15
new stories - click to show

Alois Švehlík Český herec

Related to

Alois Švehlík jako Heinrich von Mattoni na obrazovkách zazářil. Původně si ale roli měl zahrát někdo jiný

24.November » SFDB.cz magazin
Dvanáctidílný historický životopisný seriál České televize z roku 2016 se znovu objeví na našich obrazovkách. Děj mapuje soukromý i pracovní život zakladatele dodnes oblíbené a slavné značky minerálních vod, Heinricha von Mattoniho, od dětství až ...

Jiří Bartoška (73) po akutní operaci střeva: Strach z krvácení do břicha!

18.November » Aha!
Potrápilo ho slepé střevo! Jiří Bartoška (73) se měl o víkendu zúčastit natáčení první klapky filmu Přání Ježíškovi, která padla v Brně. Místo toho ale skončil na operačním sále v brněnské fakultní nemocnici kvůli strachu z krvácení do břicha.

Ledové šílenství. Napínavé svědectví o tragické výpravě na severní pól

14.November » Radio Junior
Po dosažení severního pólu toužilo mnoho odvážných námořníků. Na tenhle sen doplatil i kapitán Hill a jeho posádka. Podaří se vypátrat, co se stalo a čí to byla vina?

Podívejte se, Kryštof, Gott i Janžurová v novém klipu Vánoční. Líbí se vám?

/FOTO, VIDEO, ANKETA/ Společná píseň kapely Kryštof a Karla Gotta vznikla před dvěma lety. Nyní kapela dala píseň ven spolu s videoklipem. Podívejte se na na to.

Kapela Kryštof dnes představila vánoční píseň s Karlem Gottem

5.November » Seznam Zprávy
Richard Krajčo a skupina Kryštof dnes představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem.

Kapela Kryštof představila vánoční píseň s Karlem Gottem i s hvězdně obsazeným videoklipem

5.November » Lidovky.cz
Richard Krajčo a skupina Kryštof představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem. Režie klipu se ujala Karin Krajčo Babinská, která do něho obsadila kromě manžela Richarda a tří jejich dětí ...

Kapela Kryštof představila vánoční píseň s Karlem Gottem

5.November » EuroZprávy.cz
Richard Krajčo a skupina Kryštof dnes představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem.

Skupina Kryštof představila společnou píseň s Karlem Gottem

5.November » Kultura Deník.cz
Richard Krajčo a skupina Kryštof dnes představili společnou píseň a videoklip s názvem Vánoční, kterou před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem. Režie klipu se ujala Karin Krajčo Babinská, která do něho obsadila kromě manžela Richarda a tří jejich ...

Drama při natáčení seriálu Sestřičky: Výbuch!

20.October » Aha!
Hlavně divačky si jeho návrat vymodlily. Marek Němec (39) coby doktor David Hofbauer opustil Modrý kód v bílém plášti, aby se za drsných podmínek vrátil do volného pokračování Sestřičky. Skončil mezi bezdomovci, a dokonce v sutinách domu po výbuchu.

Knoflíková válka. Oblíbený příběh o krutém boji za čest s Matějem Hádkem v roli Bouřky

3.October » Radio Junior
Poslechněte si oblíbený příběh o jedné nelítostné válce mezi znepřátelenými partami Velraňáků a Loverňáků. Kdo zvítězí a zachová si čest a knoflíky?

Dřevěné zbraně. Dobrodružství z drsných časů Divokého západu

3.October » Radio Junior
Vydejte se spolu s námi na Divoký západ do doby, kdy se tu proháněli kovbojové s kolty proklatě nízko. Mezi nimi i Jim Conover, kterému však jedno zranění změní život.

Ex-hvězdu Ulice napráskal známý fešák: TRAPAS v posteli!

17.September » Aha!
Někdy se to v posteli nepovede. Především když jsou podmínky ztížené covidem, který sužuje pomalu celý svět. Své o tom ví i bývalá hvězda Ulice Patricie Pagáčová (31).

Tato informační stránka o Alois Švehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alois Švehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes