Dominik Landsman

Vztahuje se k

Okénko televizní zábavy: 5 bývalých televizních hvězd. Kde je jim dnes konec?

25.září » G.cz
Bývaly to hvězdy celostátního formátu. Byli slavní, bohatí, krásní, mladí a všemi milováni. Měli peníze, moc, drogy a ženy (muže). Bývali to miláčci národa. Nic ale netrvá věčně a po svých zářných letech na televizních obrazovkách byli nahrazeni m...

Tatínek na rodičovské dovolené? Pro Martina Písaříka žádný problém

14.září » Týden.cz
Jaké to je, když je na rodičovské dovolené otec a ne matka? Jak se muži dokáží poprat s touto rolí? Na Tenkém ledě Dany Morávkové budou tatínci na rodičovské dovolené - spisovatel Dominik Landsman a herec Martin Písařík.

Vraťte se na pláž díky Dovolené s moderním fotrem

12.září » Kultura21.cz
Nakladatelství Ikar se svezlo na letní vlně a vydalo další knihu Dominika Landsmana, tentokrát Dovolenou s moderním fotrem. Pozadu nezůstalo ani vydavatelství OneHotBook, které záhy přišlo s audioknihou.

Imigranti se vylodili na břehu Máchova jezera a rozutekli se do lesa. Na místě neštěstí zasahuje Okamura

1.září » G.cz
To, co mnozí předvídali, se skutečně stalo. V pátek v odpoledních hodinách se na písčité pláži u penzionu Holoubek na Máchově jezeře (lidově na Máchači) vylodilo asi třicet imigrantů v nafukovacím člunu.

8 osvědčených rad, jak se stát pravým internetovým hrdinou

1.září » G.cz
Jelikož jsou hrdinů plné hřbitovy, přesunuli se ti přeživší do virtuálního světa internetů, diskusí facebooků a podobně. Moderní hrdina již nechodí do ulic konat dobro, ale uchýlil se do anonymního prostředí světa internetu, kde pilně operuje.

Miloš Zeman už všechno řekl, snědl, vypil, všechny urazil, tak teď už jenom v tichosti dožije na Hradě

30.srpna » G.cz
Sám viceprezident a první dáma v jedné osobě, Jiří Ovčáček, nedávno prohlásil, že se pan prezident nebude vyjadřovat k okupaci z roku 1968, protože už všechno řekl.

TV Soukup (dříve TV Barrandov) na podzim nasadí ještě více pořadů s Jaromírem Soukupem

29.srpna » G.cz
V jistých kruzích populární TV Soukup vyšle během podzimní sezony do éteru hned několik novinek. Aby potěšila své fanoušky, zařadí více pořadů s Jaromírem Soukupem, který je nejen oblíbenou, ale rovněž jedinou tváří televize.

Nový animovaný seriál Disenchantment: plnohodnotná náhrada za skomírající Simpsonovi?

28.srpna » G.cz
Mnozí to už jistě zaregistrovali; Matt Groening se probudil z hibernace a po Simpsonech a Futuramě přišel s dalším animovaným seriálem, fantasy pohádkou pro dospělé jménem Disenchantment.

6 typů lidí, které najdeme v každé internetové diskusi

22.srpna » G.cz
Internetové diskuse jsou fenomén, který dal „moc“ lidem vykřičet do světa názor, o který nikdo nestojí.

7 klasických debilních fotek z dovolené, které nemůžou na vašem Instagramu chybět

22.srpna » G.cz
Léto je ve znamení dovolených a to nejlépe dovolených u moře. Zatímco dříve se jezdilo si dovolenou užít, dnes se jezdí na dovolenou pro fotky, které posléze budete sdílet na sociálních sítích, aby si svět sedl na prdel z toho, že jste byli v Řecku.

Piráti hodlají zničit SPD tím, že jim počmárají plakáty. Alespoň to tak tvrdí SPD

16.srpna » G.cz
Nejen, že SPD musí čelit tomu, že z ní mají lidi regulérní prdel, protože co taky s ní jiného, a úplatná média odmítají zvát Okamuru do pořadů a ptát se ho na předem připravené a nekonfliktní otázky typu: „Jaká byla cesta?“ Teď ještě nebohá politi...

Stuchlík má Harvard a lidské otroky, které využívá coby předměty. Například jako stojan na tabuli

16.srpna » G.cz
Petr Stuchlík, kandidát na pražského primátora, je zosobnění úspěchu. Nejen, že si za mega koupil třídenní worskhop na Harvardu, ale má i své osobní otroky, které mu nahrazují různé předměty.
Liv Tyler - Americká herečka

Tato informační stránka o Dominik Landsman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Landsman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes