15
new stories - click to show

Alois Švehlík Český herec

Related to

Nový český snímek Mimořádná událost nyní najdete na Netflixu

22.October » fZone.cz
Film měl premiéru 3. února 2022. V hlavních rolích se představili Igor Chmela, Jana Plodková, Jenovéfa Boková, Alois Švehlík a další. Režie se ujal Jiří Havelka.

O Dorotce a čaroději Ozovi. Neuvěřitelná výprava do fantazie

21.September » Radio Junior
Vydejte se na kouzelnou cestu za mocným čarodějem. Společnost vám bude dělat malá Dorotka a její nevšední přátelé.

Dřevěné zbraně. Dobrodružství z drsných časů Divokého západu

10.September » Radio Junior
Vydejte se spolu s námi na Divoký západ do doby, kdy se tu proháněli kovbojové s kolty proklatě nízko. Mezi nimi i Jim Conover, kterému však jedno zranění změní život.

Blaise Cendrars: Uříznutá ruka

8.September » ČRo 3 Vltava
Povídka francouzského autora. Z překladu Marie Janů připravil Marek Toman. V režii Josefa Melče účinkuje Alois Švehlík. Natočeno v roce 1991.

Vypadal vždy jako lázeňský švihák, ideální Mattoni!

26.August » NašeHvězdy.cz
Podlitiny po celém těle! I to bylo jeho dětství. Otec ho bil tak, až utekl z domova. Možná i díky tak těžké životní zkoušce porazil Alois Švehlík (83) dvakrát rakovinu a navzdory ... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Tomáše Töpfera byste v jeho životní roli nepoznali. Film Muž, který stál v cestě, je dotočen

22.August » aplausin.cz
Režisér Petr Nikolaev dotočil před několika týdny snímek Muž, který stál v cestě, jež zachycuje dramatické události 21. srpna 1968 v Československu. V hlavní roli lékaře a politika Františka Kriegela, hrdiny Pražského jara, který se jako jediný vzep…

Příběh Františka Kriegela je dotočen. Symbolicky před výročím srpna 1968

Muž, který stál v cestě. To je film o Františku Kriegelovi, hrdinovi Pražského jara, který v předvečer výročí srpnové okupace dokončil Petr Nikolaev. Hlavní roli muže, jenž se jako jediný postavil Brežněvovi a nepodepsal "Moskevský protokol", hraje …

Jediný nepodepsal. Příběh Františka Kriegela z roku 1968 natočil Nikolaev

19.August » Novinky.cz
Pod názvem Muž, který stál v cestě zpracoval režisér Petr Nikolaev do celovečerního filmu osud československého politika Františka Kriegela.

Vlastimil Třešňák: Malá srdeční příhoda. Ironická komedie o srdci Evropy

16.August » ČRo 3 Vltava
Komedie o časech, kdy kotelny obsluhovali intelektuálové, podnikat se nesmělo, ale bylo třeba najít střed Evropy. Účinkují Květa Fialová, Ladislav Mrkvička a Alois Švehlík.

Tato informační stránka o Alois Švehlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alois Švehlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes