Vladimír Hulec

Related to

Pekelné dny PQ 2019 (No. 6)

Vědomy si agresivity současného světa i lidských bytostí jako takových překračují práh bolesti a vstupují do hrůz podvědomí... O performanci Forced Beauty česko-dánského dua Nela H. Kornetová - Lærke Grøntved v A studiu Rubín.

Pekelné dny PQ 2019 (No. 5)

V pondělí se v holešovické La Fabrice odehrálo druhé představení Divadla Continuo v rámci programu PQ+, taneční inscenace Poledne upomínající na osudy osmi ruských demonstrantů proti okupaci Československa na Rudém náměstí 25. srpna 1968.

Pekelné dny PQ 2019 (No. 4)

Sympatický pokus o netradiční prezentaci českých scénografů a kostymérů nevyšel... O noční performanci CAMPQ na Štvanickém ostrově v expozici české scénografie letošního PQ.

Pekelné dny PQ 2019 (No. 3)

O performanci The WARdrobe malovického Divadla Continuo, jež se odehrála v pátek ve Studiu Alta v rámci programu PQ+.

Křídla Afriky nad Českem 2019 (No. 3)

Pondělí bylo na festivalu Tvůrčí Afrika zasvěceno vhledům do současné Afriky skrze film Timbuktu ze stejnojmenného malijského města a fotografie ze slumu v nairobské Kibeře.

Křídla Afriky nad Českem 2019 (No. 2)

Když žili na této zemi, byli tito duchové velmi vlivní lidé a jejich životy byly vedeny nadměrnými ambicemi... O performanci Mea culpa performera z Burkiny Faso Charlese N. Tiendrebeoga v experimentálním prostoru NoD.

Hodnocení uživatelů: Romeo, Julie a tma (Divadlo v Dlouhé) - 50 % [KatZen]

21.March » i-divadlo.cz
Už když jsem se dozvěděla,že v mém milovaném DvD hru zkouší a jaké bude obsazení,měla jsem obavy. Leč nerada, musím souhlasit s kritikou Vladimíra Hulce v DN. Chyběla mi hloubka, emoce, za mě až příliš strohé vypravování. Idea sboru i scénografie ...

Malá velká inventura 2019 (No. 5)

26.February » Divadelní noviny
Kde hledat a kde najít novou krev českého performing arts (o produkcích J+M Rufiny Bázlové a Cult of Busy česko-norského souboru T.I.T.S.).

Malá velká inventura 2019 (No. 3)

24.February » Divadelní noviny
Jen když prýští, má nová krev na jevišti smysl. V této inscenaci však ukápla krve sotva kapka. (O inscenaci Anny Klimešové & kol. Zápisky z volných chvil)

Tato informační stránka o Vladimír Hulec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Hulec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes