15
new stories - click to show

Veronika Drábková

Related to

Šumperk: Úspěšní sportovci převzali ocenění z rukou starosty

17.September » ParlamentniListy.cz
Talentované mládí se setkalo s dospělými sportovci ověnčenými úspěchy na předávání ocenění Úspěšný sportovec okresu Šumperk za rok 2020.

Úspěšní sportovci převzali ocenění z rukou starosty

16.September » Šumperk
Talentované mládí se setkalo s dospělými sportovci ověnčenými úspěchy na předávání ocenění Úspěšný sportovec okresu Šumperk za rok 2020. Malou slavnost pořádala Česká unie sportu (ČUS) společně s Městem Šumperk. Ocenění mladým talentům předával st...

Úspěšní sportovci převzali ocenění z rukou starosty

16.September » Šumperk.info
Talentované mládí se setkalo s dospělými sportovci ověnčenými úspěchy na předávání ocenění Úspěšný sportovec okresu Šumperk za rok 2020. Malou slavnost pořádala Česká unie sportu (ČUS) společně s Městem Šumperk.…

OST-RA-VAR 2019 (No. 4)

3.December » Divadelní noviny
Poslední příspěvek z festivalu Ostravar stručně glosuje jednotlivé inscenace z posledních festivalových dní. V závěru se autorka zamýšlí nad rozborovou debatou, která vyústila v diskusi o přítomnosti soukromých divadel na festivalu.

OST-RA-VAR 2019 (No. 3)

30.November » Divadelní noviny
Reflexe pátečního programu festivalu Ostravar 2019 zahrnuje z původních naplánovaných tří příspěvků nakonec pouze dva. V Ostravě se další festivalový den v inscenacích tematizovala ekologická krize či paliativní péče.

OST-RA-VAR 2019 (No. 2)

29.November » Divadelní noviny
Všechna čtvrteční představení Ostravaru se věnovala konkrétnímu jednomu aktuálnímu společenskému problému. Tři dramatici – Roland Schimmelpfennig, Tomáš Dianiška a Alexandr Ostrovskij.

OST-RA-VAR 2019 (No. 1)

28.November » Divadelní noviny
OST-RA-VAR je divadelní přehlídkou, která v několika dnech již více než dvacet let představuje reprezentativní průřez tvorbou ostravských divadel za poslední rok. Přinášíme shrnutí prvního dne divadelního festivalu.

Ostravský nájezd na Prahu (No. 7)

7.November » Divadelní noviny
Na severu republiky mají kočky všech barev a velikostí – hubené a bílé přes pestrobarevné pouliční směsky až po šedivé a dobře živené... O muzikálu Kočky, který do Karlína přivezlo Národní divadlo moravskoslezké.

Ostravský nájezd na Prahu (No. 2)

3.November » Divadelní noviny
Není obvyklé, že by publikum během operního představení výskalo, smálo se a tleskalo během každého výstupu. Ale právě takový byl páteční večer s Čtyřnotovou operou Národního divadla moravskoslezského v pražské Ypsilonce.

Tato informační stránka o Veronika Drábková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Drábková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes