15
new stories - click to show

Petra Majerová

Related to

„Nutil mne, abych ho uspokojila.“ Sportovkyně popisují zneužití trenérem

19.April » Seznam Zprávy
Kickboxu věnovaly roky úsilí, energie a nadšení. Pobyt v tělocvičně jim přinesl úspěch, ale i těžké trauma. Dvě talentované sportovkyně zneužil reprezentační trenér. Jejich svědectví exkluzivně přináší podcast 5:59.

Záhady Josefa Klímy: Uprchlíci, které nikdo nechce. A z kempu se stal azyl

11.March » Seznam Zprávy
Další díl pořadu, který připravuje tým novinářů kolem Josefa Klímy. Příběhy podvodů, neetického jednání, pohnuté lidské osudy i dosud neznámé okolnosti historických událostí.

Něco se dělo, ale ignorovali to. Policie zadržela rodiče střelce z Michiganu

4.December » Seznam Zprávy
Americká policie v Detroitu zadržela rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan. Pár čelí obviněním ze čtyřnásobného neúmyslného zabití.

Obrazem: Nadzvukový mig z éry studené války vzlétl za pomoci jeřábu

4.December » Seznam Zprávy
Letečtí fanoušci dnes měli malý svátek. MiG-23MF z areálu leteckých opraven v Praze Malešicích byl demontován a odvezen do muzea v Kunovicích, kde bude od jara přístupný veřejnosti.

Kolika let se dožijete? Starší lidé před sebou mají více roků, než se zdá

4.December » Seznam Zprávy
Když je někomu 75 let, kolik let má ještě průměrně před sebou? Řada lidí v takovém případě kalkuluje s průměrným věkem. To je však chybné a zavádějící. Na názorném příkladu si ukážeme proč. Reálné statistiky jsou povzbudivější.

Primárky francouzských Republikánů vyhrála Pécresseová, Ciotti neuspěl

4.December » Seznam Zprávy
Primárky francouzské pravicové strany Republikáni (LR) vyhrála s drtivou převahou šéfka pařížského regionu Valérie Pécresseová. Podle průzkumů ale Pécresseová příliš šancí na postup do druhého kola v dubnových volbách nemá.

Čert vyletěl z čokolády. Nejslavnější továrna na sladkosti experimentovala

4.December » Seznam Zprávy
Čokoláda, jež má ve znaku čtyřcípou hvězdu, koluje v Česku od roku 1896. Za slávu vděčí malíři Rykrovi, jenž se s továrnou na cukrovinky spojil po 1. světové válce. Vytvořil pro ni obaly podobné obrazům z galerií. Podívejte se.

Bitcoin vstoupil na území medvědího trhu. Za měsíc ztratil 30 procent

4.December » Seznam Zprávy
Majitelé bitcoinu opět pociťují kolísavost trhu s kryptoměnami. Zatímco před měsícem lámala nejznámější kryptoměna rekordy, za posledních 24 hodin její cena klesla o více než 15 procent.

Šťastné pondělí: Jak nedělat prezidentskou kampaň

4.December » Seznam Zprávy
Zúčastnit se může téměř kdokoli. Expertní tým Šťastného pondělí radí kandidátům, čemu se v kampani vyhnout.

Covid: Pozitivní vývoj nenastane, říká Dušek. Česku hrozí „stolová hora“

4.December » Seznam Zprávy
I kdyby se nárůst pozitivních případů skutečně zastavil, pro české zdravotnictví to bude znamenat obrovskou a hlavně dlouhodobou zátěž.

Táta jezdí každou noc otáčet syna kvadruplegika. V domově to prý nedělají

4.December » Seznam Zprávy
Miloslavu Kyprovi je 76 let, a přesto nemůže ustat v péči o svého těžce handicapovaného dospělého syna. Odejít ze zařízení, kde nejsou s péčí spokojení, se ovšem ukázalo jako nadlidský výkon. Tohle je jejich příběh.

Tato informační stránka o Petra Majerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Majerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes