Robert Hula

Related to

Sobotě na šampionátu v Oostende kralovali Nizozemci

30.January » MTBS.cz
Sklizeň tulipánů! Pět ze šesti medailí získali Nizozemci v prvním dnu mistrovství světa cyklokrosařů v Oostende. Čeští reprezentanti jeli možná až s příliš velkým despektem... Závodní program 72. mistrovství světa cyklokrosařů v belgickém Oostende...

Prvnímu dnu MS kralovalo Nizozemsko. Ženy mají všechny tři kovy, zlato mezi mladíky bral Ronhaar

30.January » ČT24
V belgickém Oostende odstartovalo mistrovství světa v cyklokrosu. Jako první si to o medaile rozdali závodníci do 23 let a dominovali Nizozemci. Zvítězil Kim Ronhaar a druhý dojel Ryan Kamp. Nejlepší z Čechů byl na 29. místě Robert Hula. Mezi žena...

MS cyklokros Oostende 2021: výsledky muži U23

1. Pim Ronhaar (NED) 49:47 min.2. Ryan Kamp (NED) +0:083. Timo Kielich (BEL) +0:144. Emiel Verstrynge (BEL) +0:195. Toon Vandeboosch (BEL) +0:31...29. Robert Hula +5:0437. Jakub Říman +6:36DNF. Šimon Vaníček Kompletní výsledky ZDE

Závod do 23 let na MS cyklokrosařů vyhrál Ronhaar, Češi neuspěli

30.January » Sport.cz
Mistrem světa v cyklokrosu v závodu mužů do 23 let se stal Nizozemec Pim Ronhaar. Triu českých reprezentantů závod v Ostende nevyšel. Nejlepší z nich byl na 29. místě Robert Hula. Jakub Říman skončil sedmatřicátý, Šimon Vaníček nedojel.

Program světového šampionátu v cyklokrosu - Ostende 2021

30.January » RoadCycling.cz
Tento víkend budeme sledovat cyklokrosový šampionát cyklokrosařů. Bohužel se nám v Belgii nepředstaví juniorské kategorie. Do Ostende jsme poslali sedm reprezentantů.

Grand Prix v Plzni vyhrál Petr Fiala

26.August » RoadCycling.cz
Úvodní díl GIANT LIGY v Plzni se jel za letního počasí, kdy teploměr na Rapidu ukazoval příjemných 25.0 °C. Po Mistrovství ČR si přijel do Plzně spravit náladu smolař Petr Fiala. A nakonec se mohl radovat ze zaslouženého vítězství.

Tato informační stránka o Robert Hula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Hula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes