15
new stories - click to show

Tomáš Pergler

Related to

Úřad OSN zaměstnává přes 450 členů teroristických hnutí, tvrdí Izrael

4.March » Seznam Zprávy
Úřad OSN pro palestinské uprchlíky (UNRWA) v reakci namítl, že někteří jeho zaměstnanci byli přinuceni k doznání mučením.

Muž, který správně odhadl zájem o počítačové hry i AI. Kdo je pan Nvidia

28.February » Seznam Zprávy
Jensen Huang, spoluzakladatel Nvidie, možná není české veřejnosti tolik známý jako jiní představitelé těch největších technologických firem. Jeho příběh je ale o to působivější.

Apple zastavil práci na vlastním elektrickém autě, projekt trval dekádu

27.February » Seznam Zprávy
Firma do projektu, který by ji posunul do zcela nového odvětví, vložila miliardy dolarů. Projekt se však téměř od začátku potýkal s problémy a Apple několikrát změnil vedení týmu a strategii.

Stanice Barrandova přestaly vysílat, dopoledne naskočil hlavní kanál

20.January » Seznam Zprávy
Po desáté dopoledne naskočilo vysílání na hlavním kanálu TV Barandov. Firma Barrandov Televizní Studio je v exekuci a kvůli zablokovaným bankovním účtům a nemůže provádět finanční operace.

Byl střelcův „deník“ na Telegramu falešný? Síť je nedobytná

22.December » Seznam Zprávy
Manipulace s údajným telegramovým účtem střelce podporují spíše názor, že na sociální platformě nepsal pozdější masový vrah z filozofické fakulty. Definitivní závěr nejspíš vyplyne až z policejního vyšetřování.

V básni velebil KLDR. Jihokorejský soud ho poslal na 14 měsíců do vězení

27.November » Seznam Zprávy
Jihokorejec Lee Jun-sop napsal v roce 2016 báseň, ve které volal po sjednocení Korejského poloostrova a velebil severokorejský režim. Nešlo o první případ, kdy muž veřejně šířil severokorejskou propagandu.

Video: Ukrajinu ochromila bílá tma

27.November » Seznam Zprávy
Husté sněžení a silné bouře ochromily značnou část Ukrajiny včetně okupovaného Krymu. Nejhůře je na tom Oděská oblast na jihu země, kde museli k likvidaci následků nasadit i obrněné transportéry.

V Maďarsku začala schůzka ministrů vnitra V4, Rakouska a Německa k migraci

27.November » Seznam Zprávy
Problematiku nelegální migrace je možné řešit pouze v evropském kontextu, řekl dnes český ministr vnitra Vít Rakušan v maďarském Szegedu.

Nástupce Lukáše Bauera. Hlavně mu neříkejte běžkař

27.November » Seznam Zprávy
Už deset let se nestalo, aby český běžec na lyžích bojoval ve velkém závodě o vítězství. Ve druhém závodu sezony na 20 km volně se to v neděli podařilo Michalu Novákovi. Nakonec dojel na skvělém druhém místě.

Z velkolepých německých plánů na zelenou energii je noční můra

27.November » Seznam Zprávy
Různé přístupy tří německých vládních stran k transformaci energetiky se podařilo sladit díky triku s mimorozpočtovými fondy, ústavní soudci ale manévr zakázali. Ukázalo se tím, jak je koalice nesourodá.

Papežův stav je vážnější. Z lehké chřipky je zápal plic

26.November » Seznam Zprávy
Vatikán v sobotu oznámil, že papež ruší schůzky kvůli příznakům lehké chřipky. V neděli František pronesl tradiční polední modlitbu jen v televizi a s infuzí v ruce.

Janek Rubeš: Doprava z letiště do centra Prahy? Nikde jsem neviděl lepší

26.November » Seznam Zprávy
Janek Rubeš se sice proslavil tím, že ukazuje turistům, co všechno se může při turistické návštěvě Česka pokazit a na co by si měli dávat pozor, v podcastu Jedno procento se ale dozvíte, že má Prahu i Česko rád.

Tato informační stránka o Tomáš Pergler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pergler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes