15
new stories - click to show

Zuzana Kubátová

Related to

Krize sílí, vláda rozjíždí další pokus v boji s bytovou drahotou

10.April » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Posledních 20 let dávaly vlády voličům stejný slib: Zlepší domácnostem přístup k bytům. Dluh zůstává nesplacený a situace se naopak dál zhoršuje. Teď proti bytové nouzi vytáhl pirátský ministr Ivan Bartoš.

Rychlejší výstavba bytovou nouzi nevyléčí. Klíč leží jinde

8.April » Seznam Zprávy
ANALÝZA. Rychlejší výstavba, na niž spoléhají politici i řada ekonomů, dostupnost bydlení sama nezlepší. Ceny bytů určují hlavně poptávkové faktory. Největší vliv mají příjmy domácností, míra nezaměstnanosti či úrokové sazby.

Solární revoluce by měla pokračovat. Ale pomaleji a bez dotací, říká expert

2.April » Seznam Zprávy
Green Deal bude muset zvolnit tempo, jinak ho nezaplatíme. Dotace křiví trh a vyvolávají „šílené ceny“. Čistší energetika se prosadí, zaplatíme za ni ale určitou částí svého komfortu, soudí energetický expert Michal Macenauer.

Cash Only: Solárníci budou muset přispět na provoz sítí víc než ostatní

24.March » Seznam Zprávy
Česko zahořelo pro solární panely. Podle dat Solární asociace se u nás loni postavilo skoro 83 tisíc nových fotovoltaik. Ekologičtí aktivisté se radují, obchodníky a správce rozvodných sítí to však netěší.

Koupili si pozemky u Prahy. Teď je tam navezená otrávená půda

18.March » Seznam Zprávy
V kauze kontaminovaného materiálu navezeného na pozemek v obci Trnová chybí klíčové odpovědi - kdo za situaci může a co se stane dál. „Faktem je, že se tam nějak musel dostat a že ho pravděpodobně nebude málo,“ uvádí reportér SZ.

Izraelská armáda zasahuje v nemocnici Šífa, hledá tam předáky Hamásu

18.March » Seznam Zprávy
Izrael už loni v listopadu pod největší nemocnicí v Gaze objevil tunely hnutí Hamás. V noci na pondělí tam opět zasahoval - v podezření, že se tam ukrývají přímo členové skupiny.

Sdílení elektřiny není pro každého. Spotřeba na místě je pořád nejvýhodnější

18.March » Seznam Zprávy
Majitelé solárních elektráren dostanou od začátku prázdnin novou možnost, jak nakládat se svými solárními přebytky. Mohou je začít „posílat“ dalším odběratelům. Sdílení elektřiny se však nerozjede hned a nevyplatí se každému.

Green Deal ztrácí tempo, dotační zdroje se tenčí, říká investor Fait

13.March » Seznam Zprávy
Green Deal je impulzem pro modernizaci českého průmyslu. Měl by ale zvolnit tempo, jinak si pod sebou řežeme větev. Politická prohlášení jsou jedna věc, druhá je ale reálný byznys, říká brněnský průmyslník a investor Igor Fait.

Uhlí z Tykačových dolů chybět nebude, spotřeba rychle klesá, říká obchodník

7.March » Seznam Zprávy
Pokud Pavel Tykač ukončí na jaře příštího roku na Mostecku těžbu uhlí a výrobu elektřiny, nahradí jeho produkci ČEZ a Sokolovská uhelná. V rozhovoru pro SZ Byznys popisuje probíhající změny v domácí energetice Petr Paukner.

Ministr Dvořák vysvětluje, proč chce euro

5.March » Seznam Zprávy
Před měsícem jmenoval ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák svého zmocněnce pro přijetí eura. Udělal to bez souhlasu dalších vládních stran a narazil. Skončily tím pod současným kabinetem debaty o přijetí evropské měny?

Nejdřív peníze, potom práce u vojska. Obrana láká studenty na stipendium

5.March » Seznam Zprávy
Středoškoláci si mohou přijít od státu na čtyři až pět tisíc měsíčně díky stipendiu Ministerstva obrany. Musí se ale smluvně zavázat, že po dokončení studia nastoupí k armádě. Pokud ne, peníze vrátí.

Developer Getberg má potíže. Klienti si stěžují, že neplní své závazky

5.March » Seznam Zprávy
Nad pražskou developerskou společností Getberg se stahují mračna. Skupina, která ještě nedávno úspěšně sbírala kapitál od drobných investorů na platformě Fundlift, opustila sídlo v pražské Libni a některým klientům dluží peníze.

Tato informační stránka o Zuzana Kubátová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Kubátová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes