15
new stories - click to show

Petr Našic

Related to

Rakovina kůže! Zemřela muzikálová herečka (†34) z Trháku a Kvítku Mandragory

19.February » Blesk.cz
Divadlo Broadway přišlo o mladou muzikálovou herečku Petru Březinu Vaškovou. Ta bohužel zemřela, ačkoliv jí bylo pouhých 34 let. Oplakávají ji ale nyní nejen kolegové, ale i diváci.

Poslední rozloučení s významným českým fotografem Petrem Našicem

14.February » aplausin.cz
Poslední rozloučení s významným českým fotografem Petrem Našicem se uskutečnilo v pátek 11. 2. 2022 od 14:00 hodin v kostele sv. Tomáše (Josefská 28, Malá Strana).

Pohřeb fotografa Petra Našice (†57): Kostel plný slavných spolužáků

12.February » Aha!
Tolik lidí nečekal ani kněz Václav Malý. Přišlo na dvě stě lidí, mezi nimi slavní spolužáci fotografa Petra Našice (†57) z DAMU Ivan Trojan (57), jeho žena Klára (50), Petr Vacek (57) a Radek Krejčí (57), který z kúru zazpíval.

Rozloučení s divadelním fotografem a manažerem Petrem Našicem (†57)

11.February » Blesk.cz
Poslední rozloučení se známým a talentovaným fotografem Petrem Našicem (†57) proběhlo v pátek 11. února od 14 hodin v kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Neformální pieta za umělce byla spojená též s vernisáží a výstavou jeho fotek v Trick baru, v dr…

Soukromý mejdan po pohřbu fotografa Našice (†57): Tlačenka, cigaretová kytice a za 30 minut konec!

11.February » Blesk.cz
V pátek 11. února se příbuzní a přátelé rozloučili s uznávaným fotografem Petrem Našicem (†57), který byl 25. ledna ve svém bytě nalezen bez známek života. Zádušní mše proběhla v kostele sv. Tomáše na Malé Straně a neformální pieta spojená s vernisá…

VYSÍLALI JSME: Rozloučení s divadelním fotografem a manažerem Petrem Našicem (†57)

11.February » Blesk.cz
Poslední rozloučení se známým a talentovaným fotografem Petrem Našicem (†57) proběhlo v pátek 11. února od 14 hodin v kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Neformální pieta za umělce byla spojená též s vernisáží a výstavou jeho fotek v Trick baru, v dr…

Rozloučení s divadelním fotografem Petrem Našicem (†57), který zemřel na infarkt! Kostel plný hvězd

11.February » Blesk.cz
Příbuzní a přátelé se od 14 hodin v kostele sv. Tomáše na Malé Straně loučili s fotografem Petrem Našicem (†57). Známý umělec, který spolupracoval s Milošem Formanem (†86), podlehl infakrtu. Doma ho našli bez známek života.

Rozloučení s divadelním fotografem Petrem Našicem (†57), který podlehl covidu! Kostel plný hvězd

11.February » Blesk.cz
Příbuzní a přátelé se od 14 hodin v kostele sv. Tomáše na Malé Straně loučí s fotografem Petrem Našicem (†57). Známý umělec, který spolupracoval s Milošem Formanem (†86) , podlehl covidu. Doma ho našli bez známek života.

PŘÍMÝ PŘENOS: Rozloučení s divadelním fotografem a manažerem Petrem Našicem (†57)

11.February » Blesk.cz
Poslední rozloučení se známým a talentovaným fotografem Petrem Našicem (†57) proběhne v pátek 11. února od 14 hodin v kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Neformální pieta za umělce je spojená též s vernisáží a výstavou jeho fotek v Trick baru, v druh…

Fotograf slavných Petr Našic (†57): Poslední rozloučení proběhne v baru!

7.February » eXtra.cz
Na konci ledna zemřel ve věku sedmapadesáti let fotograf slavných Petr Našic. Nyní bylo zveřejněno jeho parte. Poslední rozloučení proběhne v pátek 11. února 2022 v kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Neformální pieta následně proběhne v Trick baru.

Parte fotografa Petra Našice (†57) přineslo překvapení! Co bude po obřadu?

6.February » Blesk.cz
Na konci měsíce ledna zemřel divadelní a filmový fotograf a manažer Petr Našic (†57) - a podle zveřejněného parte se posledního rozloučení s příbuznými, přáteli i kolegy uskuteční 11. února. Co ale bude následovat po pohřbu jako takovém?

Smrt fotografa Našice (†57) vzala i Macháčkovou: Nemám žádnou jeho fotku!

28.January » Aha!
Odešel uprostřed plánů a jako správný profesionální fotograf zůstal Petr Našic (†57) svým blízkým dlužen spoustu fotografií. Vždyť je přece dost času! Přitom se ten jeho bohužel hodně zkrátil. „Znali jsme se třicet let, a nemám žádnou jeho fotku,“ ř…
Juraj Hnilica - Slovenský zpěvák
Charles Daniel Balvo - Apoštolský nuncius v České republice

Tato informační stránka o Petr Našic zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Našic" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes