15
new stories - click to show

Vlastislav Bříza

Related to

Vlastislav Bříza ml.: Neokomunismus sílí. Místo znárodnění budeme sharovat

„Covid svět nezmění, ale mám obavy z neokomunistického hnutí pod pláštíkem hezkých myšlenek. Nebude se tomu říkat znárodnění, ale sharování,“ říká Vlastislav Bříza ml. z Koh-i-nooru. Češi prý raději demonstrují za pivo než za školy. „Zapomeňte na ...

Cash Only: Piráti sekli do bohatých a Daniel Beneš forever

29.November » Seznam Zprávy
Jaroslav Mašek komentuje dění z českého byznysu a vybírá zprávy, které byste neměli minout. Přinášíme vám webovou podobu newsletteru Cash Only – přihlaste se k odběru a pošleme vám ho každý týden do e-mailu.

Neokomunismus sílí. Místo znárodnění budeme sharovat, říká byznysmen

27.November » Seznam Zprávy
Covid svět nezmění, ale mám obavy z neokomunistického hnutí pod pláštíkem hezkých myšlenek. Nebude se tomu říkat znárodnění, ale sharování, říká Vlastislav Bříza ml. z Koh-i-nooru. Češi prý raději demonstrují za pivo než za školy.

Vláda někdy zbytečně rozdává, říká majitel Koh-i-nooru. Maláčová si podle něj plete minimální a zaručenou mzdu

11.November » Lidovky.cz
Kdo je připravený, není překvapený. Dědečkovo motto, kterým se řídí majitel a šéf holdingu Koh-i-noor Vlastislav Bříza, podle něj platí i pro současnou koronavirovou krizi.

Totální nejistota: firmy nemohou plánovat, nevidí na peníze v příštím roce

16.October » Seznam Zprávy
V posledním čtvrtletí firmy dolaďují své plány a rozpočty na další rok. Letos je ale dávají dohromady jen těžko. „Je to jako rovnice o dvou neznámých,“ říká majitel Koh-i-nooru Vlastislav Bříza. Dopady pocítí celá ekonomika.

Budvar posílí kvůli blížícímu se brexitu zásoby piva v Británii

24.September » iRegiony Impuls
Firmy v Jihočeském kraji doufají, že se před 1. lednem podaří vyjednat podmínky brexitu. V opačném případě by se jim vývoz zboží prodražil.

Návrat k normálu může trvat i sedm let, říká šéf Koh-i-nooru Vlastislav Bříza

21.September » Forbes
Jak se letos daří českému byznysu? A jak vidí naši přední podnikatelé situaci do budoucna? Na to jsme se zeptali majitelů několika známých českých značek. Prvním z nich je patriarcha slavné rodinné firmy Koh-i-noor Vlastislav Bříza starší. Když js...

Chytit příležitost za pačesy a podojit Brusel

15.September » Seznam Zprávy
Rychlý přehled nejdůležitějších událostí, které se v byznysu odehrály doma i ve světě v úterý 15. září.

Břízův Koh-i-noor koupil obří areál v Poličce. Sází na lepší budoucnost

15.September » Seznam Zprávy
Majitel holdingu Koh-i-noor a podnikatel roku Vlastislav Bříza udělal novou akvizici. Od Američanů koupil výrobní areál firmy Milacron v Poličce, jenž má rozlohu 1,7 hektaru. „Krize přeje připraveným,“ říká Bříza.

Ministr se ptal na roušky, my jsme jejich výrobu odmítli, řekl šéf Koh-i-nooru

1.September » iDNES.cz
Vlastislav Bříza bilancuje dosavadní dopady koronavirové krize na jeho průmyslový holding Koh-i-noor. Zatímco výrobce zdravotních pomůcek Gama prožívá nejlepší období, tužkárna sčítá ztráty. Už jen kvůli prodejnám. „Platili jsme 330 prodavaček, al...

Nohy budu mít vodorovně až v rakvi, říká majitel Koh-i-nooru Vlastislav Bříza

27.August » Ekonom iHNed.cz
Je mu třiasedmdesát, vypadá na šedesát, a když nás provádí po své třeboňské rezidenci, kde tráví dovolenou, vybíhá do horního patra po schodech jako čtyřicátník. Vlastislav Bříza, majitel holdingu Koh-i-noor, patří ke generaci, která po listopadu...

Tato informační stránka o Vlastislav Bříza zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlastislav Bříza" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes