15
new stories - click to show

Howard Shore

Related to

Výkupné: Alec Baldwin roli ve filmu odmítl, jaké byly jeho důvody

24.November » KINOTIP2.cz
Multimilionář Tom Mullen si žije vysněným životem spolu se svou manželkou a dvanáctiletým synem v New Yorku. Při jedné akci se ale Tomův syn ztratí - a pro oba rodiče začnou krušné chvíle plné strachu, které nechce nikdo zažít.

Nesmrtelné soundtracky (4.): Jeden soundtrack vládne všem

13.April » iREPORT.cz
Na svém počátku vznikly za konkrétním účelem filmu. Měly dokreslit jeho atmosféru a podbarvit dialogy, zároveň však mohly celý snímek úplně zprznit. Nikdo od nich však nečekal, že se z nich postupem času vytvoří specifický...

Autor hudby ke Star Wars filmu bude koncertovat v Praze

10.January » Týden.cz
Hollywoodští skladatelé John Powell a Harry Gregson-Williams budou hlavními hosty mezinárodního festivalu Film Music Prague. Už osmý ročník se uskuteční 1. až 4. února 2019 a nabídne čtyři koncerty v různých koncertních sálech české metropole.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013) Film

2.February » Zfilmu.cz
Základní informace Český název: Hobit: Šmakova dračí poušť Originální název: The Hobbit: Desolation of Smaug Česká premiéra: 12. prosince 2013 Světová premiéra: 13. prosince 2013 Natočeno: USA / Nový Zéland 2013 Režie: Peter Jackson Scénář: Peter ...

Tato informační stránka o Howard Shore zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Howard Shore" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes