15
new stories - click to show

Martin Šrajer

Related to

Jak žít ve světě, který nedává smysl. Zimní prázdniny jsou komedie s existenciální příchutí

23.February » A2larm
Alexander Payne a Paul Giamatti spolu skoro dvacet let po Bokovce natočili další film. Jejich melancholická vánoční komedie o trojici outsiderů, jejichž životy zamrzly na místě, je nominována na pět Oscarů.

Premiantka: Zakázaný vztah učitele a studentky jako by zamrzl v čase

16.February » Heroine.cz
Ve vztahu učitel–žák je držitelem moci vždy ten první uvedený. Navenek jednoznačná dynamika nedává záminku k pochybnostem a polemice. Přesto filmařům již po desetiletí slouží coby inspirace pro erotické thrillery (Nebezpečné hry), provokativní psych…

Obrazem: Na den s lékařkou na chirurgii. Jak se operují nádory

3.February » Seznam Zprávy
Odstraňuje nádory i radí mladším kolegům při operačních výkonech a ošetření pacientů s akutními problémy. Společně s Ellen Konečnou vás Seznam Zprávy provedou dnem lékaře na chirurgické klinice.

Recenze: Winton i Hopkins by si zasloužili lepší film než Jeden život

3.February » Seznam Zprávy
Dojemné britské drama vypráví o životě sira Nicholase Wintona, který v roce 1938 pomohl 669 židovským dětem získat britská víza, odcestovat z Československa a uniknout nacistům.

Premiantka: Zakázaný vztah učitele a studentky jako by zamrznul v čase

31.January » Heroine.cz
Ve vztahu učitel-žák je držitelem moci vždy ten první uvedený. Navenek jednoznačná dynamika nedává záminku k pochybnostem a polemice. Přesto filmařům již po desetiletí slouží coby inspirace pro erotické thrillery (Nebezpečné hry), provokativní psych…

Mads Mikkelsen ve snímku Bastard i tragikomedie o polyamorii. Co vidět na festivalu SCANDI

16.January » Heroine.cz
Jubilejní desátý ročník SCANDI představí současnou severskou kinematografii prostřednictvím deseti premiér a tří zvláštních uvedení. Festival ve středu 17. ledna zahájí výpravné historické drama Bastard s Madsem Mikkelsenem. Film odehrávající se ve …

Turisté si ode dneška za vstup do chrámu Hagia Sofia v Istanbulu zaplatí

15.January » Seznam Zprávy
Zhruba 600 korun si ode dneška musí připravit zahraniční turisté, kteří chtějí navštívit jedno z největších lákadel Istanbulu – chrám Hagia Sophia. Zavedení vstupného je snahou o omezení počtu návštěvníků této historické památky.

Z kultovní detektivky je horor. Temný případ se vrací v nejlepší formě

15.January » Seznam Zprávy
Temný případ se po pětileté pauze dočkal restartu. Čtvrtá řada je hororovou detektivkou odehrávající se v krajině sevřené mrazem a tmou. Ta nejděsivější temnota ale není tak vzdálená a cizí, jak si dvojice detektivek myslí.

Seznam Zprávy startují nový investiční newsletter

15.January » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy spouští investiční newsletter s názvem Parket, který každý týden shrne dění na finančních trzích.

Holky a kluci to chtěj taky. Seriál Adikts od Adama Sedláka se drog nebojí

15.January » A2larm
Režisér Bangeru nebo Semestru natočil pro iVysílání ČT osvětovou sérii o drogách. S fikčním světem pracuje ledabyle, má ale potenciál stát se zásobárnou hlášek na TikToku.

Woody Allen se vrací z uměleckého vězení. Konečně natočil dobrý film

5.January » Seznam Zprávy
V Hollywoodu se Woody Allen ocitl na černé listině kvůli obvinění ze sexuálního zneužívání. V Evropě je stále vítán. Svou novinku Zásah štěstím, vstupující nyní do českých kin, natočil ve Francii s francouzskými herci.

Jak (ne)mít sex: Upřímný snímek ukazuje, proč je stále důležité mluvit o konsentu

1.January » Heroine.cz
Zlaté časy na Ridgemont High, Prci, prci, prcičky, Road Trip, Superbad… existují desítky komedií, v nichž se mladí muži snaží přijít o panictví. Sugerují nám, že teenagerská sexualita je především legrace. Udržet první sexuální zkušenost v rovině vt…

Tato informační stránka o Martin Šrajer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Šrajer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes