Milan Dobeš

Related to

Farář z Valče za smrt muže na faře nakonec nemůže, rozhodl soud

Farář Michal Seknička z Valče na Třebíčsku není zodpovědný za smrt muže, který před třemi lety během návštěvy fary spadl do sklepa a zabil se. Ve svém druhém rozhodnutí to konstatoval Okresní soud v Třebíči.

PODÍVEJTE SE: V Místě zločinu Ostrava si v 10. díle zahrají i Baníkovci!

/FOTOGALERIE/ Desátý díl krimiseriálu se natáčel hned na řadě míst v Ostravě – na Masarykově náměstí, nádražích Ostrava-střed a Vítkovice, také v Milan Dobeš Museu nebo v absintovém klubu Les.

Dolní Vítkovice bilancují. Z rezavé továrny jsou teď skvosty architektury

24.December » iRegiony Impuls
Od depresivní nálady a pocitu zmaru až do stávající optimistické proměny Dolní oblasti Vítkovice (DOV) směřuje výstava Vzpomínka na současnost. Minulý týden byla zahájena v Muzeu Milana Dobeše v multifunkční hale Gong.

Dolní Vítkovice bilancují. Z rezavé továrny jsou teď skvosty architektury

24.December » iDNES.cz
Od depresivní nálady a pocitu zmaru až do stávající optimistické proměny Dolní oblasti Vítkovice (DOV) směřuje výstava Vzpomínka na současnost. Minulý týden byla zahájena v Muzeu Milana Dobeše v multifunkční hale Gong. Další články k tématu: Ostra...

Areál Dolních Vítkovic prošel obrovskou změnou, přesvědčte se na výstavě v Gongu!

20.December » TV Polar
V Milan Dobeš Museu v Gongu se uskutečnila vernisáž výstavy nazvané „Dolní Vítkovice – Vzpomínka na současnost“. Návštěvníci mají do února jedinečnou příležitost prohlédnout si proměnu tohoto industriálního areálu během uplynulých 17. let.

Výstava představuje, jak se Dolní Vítkovice proměnily za 17 let

20.December » Novinky.cz
V areálu Dolních Vítkovic v Milan Dobeš Museu otevřel vernisáží výstavu Vzpomínka na současnost její kurátor Jan Světlík. Právě on byl, spolu s dalšími spolupracovníky a vizionáři, u vzniku areálu Dolních Vítkovic.

OBRAZEM: Nová expozice v Gongu. Dolní Vítkovice vzpomínají na současnost

Nová expozice v Milan Dobeš Museu v multifunkční aule Gong jedinečným způsobem představuje Dolní Vítkovice – místo, kde se ještě před dvaceti lety ve vysokých pecích tavilo surové železo.

Milan Dobeš 90

6.November » www.kudyznudy.cz
Milan Dobeš Museum v Dolních Vítkovicích představilo novou stálou expozici kinetického konstruktivismu a op artu. Současně zahájilo, za osobní účasti autora, dočasnou výstavu k 90. narozeninám Milana Dobeše.

Polská geometrie

6.November » www.kudyznudy.cz
Přední umělce polské geometrické abstrakce napříč generacemi najdou lidé ode dneška v Milan Dobeš Museu. Na výstavě Polská geometrie TRADICE x SOUČASNOST se představují díla výtvarníků tvořících od půlky 20. století až po současné mladé autory.

Na výstavě v Ostravě se rýsuje Polská geometrie

16.October » ČT24
Tradici a současnost polského umění srovnává galerie v Dolních Vítkovicích. Milan Dobeš Museum představuje díla výtvarníků, které zajímá geometrická abstrakce. Výstava s názvem Polská geometrie zahrnuje výběr z tvorby od poloviny dvacátého století...

Tato informační stránka o Milan Dobeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Dobeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes