15
new stories - click to show

David Neff

Related to

Pět cviků na omlazení obličeje, zvládnete je za deset minut. Face yoga s lektorkou Simonou Rydlovou

18.February » Proženy.cz
V rámci anti-age tipů se zdá být metoda s názvem face yoga skoro až převratná. Proto jsme oslovily odbornici na slovo vzatou, lektorku a dlouholetou propagátorku obličejové jógy Simonu Rydlovou, aby nám ukázala pár cviků, které můžeme provádět každý…

Pavel: S obnovou Ukrajiny nemůžeme čekat na konec války

16.February » Seznam Zprávy
Prezident Pavel na začátek bezpečnostní konference zdůraznil, že není možné s obnovou Ukrajiny čekat na konec války. Dále v rozhovoru s hlavou Černé Hory ujistil, že Česko podporuje vstup balkánského státu do EU.

Hamáček bude ředitelem ve zbrojařském holdingu

15.February » Seznam Zprávy
Bývalý šéf ČSSD bude působit v holdingu Czechoslovak Group. Obrannému průmyslu se věnuje od odchodu z politiky, je například viceprezidentem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.

Japonsko sklouzlo do recese, přišlo o pozici třetí největší ekonomiky světa

15.February » Seznam Zprávy
Německo předstihlo Japonsko v nominálním hrubém domácím produktu. Japonsko tak kleslo z pozice třetí největší ekonomiky, kde ho nahradilo Německo.

Hrad musí zaplatit pokutu kvůli utajovaným žádostem o abolice

14.February » Seznam Zprávy
Rozhodnutí se týká dopisů, kterými bývalý prezident Miloš Zeman požádal premiéra Petra Fialu o spolupodpis k abolici u kauz týkajících se jeho spolupracovníků. Předseda vlády jeho žádost údajně odmítl, veřejně to nekomentoval.

Soud potrestal muže, který hrozil sympatizantům s Ukrajinou rozpáráním

14.February » Seznam Zprávy
Muž vyhrožoval účastníkům předloňského shromáždění na podporu Ukrajiny. Státní zástupce na něj podal obžalobu, na jejím základě ho pak Obvodní soud pro Prahu 2 uznal vinným z násilí proti skupině obyvatel a z výtržnictví.

Policie uzavřela případ, jak zmizela pálenka v Lánech. Hrad podal stížnost

13.February » Seznam Zprávy
Ještě než loni skončil ve funkci prezident Miloš Zeman, podala jeho kancelář v čele s Vratislavem Mynářem trestní oznámení. Směřovalo na některé tehdejší podřízené. Jenže policie nyní kauzu odložila.

Kdo má nárok na odškodnění za očkování proti covidu? Jen člověk na prahu smrti

13.February » Seznam Zprávy
Parlament nastavil pro odškodnění za očkování proti covidu velmi vysokou laťku. Člověk musí utrpět ublížení na zdraví s tak vážnými následky, že budou srovnatelné s usmrcením, vysvětluje šéf právníků na Ministerstvu zdravotnictví.

I pár potravin zdarma pomůže. Strach z nečekaných výdajů dusí lidi v nouzi

12.February » Seznam Zprávy
Na ženy dopadá chudoba více než na muže, ukázal nový průzkum. Před výdejnou potravinové pomoci klientky popisují jeden z důvodů: Zůstávají samy v bytech s vysokým nájmem.

Petrof přesune výrobu levnějších nástrojů do Indonésie

12.February » Seznam Zprávy
Královéhradecký Petrof se domluvil s indonéským výrobcem nástrojů a přesune k němu část své produkce. Nejlevnější nástroje tak budou kompletně indonéské, naopak výroba vyšších modelů zůstane v Česku.

Mon dieu! Francouzi už nemají „nejvíce sexy přízvuk“ na světě

10.February » Seznam Zprávy
Titul „nejvíce sexy“ přízvuku letos připadl italštině. Britská angličtina si vysloužila titul nejzdvořilejšího přízvuku a němčina zase působí jako „nejpřímější“ jazyk.

Tato informační stránka o David Neff zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Neff" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes