15
new stories - click to show

Milan Rokos

Related to

Tři dávky proti omikronu nestačí, očkujeme čtvrtou, oznámil Izrael

22.December » Seznam Zprávy
Izraelští politici i zdravotničtí experti se obávají přicházející další vlny koronaviru, tentokrát vysoce infekční mutace omikron. Izrael proto jako první stát světa začal nabízet čtvrté dávky vakcíny.

Putin přitápí, USA nechtějí zaspat: Rusové rozumějí jen čisté síle

15.December » Seznam Zprávy
Američtí zákonodárci navrhují v případě invaze na Ukrajinu odříznutí Ruska od přístupu na finanční trhy a chtějí také zvýšení dodávek zbraní Kyjevu. Rozdíl v názoru na případnou ruskou agresi mezi republikány a demokraty není.

Vizita: Přichází nový ministr Válek a ředitele nemocnic přepadá nervozita

15.December » Seznam Zprávy
Představujeme vám Vizitu – nový newsletter Martina Čabana plný postřehů o českém zdravotnictví a jeho přesazích do politiky. Níže si můžete přečíst ukázku. Pokud vás zaujme, přihlaste se k odběru.

Český startupový inkubátor nakupoval ve Švýcarsku. Za 70 milionů

15.December » Seznam Zprávy
Česká skupina Creative Dock zaměřená na digitální startupy si před Vánoci pořídila za 70 milionů švýcarskou firmu Sparworks. Ta se zabývá uváděním nových produktů a služeb na trh.

Spojené státy překonaly hranici 800 tisíc obětí covidu-19

15.December » Seznam Zprávy
Na druhém místě žebříčku je Brazílie. Následuje Indie, Mexiko a Rusko. Reálný počet zemřelých ale může být ještě vyšší. V případě USA mohla hranice úmrtí na covid-19 překročit milion případů, uvádí americký zdravotní úřad CDC.

Tři dny lovu, muzeum, akvapark. Uprchlíci míří do Minsku jako turisté

15.December » Seznam Zprávy
Mezinárodní skupina investigativních novinářů zjistila, jak funguje pašování běženců na polsko-běloruskou hranici. Pod pláštíkem turistických cest ho organizuje irácký konzul s úzkými vazbami na Alexandra Lukašenka.

Brusel: Musíme diskutovat o povinném očkování

14.December » novinychrudim
Pro povinné očkování se už v minulém týdnu vyslovila šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová, na sklonku týdne se k ní přidal i místopředseda Komise Margaritis Schinas. Jedinou členskou zemí Evropské unie, která dosud přišla se zákonem o pov...

ČEZ vybral firmy, které za 1,69 miliardy dostaví horkovod z Temelína

13.December » Seznam Zprávy
Horkovod dlouhý 26 kilometrů měl začít dodávat teplo do Budějovic na přelomu loňského a letošního roku.

Předtím a potom: Srovnávací snímky ukazují strašlivou sílu tornáda v USA

13.December » Seznam Zprávy
Série tornád udeřila v noci na sobotu a vyžádala si desítky životů. Kromě Kentucky hlásí oběti okolní státy Illinois, Tennessee, Arkansas a Missouri.

Sledujte, co se právě děje v redakci Seznam Zpráv. Buďte s námi

13.December » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Fotky: Mauglí ze Sibiře. Dívenka ztracená v tajze si plní sen být baletkou

11.December » Seznam Zprávy
Karina Čikitovová se stala symbolem odolnosti a naděje. Ve čtyřech letech se ztratila v sibiřské tajze, kde žijí vlci a medvědi a kde i v létě klesají noční teploty k nule. Spolu se svým štěnětem tam přežila dvanáct dní.

Brusel chce otevřít téma povinné očkování. Nařizovat ho však nemíní

11.December » Seznam Zprávy
Pro povinné očkování se už v minulém týdnu vyslovila šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová, na sklonku týdne se k ní přidal i místopředseda Komise Margaritis Schinas.
Priti Patelová - Britská politička
Blanka Bohdanová - Česká herečka a výtvarnice

Tato informační stránka o Milan Rokos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Rokos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes