15
new stories - click to show

Adam Skopal

Related to

Video: Žije přímo na frontové linii. Kam bych se svou kozou šel, ptá se

27.May » Seznam Zprávy
Zničené ulice a na cestách krátery po střelách. Z ukrajinského města Novomychajlivka, které leží na okraji frontové linie, nezbylo skoro nic. Přesto zde žije několik posledních obyvatel a nemíní odejít.

Obři se vracejí na nebe. Dostali podporu od zakladatele Googlu

27.May » Seznam Zprávy
Společnost LTA Research několik let tajně buduje moderní vzducholoď a chce s ní ovládnout nebe. Do projektu investoval i spoluzakladatel společnosti Google Sergej Brin.

Praha koupí od DPP na Zličíně pro stavbu parkoviště P+R pozemky za 28 milionů korun

25.May » Seznam Zprávy
Hlavní město koupí od dopravního podniku (DPP) pozemky na Zličíně pro výstavbu záchytného parkovacího domu P+R. Za pozemky o celkové výměře přes 5000 metrů čtverečních zaplatí své firmě zhruba 28,12 milionu korun.

Bělgorodští se báli, že dopadnou jako v Mariupolu. Cítí hněv

25.May » Seznam Zprávy
Obyvatelé ruské Bělgorodské oblasti, kde na začátku týdne útočily proukrajinské jednotky, popsali pro web The Moscow Times situaci na místě. „Podělali jsme to,“ stěžoval si taxikář Pavel na ruskou armádu.

Kryptofirmy v Česku přišly o poslední šanci na bankovní účet. Nefér, říkají

25.May » Seznam Zprávy
Raiffeisenbank zavřela účty firem z kryptoměnového sektoru. Menší společnosti z odvětví kvůli tomu čelí problémům a ztrátě konkurenceschopnosti. Banka hájí opatření tím, že zajišťuje bezpečnost.

Lukašenko: Rusko začalo s přesunem taktických jaderných zbraní do Běloruska

25.May » Seznam Zprávy
Taktické jaderné zbraně s menší výbušnou silou jsou určené pro využití na bojišti a nejsou tak ničivé jako strategické jaderné zbraně.

Šedivý: Spory mezi ministrem a šéfem armády jsou běžné, ale nemají se vynášet

25.May » Seznam Zprávy
Premiér Petr Fiala (ODS) ve čtvrtek s ministryní Janou Černochovou (ODS) a náčelníkem generálního štábu Karlem Řehkou řešil, jak zlepšit spolupráci mezi civilní a vojenskou částí Ministerstva obrany.

Arménie uzná územní celistvost Ázerbajdžánu. Včetně Náhorního Karabachu

25.May » Seznam Zprávy
Arménie a Ázerbájdžán se hodlají vrátit k hranicím z deklarace v roce 1991. Arménie tím uzná, že Náhorní Karabach je součást Ázerbájdžánu. Blíží se průlom ve sporu, který se táhne již od konce 80. let minulého století?

Video: Rusové mají velkou posilu, žertují Ukrajinci. Odvezli tank z pomníku

25.May » Seznam Zprávy
Z okupovaného ukrajinského města Melitopol Rusové odvezli nečekaný náklad – historický tank T-70. Kyjev reagoval vtipně: stařičký tank podle něj míří na frontu.

Hádka o pokladnici hitů Tiny Turner nehrozí. Zpěvačka se pojistila

25.May » Seznam Zprávy
Zesnulá americká zpěvačka Tina Turner před dvěma lety prodala práva na své dílo za desítky milionů dolarů. Podobně se zařídily i další hvězdy hudebního nebe.

Nic podivnějšího dnes neuvidíte: Fotky z Pet Gala

25.May » Seznam Zprávy
V New Yorku uspořádali módní událost, na níž platili za hlavní hvězdy psi a kočky. Čtyřnozí mazlíci vynesli outfity inspirované letošními kreacemi z Met Gala, slavné přehlídky umělecké a módní smetánky.

Rusové píší o vážném zranění ukrajinského generála, podle Kyjeva je to lež

25.May » Seznam Zprávy
Na pozadí zpráv o blížící se ukrajinské protiofenzivě vypukla malá informační válka o zdravotní stav šéfa ukrajinské armády.

Tato informační stránka o Adam Skopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Skopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes