15
new stories - click to show

Jakub Sekyra

Related to

Budvar obchodní vztahy s Ruskem neobnoví, dokud bude trvat válka na Ukrajině

Pivovar Budějovický Budvar pozastavil obchodní vztahy s Ruskem mezi prvními dodavateli a v tomto ohledu nemíní svůj postoj měnit. „Tímto bychom chtěli oficiálně potvrdit a zdůraznit, že obchodní vztahy mezi Budějovickým Budvarem a ruským trhem zůstá…

Ukrajinci na jihu Čech sledují s napětím vývoj ve své vlasti

/ANKETA/ Poté, co ruský prezident Vladimir Putin uznal nezávislost Doněcké a Luhanské republiky a vyslal tam „mírovou misi“, prožívají strach o svou vlast i Ukrajinci žijící na území České republiky. V Jihočeském kraji pobývalo na konci roku 2020 ví…

Pustili se do pěstování konopí, které má sloužit nejen k léčebným účelům

3.February » Podnikatel.cz
Tomáš Mikula a Jiří Velechovský, zakladatelé SensiQure, v rozhovoru pro Euro.cz popisují, jaké byly jejich první byznysové kroky.

Třináct tisíc stromků v ulicích Budějovic. Ze symbolů Vánoc bude biomasa

Společnost FCC České Budějovice začala vánoční stromky svážet hned v pondělí po Novém roce a pokračovat v tom bude až do 19. února.

Pokles případů covidu končí, přichází omikron. Připravte se, vyzývá hejtman

Po několikatýdenním poklesu nově potvrzených případů koronaviru v kraji nás podle všeho čekají náročnější dny. „Na masivní nástup varianty omikron je třeba se v mezích možností připravit a najít optimální cesty zpomalení epidemie,“ upozorňuje také ř…

Jihočeši v karanténě a izolaci mohou volit z auta už ve středu

Krajský úřad Jihočeského kraje určil místa pro voliče, kteří se chtějí zúčastnit nadcházejících voleb do Poslanecké sněmovny, ale jsou kvůli nemoci covid-19 v karanténě nebo v izolaci. Takzvaná drive-in volební stanoviště zajišťuje ze zákona krajský…

Pirátům chybí wow efekt. Přísaha může dojet na debaty, tvrdí experti

5.August » Seznam Zprávy
Andrej Babiš se dotahuje zpátky na čísla, ve kterých se jeho hnutí pohybovalo před krajskými volbami v loňském roce. Oslabuje koalice Pirátů se Starosty, ale také SPD.

Minulý rok se z bankovních účtů „vypařilo“ 51 miliard, letos bude ještě hůř

18.July » Seznam Zprávy
Prostředků uložených na běžných účtech v bankách je stále víc. Inflace však v posledních letech roste a úspory lidem snižuje. Za posledních deset let připravila Čechy o 165 miliard korun.

Glosa: Generace padesátníků jako poslední mohykáni

18.July » Seznam Zprávy
Spisovatelka Bára Nesvadbová se ve své úvaze zamýšlí nad mezigeneračním pohledem na pohlaví a vztahy.

Merkelová navštívila záplavami zničené městečko. Některé lidi to nepotěšilo

18.July » Seznam Zprávy
Kancléřka Angela Merkelová byla přes týden na poslední návštěvě Spojených států, do povodní zasažených oblastí proto dorazila až dnes.

Anglie zítra zruší zákazy. „Žádný klídeček přitom nemáme,“ zlobí se vědci

18.July » Seznam Zprávy
Na spravnosti ukončení většiny protipandemických pravidel, které zítra nastane v Anglii a Skotsku, se vědecká komunita neshodne.

Počet obětí záplav v Evropě se vyšplhal nad 180, mrtvých bude přibývat

18.July » Seznam Zprávy
Počet obětí ničivých záplav na západě Evropy překročil 180. Nejvíce lidských životů, 157, si živel vyžádal v Německu. Belgie hlásí zatím 27 mrtvých.
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér

Tato informační stránka o Jakub Sekyra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Sekyra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes