15
new stories - click to show

Vladimír Hulec

Related to

Na padrť drcené příběhy

7.August » Divadelní noviny
Být agorou společnosti, monitorovat a spoluurčovat dění v ní je velká výzva... O letním projektu Divadla Continuo Agora.

Pod hronovským nebem (No. 5)

5.August » Divadelní noviny
Na letošní Jiráskův Hronov jsem se vypravil jen na jeden den, středu 3. srpna. O čtyřech představeních Hlavního programu a Lantově světové předpremiéře.

Prázdný prostor po Peteru Brookovi (No. 2)

Nevím, jak to má současná generace, ale ta má se inspirovala osobnostmi, které jí nabízely životní a umělecké (divadelní) hodnoty, jimiž se mohla poměřovat a řídit...

Zemřel Jan Minařík

(25. 8. 1945 Praha - 27. 6. 2022 Čečín) Tanečník a choreograf, dlouholetý člen souboru Tanztheater Wuppertal Piny Bausch a asistent choreografky.

Zpráva o ruské (opoziční) duši

Trvalo čtyřicet dní, než jsme přijali, že toto je nyní naše břemeno... O autorském dokumentárně divadelním projektu polské režisérky Ingy Antarktingy v pražském Divadle X10.

Flora novosvětská (No. 2)

Zoufalá prázdnota a zoufalství z prázdnoty jsou ústředním témata této inscenace... Jediným novým středečním festivalovým představením byly Čechovovy Tři sestry Slovenského komorného divadla Martin v režii Mariána Amslera.

Výběr týdne: Divadlo Archa popluje jiným směrem, mladé baví online aukce,, kritika vedení Opery ND

22.April » ČRo
Ondřej Hrab předá své multižánrové Divadlo Archa novému nástupci, chce se více věnovat divadlu se sociálním přesahem, publicista Vladimír Hulec se obává budoucího komercializace Archy. Za loňský aukční rekord mohou i mladí sběratelé umění, kteří z c…

Pomalé odcházení Divadla Archa. Je potřeba začít dělat něco jiného, říká současný ředitel

19.April » ČRo
Multižánrové pražské Divadlo Archa na konci příštího roku v současné podobě skončí. Ondřej Hrab se bude dál věnovat svým projektům jako je festival Akcent, zaměřený na divadlo se sociálním přesahem. Tyto aktivity se už ale nebudou vázat na prostory …

Viděno sedmnácti (No. 1)

21.February » Divadelní noviny
V pátek 18. února byl třicetihodinovou akcí Y: We Are Not Alone [Slow TV kino] v Divadle X10 zahájen jubilejní dvacátý ročník Festivalu nového divadla Malá inventura. Zahajujeme denní zpravodajství.

AUFgeschlossen (No. 3)

2.December » Divadelní noviny
Včera se předávala Cena Josefa Balvína. Získala ji magická inscenace režiséra Miroslava Bambuška Moje říše je z tohoto světa, kterou připravil ve svém domovském Studiu Hrdinů v Praze. V hlavní roli exceluje Saša Rašilov.

AUFgeschlossen (No. 2)

1.December » Divadelní noviny
Inscenace do pražské Violy... O monodramatu Sophie Rois vráží do zdi v Deutsches Theater Berlin v režii a na scéně Clemense Maria Schönborna a v podání Sophie Rois.

29. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 1)

25.September » Divadelní noviny
Vlastně nemám k letošnímu ročníku žádnou výhradu a mohu poukázat jen na své největší zážitky... Zahajujeme naši tradiční anketu krátkých ohlasů letošního ročníku festivalu Divadlo Plzeň.

Tato informační stránka o Vladimír Hulec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Hulec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes