15
new stories - click to show

Míro Ošanec

Related to

Naivní divadlo: potlach i jazz

13.April » Divadelní noviny
Večer v trampském stylu a navíc s koncertem připravilo na čtvrtek 21. dubna Naivní divadlo Liberec. V rámci tradičních Večerů v Naivním si tentokrát diváci od 19:30 hodin užijí loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku.

Sněhulák Olaf i písničkář Ota Maňák, bohumínské kino má dnes nabitý program

4.December » Bohumín
Kam v sobotu vyrazit? Bohumínské kino K3 dnes (4. prosince) uvádí pořad pro děti i koncert, kterým potěší dospělé posluchače.

Liberecký listopadový Večer v Naivním nabídne představení pro teenagery a koncert

24.November » InfoDnes.cz
(liberecdnes.cz) Na konec listopadu si liberecké Naivní divadlo připravilo další Večer v Naivním, tentokrát věnovaný teenagerům a jejich rodičům. V pondělí 29. listopadu 2021 v 19:30 hodin uvede inscenaci Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíc…

Večer v Naivním nejen pro teenagery

24.November » Divadelní noviny
Na konec listopadu si liberecké Naivní divadlo připravilo další Večer v Naivním, tentokrát bude věnovaný teenagerům a jejich rodičům.

Mrakoplaš & Poslední šance Míry Ošance a Větrno Na scestí

8.November » Informuji.cz
Další díl cyklu koncertů Na scestí připadá na pátek 26. listopadu.... | Mladá Boleslav - (2021-11-26 19:30:00 - 2021-11-26 00:00:00)

Porta… a další letní zážitky (díl druhý)

9.August » FOLKtime
Začal jsem Portou, protože nebyla zase tak dávno a dlužil jsem ji velectěnému publiku i porťákům, ale vzhledem k tomu, že jsem často tázán, jaké festivaly jsem letos navštívil, tak protože jich z různých důvodů nebylo zase tak mnoho, zkusím tu rychl…

Kultura online v roce 21 - 16.

22.April » FOLKtime
Řádky, které vás navnadí: V následném týdnu nás čeká třeba Ashena Brennerová alias pohoda s kytarou. Nebo - Pivoteččí koncert pro ZOO Plzeň s Ivan Hlas Triem a domácím duem Misíková / Kořínek, které se stává stále známějším. A taky třeba Míra Ošanec…

Tato informační stránka o Míro Ošanec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Míro Ošanec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes