15
new stories - click to show

Lukáš Homola

Related to

Pokrm, Smrt Antigony – O přítomném okamžiku i občanském aktivismu

Desátýapůltý ročník festivalu slovenského performativního umění tentokrát proběhl živě a zdarma. Veškeré akce a představení se konaly od 6. do 9. května 2021 v Altě v prostorách Invalidovny.

Změna na postu koordinátora očkování: tým nově vede Weiss z inovačního centra

Na očkování proti koronaviru v kraji dohlíží od dubna nový koordinátor. Funkce se po jmenování hejtmanem ujal ve čtvrtek Jindřich Weiss, který nahradil odcházejícího Lukáše Homolu.

Vracíme se do březnového „normálu“. Očkovat se bude zase méně

22.March » Seznam Zprávy
Tempo vakcinace zpomaluje. Podle zástupců očkovacích center je hlavní problém v počtu vakcín. Stát je schopen dosáhnout sta tisíc vakcinací denně, jakmile bude mít k dispozici tři miliony dávek měsíčně.

Očkovat 100 tisíc lidí denně? Plán může ohrozit hned několik věcí

18.March » Seznam Zprávy
Očkování proti covidu-19 se má podle vlády během dubna výrazně zrychlit, dojít by mělo i na zájemce starší 60 let a další skupiny obyvatel. Jsou plány reálné?

Taneční vizualizace pocitu stresu jako hra očistného procesu

12.March » Opera PLUS
I když okolo nás vládne tvrdý lockdown, tvůrčího ducha zrcadlícího naše duševní pochody nelze izolovat. Pro performativní umělce je současná situace vlastně i trochu výzvou k tomu vyrovnat se s ní prostřednictvím využití silného tématu, aktuálního...

Vakcína bude do srpna pro 70 procent zájemců i na Znojemsku

Pokud nedojde k výpadku dodávek vakcín proti onemocnění Covid-19, Jihomoravský kraj bude schopen naočkovat do konce srpna sedmdesát procent jeho obyvatel starších patnácti let. „Strategii očkování“, [...]

Policisté pátrají po muži z Čejkovic vrtulníkem, bojí se o něj příbuzní

Policejní manévry včetně vrtulníku sledují lidé z Čejkovic na Hodonínsku. Jihomoravští policisté tam pátrají po muži, o něhož má rodina obavy.

Video: Kde se bude očkovat, odpovídá jihomoravský koordinátor Homola

Na nejčastější otázky k očkování odpovídá krajský koordinátor a lékař Lukáš Homola. Jeho dvacet odpovědí najdou diváci i posluchači na aktuálními videu z dílny Krajského úřadu Jihomoravského kraje.

Kde se bude očkovat? Odpovídá krajský koordinátor Homola

Na nejčastější otázky k očkování odpovídá krajský koordinátor a lékař Lukáš Homola. Jeho dvacet odpovědí najdou diváci i posluchači na aktuálními videu z dílny Krajského úřadu Jihomoravského kraje.

Smělý plán hejtmana Grolicha

1.March » KDU-ČSL
Do konce léta chtějí naočkovat většinu lidí na jižní Moravě. Jihomoravští radní v čele s hejtmanem Janem Grolichem (KDU-ČSL) mají smělý plán: do konce prázdnin by mělo být naočkováno 70 procent obyvatel kraje starších 15 let, nedojde-li k zásadní ...

Skromná první várka: praktici na jižní Moravě dostanou deset vakcín na týden

26.February » Brněnský deník
Dovážku prvních vakcín AstraZeneca v pátek očekával brněnský praktický lékař Tomáš Klobas. „Máme zatím dostat deset dávek na týden a ordinaci. V pondělí naočkujeme první již přihlášené pacienty ze seznamu,“ uvedl.

Mgr. Jan Grolich

25.February » ParlamentniListy.cz
Radní Jihomoravského kraje včera schválili důležitý dokument Strategie očkování, který podrobně představuje vývoj očkování v následujících měsících.

Tato informační stránka o Lukáš Homola zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Homola" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes