15
new stories - click to show

Ondřej Koutník

Related to

Černochová odmítla povýšit plukovníky. Nechtěla jsem ohrozit vyšetřování, říká

Bylo tu podezření z korupčního jednání, vysvětlila ministryně obrany Jana Černochová (ODS), proč v minulosti odmítla jmenovat několik plukovníků. Měla prý informace od Vojenského zpravodajství a nechtěla ohrozit vyšetřování.

Ať Česko zaplatí za lékaře v Koreji kauci, vyzval vládu senátor Čunek

Případ českého lékaře, který nesmí opustit Jižní Koreu kvůli obvinění z nevhodného chování k místní hygieničce, se dostal na půdu Senátu.

Zaútočili na mě přesně ve chvíli, kdy jsem šla do vzduchu, říká Černochová

30.May » Seznam Zprávy
„Pro ruské zpravodajské služby je obranná smlouva něco, co nechtějí. Chtějí zabránit ratifikaci, takže si asi někdo nepřál, abych do USA vůbec odletěla,“ říká ministryně obrany Jana Černochová v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

Ještě dva zlaté večírky pro český hokej

28.May » Seznam Zprávy
Závěrečný díl unikátní série Seznam Zpráv z historie světových šampionátů v hokeji. Tentokrát o posledním titulu, který Češi zatím získali.

Jezero plánované po dotěžení lomu ČSA na Mostecku se nebude muset dopouštět

28.May » Seznam Zprávy
V lomu ČSA na Mostecku pokračuje útlum těžby. S koncem dolování uhlí se počítá na přelomu let 2025 a 2026.

Na jihu Čech čekají řidiče omezení u Mirovic, ve Lnářích, na D3 i v Týně

28.May » Seznam Zprávy
Řidiče čekají přes léto na jihu Čech dopravní omezení na více místech. Silničáři rozšíří vozovku na tahu I/20 v obci Lnáře na Strakonicku, kvůli opravě mostů u Mirovic na silnici I/19 se bude jezdit do konce roku kyvadlově.

Putin si myslel, že nás rozebere a s každým udělá malý „deal“, říká Dvořák

28.May » Seznam Zprávy
„Ukrajina opakovaně ukazuje, že je připravená za ideály, na kterých EU stojí, bojovat a umírat,“ říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy nový ministr Martin Dvořák. Bude mimo jiné podporovat vstup Ukrajiny do EU.

Klaus a Zeman dostanou výrazně přidáno

25.May » Seznam Zprávy
Bývalým prezidentům se zvýší měsíční renta i příspěvek na kancelář a asistenta. Dosud je částka fixní a nezvyšovala se téměř dvacet let.

Konflikt v resortu obrany přišel v nejhorší chvíli: „Ve hře je příliš mnoho“

25.May » Seznam Zprávy
Setkání u premiéra má dnes pomoci urovnat rozpory mezi ministryní obrany Janou Černochovou a šéfem generálního štábu Karlem Řehkou. Ten podle médií zvažoval rezignaci. Kam napětí míří? Odpovědi přinášíme v 5:59 s reportéry SZ.

Okamurovi narušili demonstraci proti vládě Romové. „Fašisto,“ křičeli na něj

24.May » Seznam Zprávy
Měla to být demonstrace proti vládě. Akce SPD v čele s Tomiem Okamurou se ale v Liberci poněkud zvrtla. Na demonstraci dorazili Romové, kteří ale protestovali proti svolavateli.

Z ruiny je statek roku. Čerstvé maso prodává i z automatů

24.May » Seznam Zprávy
Scénář úspěchu rodinné farmy Basařových je učebnicový. Kolektivizace, vrácení statku v dezolátním stavu a desetiletí dřiny. Tu se podařilo dotáhnout až k titulu Farma roku ASZ.

Na Slunci je vidět skvrna. Připomíná, jak moc toho o hvězdě nevíme

24.May » Seznam Zprávy
Pokud máte svářečské sklíčko nebo brýle na pozorování Slunce, můžete na ohnivém kotouči pouhým okem vidět černý flek. Jde o úkaz, který upomíná na vědci blízce sledovanou, a přesto nadále v mnohém neznámou sílu nejbližší hvězdy.

Tato informační stránka o Ondřej Koutník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Koutník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes