15
new stories - click to show

Tomáš Pergler

Related to

Zkracuje nebo nezkracuje koronavirus život?

2.November » blog.idnes.cz
U rozhovorů s odborníky obvykle předpokládáme správnost jejich argumentace, zvláště když jde o naše životy. Ukazuje se, že tomu tak být nemusí.

Rudolfinská akademie, Asociace starožitníků z.s. - Dvouletý rekvalifikační kurz s akreditací od MŠMT

28.October » iumeni.cz
Společná výstava fotografa Lukáše Klimenta (1958) a sochaře a takřka odvěkého knihovníka na pražské AVU Tomáše Perglera (1960) Lukáš Kliment - Tomáš Pergler / Ohromné maličkosti - Výstavy, vernisáže, ...

TZ: Lukáš Kliment, Tomáš Pergler

13.October » Artalk.cz
Lukáš Kliment, Tomáš Pergler / Ohromné maličkosti / Galerie Klatovy / Klenová: purkrabství hradu Klenová / Klenová / 13. 9. – 31. 10. 2020 Společná výstava fotografa Lukáše Klimenta (1958) a sochaře a takřka odvěkého knihovníka na pražské AVU Tomá...

Unikátní předpověď: Kdo se v sobotu stane senátorem

6.October » Seznam Zprávy
Druhé kolo voleb do Senátu začne už za tři dny. Dva znalci politiky a volebních zákonitostí předkládají svou prognózu na 26 nových senátorů.

12. 9. 2020 / Vernisáž výstavy Lukáš Kliment, Tomáš Pergler: Ohromné maličkosti

2.September » Artalk.cz
Vernisáž výstavy Lukáš Kliment, Tomáš Pergler: Ohromné maličkosti / Galerie Klatovy / Klenová: purkrabství hradu Klenová / Klenová / 12. 9. v 15:00 Příspěvek 12. 9. 2020 / Vernisáž výstavy Lukáš Kliment, Tomáš Pergler: Ohromné maličkosti pochází z...

Tip na výlet: Zámek Blatná

28.August » Seznam Zprávy
Vodní zámek spojovaný s legendárním řádem templářů je místem, kde se natáčela pohádka Šíleně smutná princezna. Letní tip Tomáše Perglera, redaktora domácí redakce.

Tip na výlet: Zřícenina hradu Jenčov

28.August » Seznam Zprávy
O hradě Jenčově na Křivoklátsku nevíme, kdy a kým byl založen. Neznáme také původ jeho jména, a proto je uváděn též pod jménem Jinčov či Jeničov. Letní tip Tomáše Perglera, redaktora domácí redakce.

Střet zájmů na druhou? Auditoři z EY kontrolují Agrofert i placení dotací

Nabízí se otázka, zda auditor může věrohodně posoudit střet zájmů, když je finančně zainteresovaný jak u plátce, tak u příjemce, v obou případech navíc s vazbou na Babiše. Ernst & Young ujišťuje, že její lidé budou nestranní. Spor o střet zájmů pr...

Denní přehled: Jak vyčmuchat covid, ohýbání čínských čísel a Vojtěchovy drahé respirátory

17.April » Seznam Zprávy
Čína ohýbá statistiky. Česká vláda vzpomněla na bohoslužby a opět ukázala svou nejednotnost, tentokrát v ožehavém tématu psích salonů. Psi nám ale možná s covidem pomohou. Poslechněte si denní přehled toho nejdůležitějšího.

Tato informační stránka o Tomáš Pergler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pergler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes