15
new stories - click to show

Daniela Kose

Related to

Daniel Kos představil svoji první výstavu Prostoupení

Minulý týden se v Galerii “D” – Portheimka konala pod záštitou Lukáše Herolda (ODS), radního Prahy 5 pro kulturu, vernisáž mladého umělce Daniela Kose s názvem Prostoupení.

Čtyři scénáře od šesti autorů ocenila Filmová nadace

Jiří Miček a trojice spoluautorů Zuzana Kirchnerová, Tomáš Bojar a Kristina Májová získali ocenění v hlavní kategorii scenáristické soutěže Filmové nadace za rok 2019. Eliška Kováříková a Klára-Noemi Bělorová si odnesly ceny v kategorii Hvězda zítřk…

Praha 8: Karlínské setkání pod platany zase v září

Pravidelné sobotní farmářské trhy, které probíhaly pod názvem Karlínské setkání pod platany, se po dobu letních prázdnin nekonají. Pokračování sobotních farmářských trhů na Karlínském náměstí bude znovu od začátku září.

Patriot ve Varech: Alois Švehlík získá innogy Modrou kostku

Ocenění za výkon v hlavní roli ve filmu Na střeše, ve kterém bývalý středoškolský profesor českého jazyka s cigaretou nalepenou na rtu ukazuje bez skrupulí vztyčený prostředníček.

Praha 6: Výstava v Galerii Skleňák do 18. července

Ve Skleňáku v Praze 6 probíhá až do 18. července výstava architektonických návrhů významných míst na územní Prahy 6 očima zahraničních studentů – „Studentské projekty Bubeneč, Podbaba, Troja – Architectural Institute in Prague“.

Prostoupení. Výstava obrazů Daniela Kose

Praha 5 zve na výstavu obrazů Daniela Kose. Výstava, která se koná pod záštitou radního Lukáše Herolda, bude probíhat od 4. července v Galerii “D” – Portheimka, Štefánikova 68/12, Praha 5, Smíchov.
Lucie Zedníčková - Česká herečka
Alois Švehlík - Český herec
Lukáš Langmajer - Český herec
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Daniela Kose zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Kose" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes