15
new stories - click to show

Ganga Londýn

Related to

Vojáci už byli připravení. Policisté odevzdali průkazy a Londýn volal o pomoc

25.September » Seznam Zprávy
Desítky příslušníků Metropolitní policie v Londýně odmítly vykonávat službu se střelnými zbraněmi. Podle informací BBC odevzdalo o víkendu povolení, které jim umožňují nosit zbraně, až 300 ozbrojených policistů z 2 500.

Novinář, politik, znovu novinář. Boris Johnson bude psát sloupek pro bulvár

16.June » Seznam Zprávy
Britský expremiér bude psát pro bulvární Daily Mail. Po letech se tak vrací k novinářské kariéře, během níž psal pro několik předních britských titulů a z jednoho byl vyhozen za vymyšlený citát, připomněla agentura Reuters.

Útok na vládu i silné emoce. Jak princ Harry u soudu bojoval proti bulváru

8.June » Seznam Zprávy
Britská média i vláda podle prince Harryho dosáhla „dna“. Řekl to u vrchního soudu v Londýně, kde tento týden vypovídal kvůli žalobě proti bulváru. Seznam Zprávy vybraly několik zajímavých momentů z procesu.

Premiér Fiala jedná s guvernérem ČNB Michlem a členy bankovní rady

25.May » Seznam Zprávy
Premiér Petr Fiala míří do České národní banky, kde bude jednat s jejím guvernérem Alešem Michlem. Na schůzce bude přítomen i ministr financí Zbyněk Stanjura.

Žádala jsem o příspěvěk na bydlení. Byl to propadák

25.May » Seznam Zprávy
Zkusili jsme, jak se žádá o příspěvek na bydlení přes internet. Po dvou hodinách příprav systém žádost nenávratně smazal.

Gangy Londýna. Britská metropole čelí epidemii útoků nožem

25.May » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Jak bezpečno je v ulicích Londýna? Počet násilných trestných činů ve městě každoročně stoupá. Výrazným problémem jsou útoky nožem, za kterými zřejmě stojí hlavně zvýšená aktivita pouličních gangů.

Westernové hity, Top Gun 2 nebo Seveřan. Co vidět na nové službě SkyShowtime

19.February » Forbes
Streamovací nabídka v Česku je od Valentýna znovu bohatší. SkyShowtime nabízí zhruba sedm set titulů a my dáváme tipy na ty, které byste neměli minout.

Mahmood, Imran: Neznáš mě

7.February » iLiteratura.cz
Thriller pojatý jako obhajovací řeč údajného vraha před soudem posouvá čtenáře do role porotce. Kolik potřebujeme informací, abychom rozhodli o osudech obžalovaného? Do jaké míry je kniha věrohodná? A je český překlad dost dobrý, aby nás udržel v il…

Tato informační stránka o Ganga Londýn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ganga Londýn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes