Miroslav Popov

Vztahuje se k

GP České republiky v předchozích pěti letech

15.července » MotoGPSport.cz
Letošní Grand Prix České republiky už se velmi blíží. Připomeňme si tedy závody na brněnském okruhu z předchozích pěti let.

30 (ne)basketbalových fotek z putování Kary za bronzem

16.března » Trutnovinky
Společná fotka basketbalistek, fanoušků a bronzového poháru vznikla až na konci turnaje, ale zaslouží si být na prvním místě. Z Trutnova vyjíždíme v pátek v půl deváté ráno. Místo jsem si našel vedle Gabči Nagyové. O zajímavou zábavu v autobuse se...

Škoda, dalo se vyhrát. Postup do finále se ale rozplynul ve třetí čtvrtině

12.března » Trutnovinky
V roce 2000 se v Ružomberoku hrálo Final Four Euroligy, a tak se do třicetitisícového města, které leží na rozhraní významných slovenských pohoří - Velká Fatra, Chočské vrchy, Nízké Tatry a soutoku řek Váh a Revúce, vrátil finálový turnaj evropské...

Nejúspěšnější český víkend za posledních pět let

6.září » Moto365.cz
Velmi kvalitní výkony předvedli na domácí trati čeští jezdci. Už v sobotu zvítězil Karel Hanika v prvním závodu doplňkové šampionátu Red Bull MotoGP Rookies Cup. V neděli měli na životní úspěch zaděláno dva čeští jezdci v třídě Moto3.

Tato informační stránka o Miroslav Popov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Popov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes