15
new stories - click to show

Jan Jirkovský

Related to

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ - JAN JIRKOVSKÝ - O PSÍCH LÁSKÁCH 29.9.

9.September » Praha 19
Městská část Praha 19 ve spolupráci s místní Knihovnou Kbely a 1. ČKFA Nekázanka si vás dovolují pozvat na autorskou výstavu fotografií JAN JIRKOVSKÝ „O PSÍCH LÁSKÁCH" Vernisáž proběhne ve středu 29. září 2021 od 18.00 hodin v prostorách kbelské k...

Vrcholí přípravy na 6. ročník osvětového běhu Yellow Ribbon Run

Osvětový běh Yellow Ribbon Run (YRR) na podporu integrace lidí po výkonu trestu je naplánován na 7. září 2021. Od úterý 15. června se už ale mohou běžci registrovat. Přihlášením do Běhu se žlutou stužkou tak přispějí také na registraci běžců s tre...

Vernisáž výstavy Žlutá stužka na Slunečním náměstí

Na travnaté ploše na Slunečním náměstí je do 28. května k vidění výstava fotografií Jana Jirkovského s názvem „Yellow Ribbon Run aneb Žlutá stužka v pohybu“.

Výstava: Česká vlna solidarity aneb Občanská společnost v boji proti covid-19

V prostorách Komunitního centra a zahrady Kotlaska je od 1. května připravena pro návštěvníky expozice fotografií „Česká vlna solidarity aneb Občanská společnost v boji proti covid-19".

Žlutá stužka. Výstava fotografií na Slunečním náměstí

Radnice Prahy 13 podpořila Běh se žlutou stužkou. Na Slunečním náměstí proto najdete výstavu fotografií Jana Jirkovského s názvem „Yellow Ribbon Run aneb Žlutá stužka v pohybu“.

Vysekat díry, zaplavat si pod ledem. Čeští otužilci si na jezeře splnili mrazivý sen

23.February » Bleskově.cz
Letošní silné mrazy umožnily několika členům největšího otužileckého klubu v Česku splnit si sen a zaplavat si pod ledem. Fotil je Jan Jirkovský.

Uteč předsudkům aneb Žlutá stužka v pohybu

1.December » www.kudyznudy.cz
Běžci se žlutou stužkou vyběhnou virtuálně. Jubilejní 5. ročník oslaví výstavou pro veřejnost v centru Prahy. Výstava bude od 1. do 14. prosince instalována ve veřejném prostoru OC Quadrio, v sousedství mechanické Hlavy Franze Kafky na Národní třídě.

Běžci se žlutou stužkou vyběhnou virtuálně. Jubilejní 5. ročník oslaví výstavou pro veřejnost v centru Prahy.

30.November » FeedIT.cz
Praha, 25. listopadu 2020 – Yellow Ribbon Run (YRR), běžecký závod na podporu integrace lidí s trestní minulostí, proběhne virtuálně v termínu 5. – 15. 12. 2020. Běžci se zaregistrují, svou trasu zaběhnou individuálně a potvrdí zasláním fotografie...

Yellow Ribbon Run 2020: Běžci se žlutou stužkou letos vyběhnou virtuálně

30.November » Advokátní deník
Letošní ročník běžeckého závodu na podporu integrace lidí s trestní minulostí Yellow Ribbon Run (YRR) se uskuteční – s ohledem na epidemiologickou situaci – virtuálně, a to v termínu do 5. do 15. 12. 2020. Běžci se zaregistrují, svou trasu zaběhno...

Sbohem, léto! Kouzlo slunečných dní na snímcích fotografů Street Reportu

18.September » Bleskově.cz
Letošní léto bylo vinou koronavirové epidemie pro spoustu lidí trochu jiné než ta předchozí. Ale atmosféra mu zůstala, ukazují fotky ze soutěže.

Basa tvrdí muziku. Věznice, kde v kapele pomáhá i herec Čtvrtníček, očima fotografa

25.August » Bleskově.cz
Jan Jirkovský pracuje na reportáži o lidech, kteří se vracejí z vězení. "Abych lépe pochopil, odkud přicházejí, šel jsem fotit do věznice," říká.

Tato informační stránka o Jan Jirkovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Jirkovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes