15
new stories - click to show

Vladimír Hulec

Related to

Hodnocení uživatelů: Prezidementi (Spitfire Company) - 40 % [J.anek]

9.October » i-divadlo.cz
Další neúspěšný pokus o komentování a parodování současné politické situace. Asi nejupatlanější bylo v inscenaci parodování kritiků - Vladimira Hulce, Martina Švejdy a Vladimíra Mikulky - všichni tři na fotografii. Milion kopýtek pro domovinu, tel...

28. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 1)

16.September » Divadelní noviny
Pohádek o vítězství pravdy a lásky nad zlem a nenávistí není nikdy dost... Otvíráme tradiční pofestivalovou anketu Mezinárodního festivalu Divadlo Plzeň.

Pod rouškou Plzně (No. 4)

14.September » Divadelní noviny
Neděle 13. září, poslední festivalový den, byl nejvíc poznamenán koronavirovou situací. A tak byl tento den spíše odpočinkovým.

Trocha hronovské historie I.

1.August » Divadelní noviny
Včera začal 90. ročník Jiráskova Hronova. Při té příležitosti připravil prof. Jan Císař na každý festivalový den vzpomínkové glosy. První díl začíná vroce 1971, kdy prof. Císař poprvé přijel na festival jako porotce.

Immigrants Lives Matter

Co musí cizinec překonat, než získá povolení k pobytu v ČR? Inscenace 30 dní / 30 Days bude zítra hostem festivalu Nultý bod.

Letošní Šrámkův Písek je minulostí. Jak to dopadlo?

PÍSEK - Divadelní festival Šrámkův Písek se dnes završil. Vystoupily poslední čtyři divadelní soubory - Tajfun z Ostravy s představením Čekání na Gellnera, Turnovské divadelní studio s Dlouhou cestou, Statické divadlo z Ostravy a Párek a také Akol...

Opravy 10/2020

5.March » Respekt.cz
V článku Dostat diváka z komfortní zóny jsme uvedli, že Vladimír Hulec (v textu uveden jako Vladimír Hudec) je šéfem katedry loutkového a alternativního divadla, ta se ovšem jmenuje katedra alternativního a loutkového divadla. Za chyby se omlouváme.

Jan Burian: Jsme členové velké rodiny

7.October » Divadelní noviny
V aktuálních DN 16/2019 vyšel velký rozhovor s ředitelem Národního divadla Janem Burianem nazvaný Na Národní divadlo má každý Čech názor. Několik již hotových pasáží se ale do něj nedostalo...

27. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 7)

19.September » Divadelní noviny
Zdá se, že festival si za poslední léta našel svou polohu i místo mezi velkými českými - a možná i (východo)evropskými - festivaly.

Plzeň s pěnou i bez pěny (No. 4)

16.September » Divadelní noviny
Sobota a neděle byly na festivalu inscenačně i žánrově pestré a jen stěží by se dalo najít mezi jednotlivými produkcemi nějaké pojítko.

Ve stanech i pod hvězdami (No. 9)

31.August » Divadelní noviny
O několika produkcích ve stanu č. 2 nabízejícího aktuální produkce české scény: Sutura Michala Nagyho a Iriny Andreevy, Nivó Danila Kvašňovského, Božena tria Holektiv a Dó dua Lukas Blaha & Eva Stará.

Tato informační stránka o Vladimír Hulec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Hulec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes