15
new stories - click to show

Milan Rokos

Related to

Šéfové obou komor českého parlamentu navštívili v Izraeli i zraněné vojáky

Šéfové obou komor českého parlamentu dnes v Izraeli vyjádřili podporu židovskému státu v boji s terorismem a solidaritu jeho obětem.

Krok za krokem: Jak si nově zažádat o důchod na internetu

Přes internet lze nově žádat o všechny typy důchodů: od řádného a předčasného starobního důchodu přes vdovský, vdovecký a sirotčí nebo invalidní důchod. Nutným klíčem je elektronická identita nebo datová schránka.

Hútiové útočí. Íránští spojenci ohrožují světovou námořní tepnu

Útoky Hútiů na lodi v Rudém moři mají už i konkrétní dopady pro izraelský zahraniční obchod. Velká přepravní společnost odklonila své trasy od nebezpečného průlivu Bab al-Mandab, což prodlouží dodávky zboží klientům.

Propuštěné rukojmí čekají výslechy. Mediální výstupy si už Izrael hlídá

2.December » Seznam Zprávy
Pro izraelské občany, kteří vyšli ze zajetí v Pásmu Gazy, platí zvláštní mediální režim. Úřady chtějí mít kontrolu nad tím, co rukojmí řeknou novinářům.

„Záblesk naděje.“ Izraelské rodiny si nechávají zmrazit sperma zesnulých

1.December » Seznam Zprávy
Nemocnice v Izraeli zaznamenaly od teroristických útoků ze 7. října nárůst žádostí o posmrtný odběr spermatu a jeho zmrazení. Pozůstalým to pomáhá překonat ztrátu, vysvětluje zdravotnice. S procesem se pojí i morální dilemata.

NYT: Izrael získal již loni scénář útoku ze strany Hamásu

1.December » Seznam Zprávy
Izraelské bezpečnostní složky měly už od loňského roku ve svých rukou dokument, který popisoval útok palestinského hnutí Hamás na izraelské území, které sousedí s Pásmem Gazy. Vyhodnotily ho však jako příliš ambiciózní.

Klimatické snahy hatí dezinformátoři. Terčem bývá i Greta Thunbergová

1.December » Seznam Zprávy
Při šíření dezinformací popírajících klimatické změny vznikají překvapivá spojenectví. Na stejné straně barikády se ocitají západní těžařské koncerny i jim jindy konkurující Rusko.

Roste počet Čechů, kteří půjčkami vytloukají klín klínem, ale i těch opatrných

30.November » Seznam Zprávy
Češi se v přístupu k půjčkám zřetelněji vyčleňují do dvou odlišných skupiny. V jedné sílí počet lidí, kteří jsou si ochotni půjčit peníze na splátku dřívějšího dluhu, v druhé se zvětšuje počet Čechů, kteří jsou obezřetnější.

Šťastný podcast: Chci, aby NHL zaplatila Ukrajině odškodné, říká Hašek

30.November » Seznam Zprávy
Kdy budeme moct pustit ruské sportovce zpátky na mezinárodní soutěže a jestli bude už příští rok senátorem, o tom si v dnešním Šťastném podcastu povídá Jindřich Šídlo s Dominikem Haškem.

Netanjahu závisí na dvou mesiášských idiotech, říká bývalý agent Mosadu

30.November » Seznam Zprávy
V normální zemi by premiér Netanjahu odstoupil už 8. října, tedy den po nejhorším teroristickém útoku na území Izraele. Seznam Zprávám to v exkluzivním rozhovoru řekl bývalý agent Mosadu Gad Šimron, jemuž vychází v Česku kniha.

Vidíte válečné zločiny jen jedné strany, vyčítá Česku šéf HRW

29.November » Seznam Zprávy
„V Pásmu Gazy čelí kolektivnímu trestu 2,2 milionu Palestinců, i když útok na Izrael spáchalo několik stovek nebo tisíc ozbrojenců,“ říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy ředitel organizace Human Rights Watch Andrew Stroehlein.

Komentář: Do Česka teče ruský plyn. Proč to nevadí

28.November » Seznam Zprávy
Fakt, že se po několika měsících do Česka dostal ruský plyn, neznamená žádné riziko, píše v komentáři řídící partner EGÚ Brno Michal Kocůrek. Prostě ho jen v zemích, které stále ruskou surovinu dovážejí, bylo příliš mnoho.

Tato informační stránka o Milan Rokos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Rokos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes