15
new stories - click to show

Radek Sušil politik - ČSSD

Related to

FOTO: Výstava betlémů v Rousínově? Ukazuje kousky od sběratele i tvorbu místních

13.December » Vyškovský deník
Výstava betlémů je v těchto dnech přístupná v prostorách staré radnice na Sušilové náměstí v Rousínově. Zůstane tam až do středy 20. prosince.

Nehodí sa len do koláčov: 7 tipov, ako v kuchyni využiť pomarančovú kôru

2.November » Pravda.sk
Kedysi sme ju sušili na radiátoroch, dnes zväčša končí v koši. Nerobte to, vyhadzujete s ňou nielen kopec vitamínu C...

Nepodceňujte preventivní vyšetření tlustého střeva

11.April » TV Polar
V první reportáži se vydáme do gastroenterologické ambulance karvinské rájecké nemocnice. Důvodem je připomenout lidem důležitost preventivního vyšetření a včasné odhalení raného stadia rakoviny tlustého střeva.

TOTO ste vedeli? 8 záhradných tipov na využitie šupiek z citrusov

26.July » iZáhradkár.sk
Hoci v lete asi konzumujete viac ovocia zo záhrady, hlavne na ochutenie letných nápojov určite siahnete aj po rôznych citrusoch. Čo však s ich šupkami? Inšpirujte sa!

Senátní volby v číslech: Nejstarší kandidáti v historii a setrvale málo žen

4.December » Deník Referendum
Pokračování cyklu textů k nadcházejícím volbám se věnuje rozboru senátních kandidátek. Dostávají ženy více prostoru než v minulosti? Proč politické subjekty vsázejí na nestraníky? A z jakého důvodu stavějí méně kandidátů než dříve?

Moravskoslezské exsenátory konec funkce mrzí, těší se však na více volna

27.October » iDNES.cz
Na konci předminulého týdne uplynulo šestileté funkční období dosavadních senátorů Radka Sušila (ČSSD) v karvinském volebním obvodu, Petera Koliby (ANK 2020) v části Ostravy a Hlučínska a Jiřího Carbola (KDU-ČSL) na Frýdecko-Místecku. Ve své funkci …

Moravskoslezské exsenátory konec funkce mrzí, těší se však na více volna

27.October » iRegiony Impuls
Ve své funkci skončili, ačkoli chtěli pokračovat. Na konci předminulého týdne uplynulo šestileté funkční období dosavadních senátorů Radka Sušila (ČSSD) v karvinském volebním obvodu, Petera Koliby (ANK 2020) v části Ostravy a Hlučínska a Jiřího Carb…

Senát po překvapivých přestupech: ODS bude v klubu s TOP 09 a hnutí ANO s ČSSD

16.October » Aktuálně.cz
Prostě jsme se dohodli se senátory za ČSSD na spolupráci, protože si rozumíme v oblasti lidské a odborné, říká senátor Větrovský.

Starosta Stonavy byl zvolen senátorem

14.October » TV Polar
Stonava byla jednou z obcí a měst Moravskoslezského kraje, kde se ve dnech 9 a 10. října konalo druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu České republiky. Ve volebním obvodu 75 – Karviná lidé rozhodovali mezi dvěma kandidáty, Radkem Sušilem a Ondřejem F…

Druhé kolo senátních voleb v MS kraji: novými senátory jsou Šimetka, Pešatová a Feber

11.October » TV Polar
Také v Moravskoslezském kraji skončilo druhé kolo senátních voleb. Lidé mohli vybírat ze tří dvojic kandidátů, kteří postoupily z prvního kola. Do senátu nakonec míří Ondřej Šimetka, Helena Pešatová a Ondřej Feber.

2. kolo senátních voleb v Moravskoslezském kraj: novými senátory jsou Šimetka, Pešatová a Feber

10.October » TV Polar
Také v Moravskoslezském kraji skončilo druhé kolo senátních voleb. Lidé mohli vybírat ze tří dvojic kandidátů, kteří postoupily z prvního kola. Do senátu nakonec míří Ondřej Šimetka, Helena Pešatová a Ondřej Feber.

Přehledně: Kdo dobyl Senát

10.October » Novinky.cz
Letošní senátní volby vyhráli Starostové, spolu s SLK získali 11 mandátů z 27 možných. Za ODS bylo zvoleno pět kandidátů, za KDU-ČSL tři. Propadla ČSSD, která neobhájila ani jeden z deseti mandátů. Oslabilo i vládní hnutí ANO, když udrželo jedno kře…
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Petr Guziana - Český lékař a politik
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Václav Koukal - politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS

Tato informační stránka o Radek Sušil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Sušil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes