nových článků - klikněte pro zobrazení

Anna Dlasková

Povedená příprava. Fotbalistky porazily Slovensko 3:0, trefila se i Stašková

14.července » iDNES.cz
„Jsem spokojený s výsledkem i výkonem,“ pochvaloval si trenér Karel Rada po úvodním zápase nové sezony. České fotbalistky porazily v přípravě Slovenky 3:0. Rozhodl druhý poločas. Nejprve si dala vlastní gól v 77. minutě Diana Bartovičová, poté se tr…

PŘED ŘÍMEM | Porveme se o postup

29.září » AC Sparta Praha
Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání a mnohem více.

Neztrácíme naději, budeme více útočit, říká obránkyně Sparty před odvetou LM

28.září » NOVA Sport
Fotbalistky Sparty čeká ve čtvrtek odveta posledního předkola Ligy mistryň proti AS Řím. Pokud chtějí pomýšlet na postup do hlavní fáze, musí bezpodmínečně vyhrát, což nebude vůbec snadný úkol. Do hlavního města Itálie ale dorazily odhodlané se porv…