15
new stories - click to show

Marie Zdeňková

Related to

Ceny divadelní kritiky 2020 - VÍTĚZOVÉ

Časopis Svět a divadlo vyhlásil dnes Ceny divadelní kritiky za rok 2020. Divadlem roku se stal soubor Cirk La Putyka, který získal i jedno z ocenění za „divadlo z karantény“. Herci roku byli vyhlášeni Karel Dobrý a Lucie Trmíková.

Z tiskových zpráv: CENY DIVADELNÍ KRITIKY za rok 2020

3.March » i-divadlo.cz
Výsledky CEN DIVADELNÍ KRITIKY za rok 2020 byly vyhlášeny 3.3.2021 online a to na facebookové stránce časopisu Svět a divadlo (www.facebook.com/svetadivadlo) a na jeho YouTube kanálu.

Nominace na Ceny divadelní kritiky 2020

25.February » Divadelní noviny
Výsledky CEN DIVADELNÍ KRITIKY za rok 2020 budou vyhlášeny 3. 3. 2021 online - a to na facebookové stránce časopisu Svět a divadlo a na YouTube kanálu.

Z tiskových zpráv: CENY DIVADELNÍ KRITIKY za rok 2020 - nominace

24.February » i-divadlo.cz
I přes pandemickou situaci, která zásadně ovlivnila divadelní rok 2020 a mj. přinesla výrazně nižší počet premiérovaných inscenací a projektů, i omezené příležitosti je zhlédnout, redakce časopisu Svět a divadlo vyhlašuje nominace na Ceny divadelní …

Bronzová medaile pro kronikářku

24.September » Pražský patriot
Marie Zdeňková, kronikářka patnácté městské části, obdržela včera z rukou primátora Bronzovou medaili hlavního města Prahy.

Ze srdce a kamene. Knihu věnovanou Antonínu Švehlovi koupíte na radnici

Rada městské části Prahy 15 minulý rok schválila záměr na vydání knihy k 100. výročí vzniku samostatného Československa. Hlavním tématem knihy autorů Marie Zdeňkové a Lukáše Berného jsou abecedně seřazená místa pomníků politika a hostivařského rodák…

Tato informační stránka o Marie Zdeňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Zdeňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes