Markéta Bidrmanová

Related to

„Máme vyšší stropy než hobbymarkety,“ říká šéf zrušeného veletrhu

4.October » Seznam Zprávy
Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se každoročně konal po 60 let. Měl začít v pondělí, letos ale kvůli pandemii nebude. „Je to frustrující. Normálně bychom teď měli vrchol příprav,“ říká ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš.

Tip na výlet: Hornický skanzen Mayrau ve Vinařicích u Kladna

2.July » Seznam Zprávy
Atmosféra vás doslova pohltí! Vžijte se do programu, který zachycuje poslední pracovní den horníků v unikátním skanzenu Mayrau. Tip od Markéty Bidrmanové, moderátorky rozhovorů.

Potraviny budou zdražovat už pořád. Lidé musí přehodnotit priority

21.May » novinychrudim
Květák běžně za 80 korun, brokolice za 50 a kilo rajčat i za 200. Ceny zeleniny a ovoce vystřelily během pandemie absurdně. Kam až půjdou a co za tím stojí? Petr Havel, agrární analytik, je hostem Výzvy Seznam Zpráv. Staly se čerstvá zelenina a ov...

Seznamzprávy.cz: Konec roku mimo školní lavice: Známkování nemá smysl, nebude fér

22.April » Eduin
Publikujeme rozhovor Markéty Bidrmanové s Miroslavem Hřebeckým, programovým ředitelem EDUin, který se věnuje aktuální koronavirové krizi a jejímu dopadu na školství, školy, žáky i rodiče. Text vyšel 16. dubna na zpravodajském webu Seznam Zprávy. Z...

Úroky na vkladech se snižují. Začala ČSOB a Moneta, kdo bude další?

7.April » Seznam Zprávy
ČSOB a Moneta snížily úrok na termínovaných vkladech. Equa bank a mBank naopak snížily úroky na hypotečních úvěrech. Ostatní banky prozatím situaci analyzují, ale málokdo přímo vylučuje snižování úročení vkladů.

Otevřít nejdřív kadeřnictví? Nebo hobbymarket? Vláda nemá analýzy, co může udělat

7.April » Seznam Zprávy
Premiér Babiš tvrdí, že existují plány, jak se postupně rozmrazí život v Česku. Ale nechce je zveřejnit.

Epidemiolog: Nakazit se musí většina z nás. Tlačit virus na nulu nemá smysl

7.April » Seznam Zprávy
Koronavirus tu s námi bude dlouhodobě. Proto nemá smysl ho z populace úplně vymazat. Když se Česko promoří, karanténa se může uvolňovat, říká ve Výzvě epidemiolog Rastislav Maďar.

Středula: Vláda se jako šmejdi chovala víckrát. Viděl jsem, jak chystala úskoky

7.April » Seznam Zprávy
Odborářský předák Josef Středula přirovnal kabinet kvůli neochotě nahradit „koronavirové“ škody k „šmejdům“. Vyvléct se z odpovědnosti zkoušela vláda víckrát, říká ve Výzvě Seznamu. Kurzarbeit naopak chválí.

Nemáme ponětí, kolik nakažených je: Testovat se dá i jinak, zjistili v Brně

6.April » Seznam Zprávy
Testování je klíčem ke zvládnutí pandemie, shodují se experti. Česko v téhle disciplíně první týdny prováhalo. Teď se snaží dohnat ztracený čas. Půjde to? A je možné se obejít bez nedostatkových izolačních souprav k testování?

Tato informační stránka o Markéta Bidrmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Bidrmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes