15
new stories - click to show

Ondřej Koutník

Related to

Lex Tykač není lex Tykač. Dosáhnout na dotace pro uhlí bude hodně obtížné

13.June » iHNed.cz
Ještě v úterý večer varoval miliardář Pavel Tykač na debatě Prague Finance Institute před hrozícím koncem svých uhelných elektráren Chvaletice a Počerady, které plánuje zavřít už v příštím roce. „Jsem v pozici, že nezavírám hospodu na vesnici,...

Co na to Fiala? Tykač může seknout s elektřinou z uhlí klidně teď, už tratí

Podle miliardáře Pavla Tykače přestane už v příštím roce dávat ekonomický smysl vyrábět elektřinu z uhlí. Vláda Petra Fialy (ODS) podle něj bude muset rozhodnout, jak uhelné zdroje nahradit. „Řekl jsem jim, že jsem ten poslední, kdo by měl navrhovat…

Musica Florea a její odhalování Janáčka neznámého: Nečekaný a vzrušující experiment

13.April » Opera PLUS
K oslavám Roku české hudby se přidal také přední český ansámbl zabývající se historicky poučenou interpretací Musica Florea. Jeden z koncertních programů v rámci cyklu Musica Florea Bohemia 2024 soubor věnoval i Leoši Janáčkovi, od jehož narození le…

Odchod reportéra Hynka z obrazovky? Figuruje v policejním spisu

1.March » Seznam Zprávy
Spis v kauze IKEM obsahuje i „složku“ o novinářích a mediálních poradcích. Figuruje v něm mimo jiné jméno reportéra České televize Jiřího Hynka.

„Chceme konec proizraelské politiky.“ Otevřený dopis vládě podepsal i Halík

6.February » Seznam Zprávy
Výzvu vládě na změnu proizraelského postoje svým podpisem podpořilo téměř 80 významných osobností z kulturních, duchovních i akademických kruhů. Vláda podle nich ignoruje humanitární katastrofu v Pásmu Gazy.

Hamás se vrátil na sever Gazy. Údajně jím ale zmítají vnitřní spory

30.January » Seznam Zprávy
Podle odborníků a obyvatel Gazy, které oslovil list The Guardian, se teroristické hnutí Hamás přeskupilo na sever Pásma Gazy, kde se mobilizuje proti izraelským silám. Údajně v něm ale panují hluboké rozpory.

Z fakulty v Brně policisté vyvedli muže se zbraní. Zadrželi mu jich sedm

30.January » Seznam Zprávy
Na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně policie zadržela muže s legálně drženou zbraní. Do auly se dostal během dne otevřených dveří. Přenášel ji skrytě pod oblečením. Doplnil, že ji nosí běžně pro osobní ochranu.

Síkela tlačí na Brity a Indy: Vraťte Liberty peníze, jinak hrozí právní spor

25.January » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy získaly dopis, ve kterém ministr Jozef Síkela apeluje na majitele ostravské huti Liberty a její manažery, aby vyřešili svou finanční situaci a umožnili obnovení dodávek energií. Bez nich se továrna nerozjede.

Pohyb v jaderném tendru: vláda chce závazně více reaktorů

24.January » Seznam Zprávy
Podle zjištění Seznam Zpráv vláda chystá materiál, na jehož základě by stát požádal uchazeče o to, aby se zavázali v případě zájmu k výstavbě více než jednoho reaktoru.

Glosa: Rakušan najel na vítězný model Zemana a Babiše. Ale mnohem chytřeji

22.January » Seznam Zprávy
Lidé na Rakušana střídavě křičeli cosi o nadržování Ukrajincům, drahé elektřině, nízkých důchodech. Nechyběla sprostá slůvka a urážky. To vše je vedlejší. Byli jsme svědky politického marketingového školení.

„Demisi, demisi!“ Rakušan zakusil v Karviné lekci, která se může hodit

22.January » Seznam Zprávy
Šéf Starostů se pravděpodobně snaží oslovit nerozhodné a voliče hnutí ANO, kteří jako svou druhou volbu v průzkumech uvádějí právě Starosty.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Ondřej Koutník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Koutník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes