15
new stories - click to show

Marcel Faikis

Related to

Chmelařský Žatec je novou památkou UNESCO. Podívejte se, čím oslňuje svět

22.September » Seznam Zprávy
Od 18. září 2023 má Česko na seznamu světového dědictví další přírůstek – Žatec a krajinu žateckého chmele. Vedle chmelnic, pivovarů či sladoven pod ochranu patří i historické jádro města a další cenné památky v jeho okolí.

Komentář: Fiala stahuje kalhoty moc brzy. Spoluúčast není tabu

22.September » Seznam Zprávy
Fialova preventivní kapitulace před pouhou zmínkou o vyšší spoluúčasti bohužel nesvědčí o tom, že by premiérovi na zdravotnictví a úvahách o jeho budoucnosti nějak zvlášť záleželo.

Ukrajinské obrněné vozy na jihu překonaly poslední vrstvu ruské obrany

22.September » Seznam Zprávy
Jedná se o první zpozorovaný případ, kdy ukrajinské ozbrojené síly operují s obrněnou technikou za ruskou třívrstvou obranou, píše respektovaný Institut pro studium války. Cena je vysoká.

V Karabachu padl zástupce velitele ruského mírového kontingentu

22.September » Seznam Zprávy
Ázerbájdžánské jednotky dokázaly do 24 hodin od zahájení ofenzivy porazit arménské separatisty v Náhorním Karabachu. Blesková válka ovšem nebyla bez ztrát. Zahynulo několik příslušníků ruských mírových sil.

Ázerbájdžán se snaží, aby se v Karabachu nedalo žít, říká tamní aktivista

21.September » Seznam Zprávy
Obyvatelé Náhorního Karabachu strádají i po uzavření příměří, které ukončilo ázerbájdžánskou vojenskou operaci. Situaci přímo ze Stěpanakertu popisuje v rozhovoru pro Seznam Zprávy Gev Iskajyan.

Video: Ukrajinská protivzdušná obrana v akci. Na města mířily desítky střel

21.September » Seznam Zprávy
Ukrajinská města včetně Kyjeva se znovu stala terčem ruského ostřelovaní. Řízené střely v noci na čtvrtek zasáhly několik měst daleko za frontou, úřady hlásí první oběti.

Každé páté auto prodané v EU jede na elektriku, Češi ale stále milují klasiku

21.September » Seznam Zprávy
Prodeje automobilů v EU rostou již třináctý měsíc po sobě. Trh se tak postupně vzpamatovává z nedostatku součástek, který ovlivnil výrobu v loňském roce.

Komentář: Opozice má vládu v hrsti. Přijde pomsta za EET?

21.September » Seznam Zprávy
Už je to skoro klasika. Na konci září vůbec nevíme, jak bude od začátku příštího roku fungovat stát. Zato si zase užijeme neplodné debaty o sněmovních obstrukcích.

Video: Ruský dron zasáhl stíhačku MiG-29 v ukrajinském týlu

20.September » Seznam Zprávy
Nepřátelský dron zaútočil na vojenské letiště u ukrajinského města Kryvyj Rih a zasáhl stíhačku MiG-29. Rusům se tak podařilo zasáhnout vojenskou techniku v ukrajinském týlu.

Zoufalství a zničené domy. Fotky „protiteroristické“ operace v Karabachu

20.September » Seznam Zprávy
Ázerbájdžán zahájil v úterý „protiteroristickou operaci“ ve sporné oblasti Náhorní Karabach, kterou z většiny obývají Arméni. Jejich úřady hlásily i útoky na civilní cíle. Ve středu obě strany informovaly o příměří.

Soud nechal ve vazbě podezřelého z požáru v Hřensku. Z obav, že něco zapálí

19.September » Seznam Zprávy
Soud prodloužil vazbu 36letému muži, který je obviněn ze založení loňského obřího požáru v NP České Švýcarsko. Důvodem pro vazbu podle soudu je, že by mohl uprchnout, protože mu hrozí až 15 let vězení, nebo že způsobí další požár.

Nabídky na nové Dukovany se o měsíc opozdí. Požádali o to Američané

19.September » Seznam Zprávy
Nabídky na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany dostane společnost ČEZ zhruba o měsíc později. Jeden z uchazečů totiž požádal o prodloužení termínu. Na harmonogram projektu to ale nebude mít dopad.

Tato informační stránka o Marcel Faikis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Faikis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes