15
new stories - click to show

Aleksandra Puzanova

Related to

Ukrajinská rozvědka podle médií v Rusku zlikvidovala ukrajinského kolaboranta

23.November » Seznam Zprávy
Podle místních médií ukrajinská rozvědka zlikvidovala v Rusku ukrajinského kolaboranta. Ten měl působit na Ukrajině jako úředník okupační správy. Dříve podle médií dříve pracoval v orgánech ukrajinského ministerstva vnitra.

Nárůst regulované složky ceny proudu se zřejmě zmírní ze 71 na 68 procent

23.November » Seznam Zprávy
Růst jedné ze složek cen elektřiny, té regulované státem, se pravděpodobně zmírní o tři procenta. Podle ministra Jozefa Síkely (STAN) má Energetický regulační úřad úspory tři miliardy korun. Informoval o tom Český rozhlas.

Izrael bude po příměří pokračovat v intenzivních bojích, říká ministr obrany

23.November » Seznam Zprávy
Příměří mezi Izraelem a Hamásem nebude trvat dlouho. Izraelský ministr ve čtvrtek prohlásil, že poté očekává nejméně dva měsíce intenzivních bojů. Podle jeho slov jen nátlakem získají zpátky další rukojmí.

Starosta New Yorku čelí předvolání k soudu za sexuální napadení

23.November » Seznam Zprávy
Na současného starostu New Yorku Erika Adamse podala médiím neznámá žena předvolání k soudu za sexuální napadení. Mělo k němu dojít v roce 1993, kdy žalobkyně pracovala společně s Adamsem pro město.

Zprávy z bojiště: Postup Izraele zpomalil už před příměřím

23.November » Seznam Zprávy
Očekávané čtyřdenní příměří, které má vstoupit v platnost ve čtvrtek, vyzývá k rekapitulaci izraelské operace v Gaze. V posledních 10 dnech Izraelci postupovali hlouběji do města. Tempo bylo ale pomalejší než v první půlce měsíce.

Z dravce lovnou. Miliardář Vítek musí odrážet další útok na majetek

23.November » Seznam Zprávy
Jeden z nejbohatších Čechů Radovan Vítek opakovaně čelí atakům bývalých investičních partnerů. K nim se nyní připojili i američtí investoři spekulující na pokles hodnoty cenných papírů Vítkovy skupiny CPI.

Ústavní soud projedná zkrácenou valorizaci penzí 10. ledna

23.November » Seznam Zprávy
Zkrácenou valorizaci penzí veřejně projedná Ústavní soud 10. ledna příštího roku. Jako svědky si předvolal ministry Jurečku a Stanjuru. Vyžádal si také stanoviska expertů.

Paříž není připravená na olympijské hry v roce 2024, říká její starostka

23.November » Seznam Zprávy
Starostka Paříže v televizním rozhovoru přiznala, že má obavy ohledně připravenosti města na olympijské hry v příštím roce. Podle ní město musí vyřešit problémy s dopravní infrastrukturou a bezdomovectvím.

Je to čisté mrzačení. Přesto další země uvažuje o legalizaci ženské obřízky

22.November » Seznam Zprávy
Zákrok nemá lékařské opodstatnění, častá jsou úmrtí na infekce i vykrvácení. Přesto se v Gambii v posledních měsících vzedmula debata o dekriminilizaci ženské obřízky. Narůstají obavy, že region půjde o krok zpět.

Válka, kde novináři umírají nejvíc. Je to ta mezi Izraelem a Hamásem

22.November » Seznam Zprávy
Ze statistik za poslední desetiletí válka mezi Izraelem a Hamásem předčila všechny ostatní konflikty v počtu mrtvých novinářů. Na vině je i izraelský „cenzurní režim“, který vláda zavedla na základě výjimečných právních předpisů.

Spojené státy zmařily šance na mír na Blízkém východě, míní Putin

21.November » Seznam Zprávy
Podle Putina Spojené státy svou jednostrannou diplomacií podkopávají šanci na mír mezi Palestinou a Izraelem. Řekl to na úterním zasedání skupiny Brics.

Ministerstvo zdravotnictví se s lékaři na růstu platů nedohodlo

21.November » Seznam Zprávy
Podle ministra Válka odbory odmítly navýšení odměn, i když se jednalo o nejvyšší možnou nabídku. Válek řekl, že udělal při snaze o dosažení dohody maximum, co bylo v jeho silách.

Tato informační stránka o Aleksandra Puzanova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleksandra Puzanova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes