15
new stories - click to show

Eliška Rohánková

Related to

Kompromis je příliš křehký. Senátem zmítá lobby za registrovaná partnerství

10.April » Seznam Zprávy
V Senátu se hraje o podobu manželství pro všechny. Byť skupina senátorů přišla s návrhem na plné zrovnoprávnění stejnopohlavních svazků, poněkud paradoxně by zastánci novely byli pro to, aby se v návrhu Senát příliš nevrtal.

Zdechovský: Jako kapitán bych Rakušana seřval a vystřídal

5.April » Seznam Zprávy
Europoslanec Tomáš Zdechovský se pustil do ministra vnitra Víta Rakušana za jeho práci na migračním paktu. Kdyby bylo na něm, odvolal by ho z vlády. Rakušan kontruje tím, že Zdechovský dokument nepochopil.

„Žádal bych dva miliony,“ říká právník k případu záměny na Bulovce

3.April » Seznam Zprávy
Obrátí se na nemocnici Bulovka právníci pacientek, kvůli jejichž záměně jedna z žen přišla o dítě? „Poškozený si v zásadě může říct částku, jakou uzná za vhodnou,“ říká advokát specializující se na zdravotnické právo.

Pokus získat důvěrné záznamy princezny Kate. Nemocnice vyšetřuje zaměstnance

20.March » Seznam Zprávy
K incidentu došlo v privátním zařízení London Clinic, kde princezna Kate nedávno podstoupila operaci. Minimálně jeden člověk byl chycen při pokusu nahlédnout do jejích lékařských záznamů, píše BBC. Případ se nyní vyšetřuje.

Rusa, vyšetřovaného kvůli Vrběticím, se policii podařilo v Řecku vyslechnout

20.March » Seznam Zprávy
Rus s českým pasem Nikolaj Šapošnikov zajímal policisty kvůli výbuchům muničních skladů ve Vrběticích. Vyslechnout se ho podařilo s pomocí Řecka, kde dlouhodobě žil i zemřel, uvedl server iRozhlas.

Přežil jako jediný. Novinář si připomněl dva roky od tragické události

15.March » Seznam Zprávy
Tento čtvrtek uplynuly dva roky od chvíle, kdy se novinář Benjamin Hall společně se svým kolegou a kolegyní ocitl na Ukrajině pod ruskou palbou. Hall nakonec jako jediný přežil. I přes těžká zranění dnes pokračuje v práci.

Online: Reportéři Seznam Zpráv z frontové linie kousek od padlé Avdijivky

4.March » Seznam Zprávy
Pět dní před dovršením dvou let od plnohodnotné ruské invaze na Ukrajinu - se na východ napadené země vypravili reportér Jan Novák a fotograf Stanislav Krupař. Toto jsou zápisky z jejich čtrnáctidenní cesty.

Ideální stáří? Co nejdéle pracovat chce jen desetina lidí

4.March » Seznam Zprávy
Své starší příbuzné Češi nechtějí nechávat v nemocniční péči nebo domovech pro seniory. Skutečnost se však od přání liší, ukazuje nový průzkum série Jak se žije v Česku.

Video: Ukrajinci u Avdijivky zřejmě přišli o jeden z amerických tanků Abrams

4.March » Seznam Zprávy
O zničení amerického tanku už před týdnem s odvoláním na proruské separatisty napsala ruská státní agentura RIA Novosti. Dosud se ale informace nepodařilo ověřit.

Dánsko nezákonně sterilizovalo grónské ženy. Nyní žádají odškodnění

4.March » Seznam Zprávy
Ke sterilizacím docházelo v Grónsku v 60. letech minulého století v rámci antikoncepční kampaně bez vědomí pacientek, z nichž některé ještě nebyly dospělé. Dánské ministerstvo zdravotnictví nyní obdrželo předvolání před soud.

Naděje pro rozbouřené Haiti. Pětice zemí pomůže s bojem proti násilí gangů

1.March » Seznam Zprávy
Haiti se do chaosu propadlo v roce 2021 a od té doby musí tamní obyvatelé čelit brutálnímu násilí ozbrojených gangů. Situace by se nyní mohla obrátit k lepšímu. Několik zemí OSN potvrdilo, že ostrovu pomohou v boji proti gangům.

Pohřeb Alexeje Navalného obrazem: všudypřítomná policie a davy lidí

1.March » Seznam Zprávy
V kulisách zimní Moskvy a za přítomnosti bezpečnostních složek se konal pohřeb opozičního politika Alexeje Navalného. U chrámu Ikony Matky Boží se sešly davy lidí. Navalnyj spočine v hrobě na Borisovském hřbitově.

Tato informační stránka o Eliška Rohánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Rohánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes