15
new stories - click to show

Anton Danilov

Related to

Průvodce katastrofou: Dněpr se vlil kilometry do vnitrozemí

7.June » Seznam Zprávy
Ukrajina se potýká s následky mimořádné katastrofy způsobené zničením hráze Kachovské přehrady. Podívejte se na detailní přehled míst zasažených vlnou a záběry, které mapují dopad pohromy na města a vesnice podél řeky Dněpr.

Čechům bydlení na vesnici vyhovuje, do velkoměst se příliš nehrnou

10.April » Seznam Zprávy
Kde a v čem by Češi bydleli, kdyby si mohli vybrat? Ideálem je pro ně dům se zahradou na vsi v jižněji položených krajích republiky. Zájem o život ve velkých městech naopak opadá.

Češi odpovídali, jak investují. „Maniodepresivní,“ zhodnotil to expert

18.January » Seznam Zprávy
Češi prokazují ve svém investičním chování značné rozpory. Mnoho Čechů se bojí investovat proto, aby nepřišli o své peníze. Na běžných účtech, kde jejich hodnota ztratila za minulý rok 15 procent, však drží polovinu svých úspor.

Poradí s cestou, penězi… a také flirtují. Hlasové asistentky se vzmáhají

23.December » Seznam Zprávy
Polovina Čechu používá ve svém životě virtuální hlasové asistenty. Jaké a na co nejčastěji? Hrozí, že by se do nich Češi zamilovávali? V jakých oborech jich bude nejvíc?

Češi se předělávají na „ajťáky“. Vydělávají i násobky toho, co dřív

18.October » Seznam Zprávy
Doktor či právník, nebo třeba baristka, zvukař a trenér. Ti všichni se rozhodli změnit svou původní profesi a rekvalifikovali se na „ajťáky“. Jejich výdělky jsou nyní vyšší než dřív.

Tato informační stránka o Anton Danilov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anton Danilov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes