15
new stories - click to show

Martin Jašminský

Related to

Místo končícího uhlí mají sever Čech spasit soláry. Ne všichni jsou nadšení

25.February » Seznam Zprávy
Kvůli útlumu těžby uhlí začnou na severu Čech z krajiny postupně mizet povrchové lomy. Kromě přírodních rekultivací by je ale měly nahradit i velké solární parky. Obce v nich vidí příležitost, mají však zároveň i určité obavy.

„Muž si myslí, že tak rodinu ochrání,“ říká expertka o vraždách v rodině

25.February » Seznam Zprávy
„Z vlastní zkušenosti mám pocit, že společnost závažné případy domácího násilí spíše podceňuje. To je vidět i na rozsudcích soudů,“ uvádí policejní psycholožka v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

Kopačková aféra. Nevydařenou kvalifikaci na ME poznamenal zásah shora

25.February » Seznam Zprávy
Fotbaloví reprezentanti jsou státem hýčkáni. Za socialistického režimu ale privilegia neměli, naopak byli vystaveni zvýšenému ideologickému dohledu. Tak nesmyslnému, že vláda KSČ poškodila kvalifikaci na evropský šampionát 1972.

Cash Only: Bytová politika po třiceti letech? Ani nevíme, kolik máme bytů

25.February » Seznam Zprávy
Trh s bydlením se má letos vrátit k růstu cen jak u bytů do osobního vlastnictví, tak i u bydlení v nájmu. Zájem o vlastnické bydlení bude stimulovat pokles úrokových sazeb a s tím i zlevnění hypoték.

Cash Only: Blokáda se blíží. Pozor na traktory, a hlavně na peněženky

18.February » Seznam Zprávy
Zemědělci se chystají ve velkém demonstrovat za své zájmy a blokovat dopravu. Mít se na pozoru před traktory ale nebude stačit. Daleko víc bude potřeba hlídat, co nového si farmáři vymohou v rámci přerozdělování státních peněz.

Pod Gazou zůstává až 80 procent tunelů Hamásu

28.January » Seznam Zprávy
Pokrok při ničení tunelů pod pásmem Gazy je pomalý, protože podzemní chodby musí být před zničením zmapovány a zkontrolovány, zda v nich nejsou nastražené nálože a rukojmí.

Cash Only: Plán NERV pro restart ekonomiky odhaluje vážné problémy Česka

28.January » Seznam Zprávy
Po úsporném balíčku pro zotavení veřejných financí si premiér Petr Fiala objednal u odborníků z Národní ekonomické rady vlády plán, jak nakopnout českou ekonomiku.

Seznam Zprávy uzavřely první ročník žebříčku Česká elita slavnostním galavečerem. Vyhlásily i speciální cenu za charitativní pr

25.January » PR blog Seznam.cz
V žebříčku Česká elita se umístilo sto podniků pod domácí kontrolou, seřazených podle odhadu jejich tržní hodnoty. SZ Byznys vyhlásily výsledky v listopadu, v úterý první ročník vyvrcholil slavnostním večerem v pražské Kunsthalle, kde ČEZ převzal ce…

Galavečer České elity je tu. Seznam Zprávy udělí ceny úspěšnému byznysu

23.January » Seznam Zprávy
Ceny pro vítěze žebříčku České elity už čekají v pražské Kunsthalle. Galavečer to bude nejen slavnostní a plný hvězd českého byznysu, ale také zábavný, říká v rozhovoru šéf byznysové sekce Martin Jašminský.

Česká Elita patří mezi nejštědřejší dárce. Vyberte nejlepší dobročinný projekt

5.January » Seznam Zprávy
Firemní dárci se významnou měrou podílejí na financování dobročinných projektů v Česku. Jejich příspěvky představují více než polovinu z 15 miliard korun, které na veřejně prospěšné účely v tuzemsku darují.

Cash Only: Fotbalová Slavia se vrací domů. Co tu ještě po Číňanech zbývá?

17.December » Seznam Zprávy
Miliardář Pavel Tykač je blízko koupě fotbalového klubu SK Slavia Praha i stadionu Eden. Fotbalová Slavia by se tak po osmi letech od převzetí čínskou společností CEFC China Company Limited vrátila do českých rukou.

Česko hlídá atypické zápaly plic, které se šíří v Číně. Případy jsou i tady

5.December » Seznam Zprávy
Bakterie, která způsobuje dětem zápaly plic v Číně, se šíří i u nás. Situaci české úřady sledují a připravují se, aby bylo v Česku dost léků.
Jaroslav Preiss - Český bankéř

Tato informační stránka o Martin Jašminský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Jašminský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes