15
new stories - click to show

Ray Baseley

Related to

Zpověď tří žen, kterým Česko dalo nový domov

24.November » Seznam Zprávy
Tři ženy, které spojuje jedna věc. Samy se vydaly do neznáma – do země, kterou neznaly, kterou ani nikdy dříve nenavštívily. Jaké byly jejich motivace opustit svůj domov?

Schwarzenberg o volbě prezidenta a o Putinovi. Sváteční Týdeník FORUM je již v prodeji

15.November » Forum24
Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem o tom, jak hodnotí uplynulých 33 let polistopadového vývoje, rozdělení Československa, ruskou agresi a jak vidí favority prezidentské volby. A také rozhovor s Terezou Brodskou o vztahu s maminkou Janou Brejchovou. V…

Byl u výměny zajatců: Rusové naše vojáky propouštějí hubené a roztrhané

3.November » Seznam Zprávy
Volodymyr Zolkin má jako jediný civilista na Ukrajině přístup k ruským zajatcům, se kterými natáčí rozhovory. Pro Seznam Zprávy exkluzivně popisuje, jak probíhala výměna Rusů za obránce Mariupolu, které byl přítomen.

Skupina demokratů stáhla dopis, ve kterém vyzývala Bidena k jednání s Ruskem

26.October » Seznam Zprávy
Třicítka progresivních poslanců Demokratické strany stáhla dopis, který vyzýval Bidenovu administrativu k jednání s Ruskem. Incident vyvolal vlnu nesouhlasu uvnitř strany a vedl k otázkám o hranicích její podpory Ukrajiny.

„Politici nebuďte trubky,“ vzkazují Greenpeace z hladiny Vltavy

6.October » PrahaIN.cz
6. října organizace Greenpeace využila pražského summitu na Pražském hradě a vydala se na člunech na Vltavu, aby vrcholným politikům dala jasný vzkaz v podobě obřího plynovodu s nápisem PUTIN’S BLOODY GAS.

„Bude mi dobře, až skončí válka.“ Tímhle myšlením si ubližujeme

2.October » Seznam Zprávy
Za úzkost z nejisté budoucnosti a globálních změn se nemusíme stydět. „Je to přirozená reakce na všechno, co se kolem nás děje,“ uklidňuje psychoterapeut Miroslav Světlák.

Výbuch v Luhansku zabil separatistické předáky. Nepanikařte, vyzývá lídr

16.September » Seznam Zprávy
Ukrajinská armáda na „hranicích“, mrtvý generální prokurátor, fronty na benzín i vojenský lazaret místo dětské nemocnice. V samozvané proruské Luhanské „republice“ panuje nervozita.

Ukrajina během září osvobodila 2000 kilometrů čtverečních, řekl Zelenskyj

10.September » Seznam Zprávy
Ukrajina získala od začátku září zpět asi dva tisíce kilometrů čtverečních území, uvedl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinské jednotky hlásí úspěchy z protiofenzivy.

„Za každého Rusa nás padne pět.“ Ukrajinští vojáci o bojích na jižní frontě

7.September » Seznam Zprávy
Rusové snadno detekují jejich polohu, mají převahu v dělostřelectvu a nižší ztráty. Tak popisují boje v Chersonské oblasti týden po zahájení své protiofenzívy zranění ukrajinští vojáci.

Rusko přesouvá k hranicím nově vytvořený armádní sbor, tvrdí investigativci

27.August » Seznam Zprávy
Podle organizace Conflict Intelligence Team o přesunu svědčí fotografie a videozáznamy z posledních dní, které zobrazují převoz armádní techniky po železnici k ukrajinským hranicím.

The Kyiv Independent: Vojáci z mezinárodní legie zažívají od velitelů teror

18.August » Seznam Zprávy
Známý ukrajinský server přinesl v nejnovější zprávě svědectví vojenských dobrovolníků ze zahraničí. Ti jsou podle svých slov na příkaz svých ukrajinských velitelů nuceni absolvovat sebevražedné mise a rabovat.

Sledujte, co se právě děje v redakci Seznam Zpráv. Buďte s námi

18.August » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.
Juraj Hnilica - Slovenský zpěvák
Charles Daniel Balvo - Apoštolský nuncius v České republice
Dana Němcová - Česká psycholožka

Tato informační stránka o Ray Baseley zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ray Baseley" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes