15
new stories - click to show

Tina Turner

Related to

Zemřel Phil Spector: Producent Beatles a vrah slavné zpěvačky podlehl covidu

21.January » Kafe.cz
Hudební producent Phil Spector, který je zodpovědný za některé z vůbec největších hitů v oblasti hudby, zemřel ve věku 81 let. S odvoláním na kalifornskou vězeňskou službu o tom informovala agentura AP.

Zemřel Phil Spector: Slavný producent, který spolupracoval s Beatles, seděl za vraždu herečky

17.January » eXtra.cz
Ve věku 81 let zemřel americký hudební producent Phil Spector. S odvoláním na kalifornskou vězeňskou službu o tom informovala agentura AP. Spector, který spolupracoval například s The Beatles či Tinou Turner, si od roku 2009 odpykával 19letý trest...

Zemřel americký hudební producent Phil Spector, spolupracovník The Beatles

17.January » iDNES.cz
Ve věku 81 let zemřel americký hudební producent a skladatel Phil Spector, autor mnoha hitů a spolupracovník The Beatles, Tiny Turner, Leonarda Cohena nebo dívčí kapely The Ronettes.

Zemřel revoluční producent a usvědčený vrah. Spolupracoval s Beatles i Tinou Turner

17.January » CNN Prima NEWS
Americký hudební producent Phil Spector zemřel v sobotu na komplikace spojené s onemocněním COVID-19. Bylo mu 81 let. S odvoláním na kalifornskou vězeňskou službu o tom v neděli informovala agentura AP. Spector si ve vězení odpykával 19letý trest ...

Domácí násilí, mrtvice, rakovina a smrt syna: Tina Turner (81) popsala, co jí pomohlo přestát nejtěžší chvíle v životě

10.December » Super.cz
Je dobře známo, že Tina Turner (81) není žádná křehotinka. S legendární zpěvačkou se život rozhodně nemazlil. 16 let žila ve svazku s mužem, který ji fyzicky týral, a dokázala se poprat i se závažnými zdravotními problémy, jako je mrtvice nebo rak...

Vědci zkoumali deník zesnulého polárníka, už se ví, proč zemřel

4.December » ExtraStory.cz
Vědci analyzovali deník, který patřil dánskému polárníkovi Jørgenu Brønlundovi. Ten zahynul v roce 1906 v severním Grónsku při polární výpravě, která dopadla tragicky. Vědci se domnívají, že díky deníku znají okolnosti Dánovy smrti.

Morbidně obézní muž se zasekl ve svém bytě. Vytáhnout ho musel jeřáb

4.December » ExtraStory.cz
Do ulice ve francouzském městě Perpignan se na začátku prosince sjela více než padesátka zdravotnických, hasičských a policejních pracovníků. Jejich úkolem bylo vysvobodit třiapadesátiletého muže, kterého v bytě uvěznila jeho morbidní obezita.

V Mléčné dráze může být na 300 milionů obyvatelných planet

3.December » ExtraStory.cz
Kolik je v naší galaxii planet, kde by se mohl skrývat život? Složitá otázka, ale vědci na ni mají odpověď. Je jich asi 300 milionů, což je dost slušné číslo na to, aby na některé z nich život skutečně existoval.

Zdravotní sestra chtěla zachránit paraplegika z hořící budovy. Sama při tom zemřela

3.December » ExtraStory.cz
Zdravotní sestra z amerického státu Louisiana položila vlastní život za záchranu jiného. Zahynula při požáru domu ve městě Delhi.

Hitlerův nejlepší špion Gehlen dostal nacisty za pomoci CIA na svobodu

3.December » ExtraStory.cz
Reinhard Gehlen měl velké štěstí, když se na konci války vzdal Spojencům. Ti totiž nacistického arcišpiona nezastřelili, naopak dostal možnost dále vést tajnou službu poválečného Německa. A získal tak možnost osvobodit spousty válečných zločinců z...

Byla to láska na první pohled. Tina Turner se v nové knize rozněžnila nad svým manželem

3.December » ExtraStory.cz
V prosinci vychází nová kniha Tiny Turner Happiness Becomes You: A Guide to Changing Your Life for Good. Jednaosmdesátiletá zpěvačka se v ní mimo jiné rozepsala o svém manželovi, hudebním producentovi Erwinu Bachovi.

Šik osmdesátky aneb Věk je jen číslo. Tipli byste do těchto dam, že už sfoukly víc než 80 svíček?

26.November » Proženy.cz
Ačkoliv zářnou kariéru by jí mohli závidět i nejslavnější osobnosti showbyznysu, v soukromém životě pohádku neprožívala. Vypořádala se s domácím násilím, rakovinou i smrtí vlastního syna. Dnes slaví Tina Turner 81. narozeniny a vypadá skvěle! Kter...

Tato informační stránka o Tina Turner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tina Turner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes