15
new stories - click to show

Adam Ryšánek

Related to

Být turistou je čím dál dražší. Benátky zavedly jednodenní vstupné

25.April » Seznam Zprávy
Benátské úřady doufají, že nově zavedený poplatek omezí počet návštěvníků v hlavní sezoně – ve dnech, kdy je turistická zátěž největší. Podle úřadů systém také zlepší životní podmínky pro místní obyvatele, kterých naopak ubývá.

Video: Pomoz, Putine! Lidé v zaplaveném Orsku vyšli do ulic

9.April » Seznam Zprávy
Větší protesty jsou v Rusku v současnosti mimořádně vzácné. V Orsku demonstrace propukly poté, co město zcela zaplavila voda.

Hon za dotacemi. Agentura prověřuje 90 farem kvůli účelovému rozdrobení

9.April » Seznam Zprávy
Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) odmítl proplatit dotace 90 farmám. Podezřívá je, že vznikly účelově oddělením od větších podniků jen proto, aby si navýšily dotace, na které by jako velké farmy nedosáhly.

Zásilkovna musela ustoupit. Otevře svá místa konkurenci

9.April » Seznam Zprávy
Antimonopolní úřad zahájil řízení se společností Zásilkovna, protože si svá výdejní místa smluvně rezervovala jen pro sebe a nechtěla do nich pustit konkurenci. Dopravce nyní slíbil úřadu nápravu.

Fotbaloví fanoušci v Íránu bučeli při pietě za zabité velitele revolučních gard

9.April » Seznam Zprávy
Smrt sedmi členů íránských revolučních gard, kteří zahynuli po úderu Izraele na íránský konzulát v syrském Damašku, měli uctít fanoušci týmu Esteghlal Teherán minutou ticha. Místo toho se ale odhodlali k protestu.

Lidé se cítí podvedení a chtějí zakázat kasina. Starosta je ale znovu obešel

9.April » Seznam Zprávy
Nespokojení občané nadiktovali starostovi Chrášťan šest bodů, o kterých má zastupitelstvo jednat kvůli v tichosti povoleným kasinům. Místo toho je ovšem na programu jen diskuze. Což lidi jen přivedlo do většího varu.

Povinná práce se vrací. Peníze od státu jedině za 30 hodin služby měsíčně

9.April » Seznam Zprávy
Domácnosti dlouhodobě nezaměstnaných budou mít nárok na čerpání nové připravované dávky jen za předpokladu, že měsíčně odpracují 30 hodin pro stát.

Nezaměstnanost v březnu klesla na 3,9 procenta, pomohlo teplé počasí

9.April » Seznam Zprávy
Míra nezaměstnanosti v Česku se po dvou měsících vrátila pod čtyři procenta, v březnu se snížila na 3,9 procenta. Vliv mělo teplé počasí, uvedl dnes Úřad práce ČR.

Izrael se částečně stahuje. Mapy ukazují, jak hluboko do Gazy postoupil

9.April » Seznam Zprávy
Izrael oznámil stažení většiny jednotek z jižní části Pásma Gazy, ale zároveň tvrdí, že chystá další útok. Podívejte se, jak velkou část palestinské oblasti jeho armáda kontroluje.

Egypt, Francie a Jordánsko odsuzují plánovaný izraelský útok na Rafáh

9.April » Seznam Zprávy
Představitelé Egypta, Francie a Jordánska varovali Izrael, že ofenziva proti městu Rafáh v Gaze by měla „nebezpečné důsledky“. Společně uvedli, že by „přinesla pouze další smrt a utrpení“.

Britský poslanec sdílel telefonní čísla svých kolegů přes seznamovací aplikaci

5.April » Seznam Zprávy
William Wragg řekl deníku Times, že předal telefonní čísla svých kolegů někomu, s nímž se seznámil v seznamovací aplikaci. Podle britských médií může jít o součást širší operace zaměřené na lidi pracující v britském parlamentu.

Excel bude mít konkurenci. A podpořila ji i první dáma Facebooku

5.April » Seznam Zprávy
Fond Sandberg Bernthal Venture Partners investoval do francouzské softwarové společnosti Pigment. Investice umožní rozšířit tým inženýrů pro rozšíření a vytvoření nových produktů.

Tato informační stránka o Adam Ryšánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Ryšánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes