15
new stories - click to show

Adriana Černá

Related to

Nejdřív bankéř, pak bezdomovec. Kryštof Bartoš si v divadle klestí cestu ze dna

23.January » Aktuálně.cz
Herec známý ze seriálu Devadesátky je protagonistou kousavé levicové hry autora, který zinscenoval fiktivní pohřeb Václava Klause.

Češi rekordně přispívali neziskovkám

21.January » Novinky.cz
Dary neziskovým organizacím se loni pohybovaly v řádech miliard korun. Ochota pomáhat se podle neziskovek zvýšila s ruskou invazí na Ukrajinu. Zároveň se zapojilo i více dobrovolníků.

Hodnocení uživatelů: Sláva a pád krále Otakara (Městská divadla pražská) - 90 % [Tvidatko]

9.December » i-divadlo.cz
Miluju! Dlouho jsem se takto nepobavila. Jakožto nevzdělanec jsem velmi ocenila i skvělý lektorský úvod, pokud stíháte do divadla přijít dříve, doporučuji nevynechávat :)

Pizza za 480, káva za 125. Jídlo mohlo přijít festivalové hosty ve Varech draho

8.July » iDNES.cz
Pizza za 480 korun, káva Flat White za 125 korun nebo domácí hranolky za 100 korun. Stravování na letošním karlovarském mezinárodním filmovém festivalu vyšlo řadu návštěvníků opravdu draho a řadu z nich vysoké ceny nepříjemně překvapily.

Tornádo, covid, válka. Češi druhým pomáhají, mají ovšem rezervy ve výdrži

8.June » Deník.cz
Když loni v červnu zasáhlo jižní Moravu tornádo, Češi přispěli na pomoc tamějším obyvatelům v té době rekordní sumou 1,3 miliardy korun. Jenže když za tři čtvrtě roku na to napadlo Rusko Ukrajinu, zvedla se naprosto bezprecedentní vlna solidarity. J…

Češi pomáhají, za měsíc od začátku války poslali na pomoc Ukrajině 2,08 miliardy korun

25.March » Tiscali.cz
Za měsíc od začátku ruské invaze na Ukrajinu přispěli Češi ve finančních sbírkách na pomoc Ukrajině, které vyhlásily tuzemské nevládní organizace, přes 2,08 miliardy korun.

Pomoc Ukrajině: Některé věci stále chybí, potřeba jsou například hygienické balíčky

19.March » tn.cz
Současná situace na Ukrajině vzbudila mezi Čechy vlnu solidarity. Lidé pomáhají nejen finančně, ale také materiálně. Potřeba jsou například hygienické balíčky, ochranné pomůcky nebo trvanlivé potraviny.

Při útěku si nestihli sbalit ani kartáčky. Čtyři děti našly útočiště nedaleko Ještědu

13.March » Aktuálně.cz
Majitelé farmy poskytli ubytování ukrajinské rodině. Děti už začaly chodit do nedaleké školy, matka Světlana chce brzy začít hledat práci.

Pomoc uprchlíkům je rekordní, válku už ale začali zneužívat podvodníci

5.March » tn.cz
Ruská invaze na Ukrajinu zvedla v Česku mimořádnou vlnu solidarity. Lidé a firmy už darovaly téměř dvě miliardy korun a narůstá také materiální pomoc. Ale na Slovensko ukrajinských hranicích se prý objevili i první podvodníci, vydávali se za pracovn…

Ve tvářích radost, úleva a dojetí. Na hlavní nádraží v Praze přivezl vlak uprchlíky z Ukrajiny

3.March » Blesk.cz
Na pražské hlavní nádraží kolem poledne dorazil vlak s uprchlíky z Ukrajiny, který vypravila společnost RegioJet. Při cestě na ukrajinské hranice vezl také humanitární pomoc pro Kyjev, kterou zajistil Člověk v tísni. Vlakem mělo do Prahy dorazit 72 …

Lavrov útočí: „Zelenskyj lhal! Umírají ženy a děti. To je moc špatné.“

3.March » Blesk.cz
Zástupci Ruska a Ukrajiny pokračují v jednání, spekuluje se i o tom, že by se mohlo řešit i příměří. Šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov řekl, že Moskva jednání s Ukrajinou nepodmiňuje kapitulací, ačkoliv dosud požadovala, aby Ukrajinci složili zbran…

Tato informační stránka o Adriana Černá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adriana Černá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes