Miroslav Plevný

Vztahuje se k

Starostové a nezávislí v regionu posilují, krajský výbor je kompletní

Nová Role - Krajský výbor Starostů a nezávislých (STAN) v Karlovarském kraji je od začátku dubna kompletní.

V Chebu odvolali starostu Antonína Jalovce, vystřídal jej Zdeněk Hrkal

15.prosince » ČRo Karlovy Vary
Novým starostou Chebu zastupitelé zvolili dosavadního místostarostu Zdeňka Hrkala (ANO). Vystřídal Antonína Jalovce (VPM). Po rozpadu dosavadní koalice, která na radnici vládla jen sedm měsíců, povede Cheb koalice ANO, ČSSD, ODS s podporou KSČM. N...

„Hanba!“ křičeli v Chebu. ANO s opozicí odvolalo starostu a ovládlo město

14.prosince » Blesk.cz
Koalice na Chebské radnici vydržela jenom sedm měsíců. Nově město povede koalice ANO, ČSSD a ODS s podporou KSČM. Ta dnes vyměnila radní a novým starostou zvolila Zdeňka Hrkala z ANO. Ten ve funkci nahradil Antonína Jalovce (VPM).

Krize v Chebu. Rozpočet neprošel, vedení města odvolali

14.prosince » Týden.cz
Zastupitelé Chebu odvolali starostu Antonína Jalovce (VPM-ALTERNATIVA) a celé vedení města kromě místostarosty Zdeňka Hrkala (ANO). Opozici při hlasování podpořili zastupitelé koaliční ANO.

Zastupitelé odvolali vedení Chebu, předtím neschválili rozpočet

14.prosince » ČeskéNoviny.cz
Cheb - Zastupitelé Chebu dnes odvolali starostu Antonína Jalovce (VPM-ALTERNATIVA) a celé vedení města kromě místostarosty Zdeňka Hrkala (ANO). Opozici při hlasování podpořili zastupitelé...

Cheb: Stipendium jako motivační prvek

11.prosince » ParlamentniListy.cz
Děkan chebské Fakulty ekonomická Západočeské univerzity v Plzni Miroslav Plevný dnes společně se starostou města Antonínem Jalovcem udělili dvě prospěchová stipendia studentům prvního ročníku.

Ekonomickou fakultu povede Michaela Krechovská

17.listopadu » Plzeň.cz
Fakultu ekonomickou (FEK) Západočeské univerzity v Plzni povede od března 2018 další čtyři roky Michaela Krechovská, dosavadní vedoucí katedry financí a účetnictví. Kandidátkou na děkanku ji zvolil v tajné volbě Akademický senát fakulty. Pro Micha...

Vyzyvatelé: Zvrátí vyučují Západočeské univerzity v Plzni náskok studentů?

Se studenty a vyučujícími Západočeské univerzity v Plzni jsme natáčeli také 6. díl vědomostí soutěže Vyzyvatelé. Kantoři mají velkou motivaci vyhrát – už jen proto, že v předchozím kole zvítězili studenti.

Inzerát v radničních listech Chebu se tvrdě navezl do odpůrce spalovny

20.března » iDNES.cz
Boje o stavbu spalovny v Chebu přitvrdily. V únorových radničních listech, které vydává město, totiž vyšel stránkový inzerát, jehož text se nevybíravě obouvá do zastupitele Karla Tyrpekla, lékaře a hlavního kritika výstavby. Další články k tématu:...

Inzerát v radničních listech Chebu se tvrdě navezl do odpůrce spalovny

20.března » iRegiony Impuls
Boje o stavbu spalovny v Chebu přitvrdily. V únorových radničních listech, které vydává město, totiž vyšel stránkový inzerát, jehož text se nevybíravě obouvá do zastupitele Karla Tyrpekla, lékaře a hlavního kritika výstavby.

Zdravotní sestry by se mohly vzdělávat na pobočce ZČÚ v Chebu

13.března » ZDN.cz
V Chebu by mohla vzniknout pobočka Fakulty zdravotnických studií Západočeské univerzity. Na ní by si mohly doplnit vzdělání sestry, které nutně potřebují nemocnice v Karlovarském kraji.
Pavel Hojda - politik za KSČM

Tato informační stránka o Miroslav Plevný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Plevný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes