15
new stories - click to show

Čeněk Koliáš

Related to

Hodnocení redakce: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 60 % [Iva Bryndová]

4.April » i-divadlo.cz
65% - Milá retro oddechovka plná zábavně přetextovaných písní, které pochopitelně nejdou z hlavy. Skvěle vystavěná role Martinem Matejkou, jemuž zdatně sekundují všichni ostatní herci i zdařilá hudební a pěvecká stránka inscenace. Vlastně mě překvap…

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 30 % [Andělka]

27.March » i-divadlo.cz
Toto pojetí mi vůbec nesedlo. Nudné, poněkud primitivní. Herecké výkony hodně slaboučké. Představitel hlavního hrdiny rozhodně nebyl ve formě - obrovské množství přeřeků, celková nejistota. Asi bych přijala v ochotnickém divadle, ale práce profesion…

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 90 % [Dagmar]

3.January » i-divadlo.cz
Veselé a vtipné. Výborné herecké i pěvecké výkony. Jsem moc ráda, že divadlo tuto inscenaci opět uvádí. Viděla jsem už 2x. Doporučuji všem.

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 80 % [Nickmik]

23.September » i-divadlo.cz
Vtipný text hry střídal v rychlém tempu humor písňových textů. Hrálo a zpívalo se s radostí a od podlahy. Velmi osvěžující hudební komedie.

Recenze: Bláznivá jízda z Hradce

20.April » i-divadlo.cz
Část uměleckého vedení Divadla v Dlouhé, konkrétně SKUTR, oslovilo pro novou rodinnou inscenaci režiséra Jakuba Kroftu, bývalého uměleckého šéfa královéhradeckého divadla DRAK. Jakub Krofta nyní působí ve Vratislavském loutkovém divadle. Režisér si …

LIVE stream - Velká pohádka doktorská - čtení na pokračování

6.April » Informuji.cz
Milé děti, četli jsme vám z pohádek O pejskovi a kočičce, které napsal... | LIVE stream - (2021-04-11 00:00:00 - 2021-04-11 00:00:00)

Divadelní návštěvy tety Kateřiny (No. 1)

Od čtenáře -- Kateřina Jírová, produkční a diavdelní publicistka zaměřující se především na loutkové divadlo si na i-DN otevírá blog. Zahajuje ohlédnutím za jarní premiérou inscenace Jakuba Krofty Nebe - peklo pražského Divadla v Dlouhé.

Tato informační stránka o Čeněk Koliáš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Čeněk Koliáš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes