonavy

23.June » TV Polar
Stonavští občané mohou žádat o další dotace. Zastupitelé na svém posledním zasedání totiž schválili program na úhradu stočného. O peníze z obecního rozpočtu mohou letos zažádat i chovatelé hospodářských zvířat a včelstev.

Služeb Nového domova využívají i občané Stonavy

2.June » TV Polar
Domov se zvláštním režimem v Karviné využívají i občané Stonavy. Toto zařízení je nyní díky rozsáhlé rekonstrukci útulnější. Přístavbou jedné z budov se navíc zvýšila jeho kapacita o 25 míst.

Zájem o popelnice na bioopad je enormní, obec koupí další

19.May » TV Polar
Jak jsme Vás už minule informovali, obec nakoupila další hnědé popelnice na bioodpad, které bezplatně nabídla svým občanům. Zájem o ně byl velký a po pár hodinách byly rozebrány. Radnice se proto rozhodla, že objedná další.

Stonava: Poslední šachta i poslední vozíky

10.May » iUHLI.cz
Park u dětského hřiště a areálu PZKO ve Stonavě je místem pro poslední vozíky vyvezené z utlumovaných dolů Darkov a ČSA. Nachází se ve společnosti dalších hornických artefaktů včetně pomníku obětem výbuchu ve 29. sloji na Dole ČSM-Sever v roce 2018.

Obec plánuje několik rekonstrukcí, využít chce dotací

5.May » TV Polar
Školu na Dolanech čeká rekonstrukce. Její záměr schválili stonavští zastupitelé. Radnice chce také obnovit tři byty. Využít k tomu chce dotaci z ministerstva financí.
Radek Sušil - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Ondřej Feber zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Feber" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes