15
new stories - click to show

Karel Tvaroh

Related to

Po zatýkání v nemocnicích se zastavil tok peněz. Jde o 959 milionů

20.February » Seznam Zprávy
Detektivové v pondělí zadrželi kvůli korupci v krajských nemocnicích deset lidí, mezi nimi i nejvyšší manažery. Ministerstvo pro místní rozvoj nyní zastavilo peníze na projekty, na které jdou evropské dotace.

Recenze: Oddělovat umělce od díla? U Kanyeho Westa už je to jedno

20.February » Seznam Zprávy
Raper Kanye West se pokouší o comeback s albem Vultures 1. Snahu o návrat do centra popkultury komplikuje jeho stále zřetelnější příklon k extremistické rétorice.

„Skončili jsme jako kolonie,“ hřímá muž, který poslal traktory do Prahy

20.February » Seznam Zprávy
Předpověď ceny rohlíku za 15 korun mu nevyšla. S agrárníky se rozhádal a teď „zachraňuje“ zemědělství před další katastrofou.

Sparta bez opor, přesto v naději. Na Galatasaray už ladí formu i Haraslín

20.February » Seznam Zprávy
Na stadionu Galatasaraye předvedla Sparta výkon, kterému by slušel i lepší výsledek než prohra 2:3. Ve čtvrtek dostane šanci soupeřův náskok smazat. „Bude sice oslabena, ale v jejích silách to je,“ myslí si Nosiči vody.

Bayern se otřásá v základech. Po titulu jde Leverkusen i s Čechy na lavičce

13.February » Seznam Zprávy
Bavorská nadvláda je pro německou fotbalovou Bundesligu typická po řadu desetiletí. Bayern Mnichov pouští své protivníky k titulu jen výjimečně, naposledy před tuctem let. Tentokrát ale bude mít s útočícím Leverkusenem co dělat.

Izrael zareagoval na nevhodné chování vojáka. Rezervistu propustil z armády

13.February » Seznam Zprávy
Izraelská armáda oznámila, že propustila rezervistu, který na internetu sdílel video z výslechu jednoho z palestinských zajatců. Videí se zajatci je několik. Jejich obsah může být vyhodnocen jako válečný zločin, míní odborník.

Euro hned tak nebude. Klíčoví hráči nedoporučí určování termínů

13.February » Seznam Zprávy
Prezidentova novoroční výzva, aby se Česko začalo zabývat přijetím eura, zůstane nevyslyšená. Ministerstvo financí a ČNB nedoporučují stanovit termín vstupu do „předpokoje eura“.

Starosta Novotný půjde kvůli výzvám k zabíjení Palestinců před soud

6.February » Seznam Zprávy
Státní zástupce poslal k soudu případ starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného, který označil Palestince za opice a vyzýval k jejich vybombardování. Je podezřelý z hanobení národa a z podněcování k nenávisti, píše web ČT24.

Ptačí chřipka kosí chovy, ale obchody nemají důvod zdražit vejce

6.February » Seznam Zprávy
Ve třech komerčních velkochovech probíhá likvidace více než sta tisíc zvířat. Přesto epidemie ptačí chřipky nedosahuje takové síly, aby ovlivnila ceny vajec.

Čtyři z deseti lidí míní, že jsou na tom hůře než před rokem

6.February » Seznam Zprávy
Především lidé s nižšími příjmy a obecně více ženy než muži uvádějí, že jsou na tom finančně hůře než loni. Poukazují na to v novém průzkumu v rámci série Jak se žije v Česku.

Milion, který chtěl Berbr od Slavie, se stále řeší, říká šéf Etické komise

6.February » Seznam Zprávy
Na Strahově se Jan Eisenreich coby šéf Etické komise objevil ve chvíli, kdy Fotbalová asociace ČR reálně začala řešit kauzu kolem bývalého místopředsedy Romana Berbra. V podcastu hovoří otevřeně též o „cinklých“ sázkách.

Anketa mezi poslanci: Máte zbrojní průkaz? A zbraně?

30.January » Seznam Zprávy
V anketě Seznam Zpráv odpověděla více než polovina poslankyň a poslanců. Zhruba čtvrtina z nich připustila, že má zbrojní průkaz i zbraně.

Tato informační stránka o Karel Tvaroh zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Tvaroh" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes