15
new stories - click to show

Helena Pešatová

Related to

Vláda by podle Senátu měla dodržet hranici dluhové brzdy

19.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Vláda by měla podle Senátu přijmout potřebné kroky k dodržení zákonné hranice tzv. dluhové brzdy. Zabránila by tak riziku postupujícího rozvratu veřejných financí a s ním...

Senát je kompletní, Pešatová a Zitterbart složili slib

19.November » EuroZprávy.cz
Senátoři Helena Pešatová a Karel Zitterbart z klubu Starostů dnes složili ústavou předepsaný slib. Horní komora tak má znovu plný počet 81 plnoprávných členů. Většina senátorů, kteří byli zvoleni v říjnu, slib složili už před týdnem na ustavující ...

Senát je kompletní, Pešatová a Zitterbart složili slib

19.November » ČeskéNoviny.cz
Praha - Senátoři Helena Pešatová a Karel Zitterbart z klubu Starostů dnes složili ústavou předepsaný slib. Horní komora tak má znovu plný počet 81 plnoprávných členů. Většina senátorů,...

Senát je téměř kompletní, 25 nově zvolených senátorů složilo slib

11.November » EuroZprávy.cz
Senát je téměř kompletní. Ústavou předepsaný slib dnes složilo 25 z 27 nově zvolených senátorů, kteří byli zvoleni v říjnu. Horní komora tak má aktuálně 79 právoplatných členů.

Starostka Frýdlantu nad Ostravicí se stala senátorkou

2.November » TV Polar
Frýdlant nad Ostravicí má historicky druhého senátora. Prvním byl senátor Národního shromáždění Československé republiky Josef Mnohoslav Kadlčák.

Senátní volby vyhrál STAN. Totální debakl vládní koalice, končí i Štěch

12.October » Deník Referendum
STAN potvrdil dobrou výchozí pozici po prvním kole, vcelku suverénně zvítězili v letošních senátních volbách a v horní komoře bude mít po dnešku nejsilnější klub. ČSSD nezískala ani mandát, a klub naopak poprvé v historii ztratí.

Druhé kolo senátních voleb v MS kraji: novými senátory jsou Šimetka, Pešatová a Feber

11.October » TV Polar
Také v Moravskoslezském kraji skončilo druhé kolo senátních voleb. Lidé mohli vybírat ze tří dvojic kandidátů, kteří postoupily z prvního kola. Do senátu nakonec míří Ondřej Šimetka, Helena Pešatová a Ondřej Feber.

2. kolo senátních voleb v Moravskoslezském kraj: novými senátory jsou Šimetka, Pešatová a Feber

10.October » TV Polar
Také v Moravskoslezském kraji skončilo druhé kolo senátních voleb. Lidé mohli vybírat ze tří dvojic kandidátů, kteří postoupily z prvního kola. Do senátu nakonec míří Ondřej Šimetka, Helena Pešatová a Ondřej Feber.

Carbol (KDU-ČSL) v Senátu za Frýdek-Místek nezůstane, v druhém kole ho porazila Pešatová (za STAN)

10.October » ČT24
Novou senátorkou v obvodu Frýdek-Místek se stala Helena Pešatová (za STAN). Ve druhém kole senátních voleb získala 54,03 procenta hlasů. Dosavadní senátor Jiří Carbol (KDU-ČSL) mandát neobhájil. K volbám na Frýdecko-Místecku přišlo v druhém kole z...

Bývalého spolužáka porazila. Místo Jiřího Carbola míří do Senátu Helena Pešatová

Ve druhém kole senátních voleb se ve volebním obvodu č. 69 utkali dosavadní senátor a starosta Dobré Jiří Carbol (KDU-ČSL) a Helena Pešatová (STAN), starostka Frýdlantu nad Ostravicí.

Druhé kolo voleb do Senátu skončilo. Novými senátory jsou Šimetka, Pešatová a Feber

10.October » ČRo Ostrava
Lidé v kraji vybírali senátory v třech volebních obvodech – v Ostravě-městě, Karviné a Frýdku-Místku. V některých obcích Novojičínska volili senátora obvodu Přerov.

PŘEHLED: Kdo uspěl ve volbách? Představujeme 26 nových senátorů

10.October » EuroZprávy.cz
Ve třetině obvodů si čeští voliči vybrali nového senátora. V horní parlamentní komoře nově usedne třeba Miroslava Němcová, po 24 letech se do ní naopak nedostal bývalý předseda Milan Štěch. Kdo uspěl ve volbách?
Radek Sušil - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Helena Pešatová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Pešatová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes