15
new stories - click to show

Pavel Kárník

Related to

Vyšel říjnový kolínský Zpravodaj

26.October » Kolín
V těchto dnech vyšel nový kolínský Zpravodaj, který je zdarma distribuován do kolínských domácností. Těšit se tentokrát můžete mimo jiné na:

Andrej Babiš zažil historické fiasko. Větší než Kalousek po krizi

12.October » Seznam Zprávy
Takový výprask, jaký dostali od voličů ve druhém kole voleb do Senátu, tu ještě nebyl. Pro Babiše tak mohou být senátní volby symbolem, že začíná také jeho ústup ze slávy.

Senátní volby vyhrál STAN. Totální debakl vládní koalice, končí i Štěch

12.October » Deník Referendum
STAN potvrdil dobrou výchozí pozici po prvním kole, vcelku suverénně zvítězili v letošních senátních volbách a v horní komoře bude mít po dnešku nejsilnější klub. ČSSD nezískala ani mandát, a klub naopak poprvé v historii ztratí.

Oranžová tsunami tekla letos v opačném směru

11.October » Metro
„V Senátu se nám nedaří,“ konstatoval předseda ANO Andrej Babiš. Jeho oranžoví spojenci z vlády však dopadli ještě hůř.

27 příběhů úspěchu: Proč bude v Senátu právě muž s vousem à la ZZ Top

11.October » Seznam Zprávy
Česko má od sobotního odpoledne 27 nových či staronových senátorů. Projděte si 27 příběhů, jakým způsobem se právě jim podařilo uspět.

Senátní volby vyhráli Starostové, ANO oslabilo, ČSSD propadla

10.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Senátní volby letos vyhráli Starostové před ODS a KDU-ČSL. Ve volbách propadla ČSSD, která nedokázala obhájit ani jeden mandát z deseti, a nebude tak mít vlastní klub. Oslabilo...

PŘEHLED: Kdo uspěl ve volbách? Představujeme 26 nových senátorů

10.October » EuroZprávy.cz
Ve třetině obvodů si čeští voliči vybrali nového senátora. V horní parlamentní komoře nově usedne třeba Miroslava Němcová, po 24 letech se do ní naopak nedostal bývalý předseda Milan Štěch. Kdo uspěl ve volbách?

Druhé kolo senátních voleb skončilo: Pojďme se podívat na výsledky

10.October » ČtiDoma.cz
Hlasy jsou sečteny. Druhé kolo senátních volen je u konce. Pojďme se podívat na to, kdo bude dnes slavit a kdo ostrouhal. Někde... Zpravodajství

Senátorem v obvodu Kolín bude Kárník za STAN, získal téměř osmdesát procent

10.October » ČT24
V obvodu Kolín vyhrál druhé kolo senátních voleb Pavel Kárník (za STAN). Získal 79,48 procenta hlasů. Jeho protikandidát Igor Karen (ANO) dostal necelých 21 procent. Kárník se tak stane nástupcem současné senátorky za 42. obvod Emilie Třískové (NK...

Po sečtení poloviny senátních okrsků vítězili Starostové - ŽIVĚ

10.October » ČeskéNoviny.cz
Praha - Vítězem letošních senátních voleb budou pravděpodobně Starostové. Po sečtení hlasů z poloviny okrsků vítězili jimi nominovaní kandidáti ve všech deseti obvodech, kde postoupili,...

Středočeši do Senátu poslali advokátku, lékaře i ředitele knihovny

10.October » iRegiony Impuls
Kandidáti s podporou Starostů byli ve středních Čechách úspěšní i ve druhém kole senátních voleb. Podle průběžných výsledků získali Louny, Příbram a Kolín. Do Senátu se dostala i nečekaná vítězka z prvního kola v obvodu Kladno - Pirátka Adéla Šípová.

Do Senátu má namířeno ředitel kolínské knihovny Pavel Kárník

10.October » Kolínský deník
Senátorem za Kolínsko bude příštích šest let ředitel kolínské knihovny Pavel Kárník. Ve druhém kole senátních voleb vede obrovským náskokem. Sečíst zbývá už jen pětinu hlasů a Pavel Kárník zatím získal 79,2 procent hlasů.
Radek Sušil - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Pavel Kárník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kárník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes