15
new stories - click to show

Adam Ryšánek

Related to

U Indonésie zmizelo letadlo s desítkami cestujících. Propadlo se a ztratilo z radaru

9.January » Seznam Zprávy
Let SJ182 indonéské společnosti Sriwijaya Air ztratil kontakt s indonéskými leteckými úřady. Došlo k tomu krátce po startu z hlavního města Jakarty.

Berounští zastupitelé se zabývají návrhem na změnu územního plánu

9.January » Seznam Zprávy
Jeden z vlastníků půdy v oblasti Na Ptáku žádá o převod téměř osmi hektarů na pozemky k individuálnímu bydlení. Návrh má odpůrce, kteří požadují zachování dosavadního stavu.

UK a pražský magistrát založily zapsaný ústav Kampus Hybernská

9.January » Seznam Zprávy
Univerzita Karlova (UK) a pražský magistrát budou spolupracovat na kulturních aktivitách a studentských projektech ve společenském a vzdělávacím centru v Hybernské ulici v Praze.

Ve Vlašském dvoře vznikla nová expozice o mincovnictví

9.January » Seznam Zprávy
Ve Vlašském dvoře v Kutné Hoře byla dokončena nová expozice o mincovnictví. Má tři okruhy a sází hlavně na interaktivitu. Návštěvníkům se ale zatím nemůže otevřít kvůli pandemii koronaviru.

Průlet rokem 2020: světové dění ve 27 fotografiích

28.December » Seznam Zprávy
Na pozadí globální pandemie přinesly události roku 2020 nové výzvy, na které nikdo nebyl připraven. Podívejte se na klíčové momenty končícího roku.

Komentář: Budete nám chybět, Britové. Možná jste udělali hroznou hloupost

28.December » Seznam Zprávy
Opustit EU není tak snadné, jako změnit telefonního operátora. Proces unijního odcházení se ukázal jako něco tak příšerně složitého, že to ještě hezkou dobu bude působit jako prvek odstrašení.

Číňanka dostala za reportáže z Wu-chanu čtyřletý trest

28.December » Seznam Zprávy
Ke čtyřem letům vězení byla dnes v Číně odsouzena bývalá právnička Čang Čan, která ve městě Wu-chan točila nezávislé reportáže po tamním propuknutí nákazy koronavirem. Podle soudu „vyvolávala nepokoje“, uvedla agentura AFP.

Britský policista se sloní pamětí identifikoval přes 2000 zločinců

27.December » Seznam Zprávy
Britský policista Andy Pope má nebývale dobrou paměť na tváře. Díky této své schopnosti již dokázal identifikovat přes 2000 zločinců.

Odsun po asijsku. Bangladéš pošle uprchlíky na odlehlý ostrov

27.December » Seznam Zprávy
Bangladéš plánuje přesunout druhou skupinu uprchlíků ze sousední Barmy na odlehlý ostrov Bhasan Čár, a to navzdory tomu, že od června do září bývá pravidelně zatopen, takže ho lidé z oblasti považují za neobyvatelný.

Tato informační stránka o Adam Ryšánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Ryšánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes