Dominik Landsman

Vztahuje se k

Piráti hodlají zničit SPD tím, že jim počmárají plakáty. Alespoň to tak tvrdí SPD

16.srpna » G.cz
Nejen, že SPD musí čelit tomu, že z ní mají lidi regulérní prdel, protože co taky s ní jiného, a úplatná média odmítají zvát Okamuru do pořadů a ptát se ho na předem připravené a nekonfliktní otázky typu: „Jaká byla cesta?“ Teď ještě nebohá politi...

Stuchlík má Harvard a lidské otroky, které využívá coby předměty. Například jako stojan na tabuli

16.srpna » G.cz
Petr Stuchlík, kandidát na pražského primátora, je zosobnění úspěchu. Nejen, že si za mega koupil třídenní worskhop na Harvardu, ale má i své osobní otroky, které mu nahrazují různé předměty.

Američtí vědci zjistili, že je teplo

15.srpna » G.cz
Vědecký tým kolem profesora Browna z Bostonského institutu vědy a techniky (BIVT) přišel se zajímavým zjištěním. Podle nashromážděných dat a následné analýzy vědci zjistili, že je teplo. Hlavně v Evropě.

Matěj Stropnický si koupil zámek a splnil si tak svůj sen stát se princeznou

14.srpna » G.cz
Bývalý předseda strany Zelených Matěj Stropnický si splnil svůj dívčí sen. Spolu s přítelem si koupili zámek v Osečanech, takže se stal konečně princeznou.

4 herci z pradávných seriálů a filmů, kteří jsou dnes kupodivu stále ještě naživu a jeden, co už není

10.srpna » G.cz
Určitě si na ně všichni pamatujete. V dobách televizního temna jsme hltali jejich příběhy, protože prostě nic jiného nedávali.

Klimatizace se stanou uprchlíky komunálních voleb: vyhraje, kdo jich nabídne víc

9.srpna » G.cz
Ještě jsme se nevzpamatovali z prezidentských a parlamentních voleb a pomalu nám na dveře klepou ty komunální. Politici hledají do volebních klání nová témata, ale ani nemusejí. Přímo na zemi leží zlatý grál všech kampaní – klimatizace.

7 tipů pro muže, jak docílit u své partnerky orgasmu

8.srpna » G.cz
Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu. A opravdový milenec s velkým M (neplést s velkým P) se pozná právě podle toho, zda dokáže svou partnerku dovést k absolutní fyzické rozkoši.

5 tradičních osob, na které narazíte v každém kempu

7.srpna » G.cz
Horké léto je ideální (a hlavně oblíbenou) příležitostí k aplikaci „dovolené u moře pro chudé“, tedy jet do kempu.

Za tropické teplo mohou migranti. Přivezli ho z Afriky do Evropy v batůžcích spolu s nemocemi

7.srpna » G.cz
Současná vlna veder již konečně zná svého pachatele! Mohou za to imigranti, kteří do Evropy postupně pašují teplo z Afriky v batůžcích či jen tak po kapsách, aby si připravili půdu pro islámský převrat. Minimálně je vám nezanedbatelná část Čechů s...

Redakce G.cz na příštích Colours of Ostrava vystupovat nebude. Rovněž písničky redakce nebude hrát televize Óčko

1.srpna » G.cz
Redakce G.cz se připojuje k vlně, kterou strhnul Tomáš Klus a zavazujeme se tímto k tomu, že nebudeme vystupovat na žádných hudebních festivalech, které sponzoruje Andrej Babiš a jeho Agrofert, který vlastně není jeho nýbrž je uložen v obálce ve s...

Zatmění měsíce byla jen zástěrka k tomu, aby na naše území pronikli ilegální imigranti

31.července » G.cz
Páteční zatmění měsíce vehnalo statisíce lidí ven před domovy anebo alespoň na balkon, aby se pokochali tímto vzácným jevem. Zatímco celá republika sledovala oblohu, pod rouškou tmy k nám pronikly tisíce ilegálních imigrantů.

Za poslední dva dny zatím žádný další ministr neopsal žádnou diplomovou práci

26.července » G.cz
Je to nezvyklé a při nejmenším podezřelé, ale zatím to vypadá, že za poslední dva dny žádný ministr neopsal diplomovou práci.
Liv Tyler - Americká herečka

Tato informační stránka o Dominik Landsman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Landsman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes