15
new stories - click to show

Natálie Sousa

Related to

Otřesná svědectví z Dárfúru: Chlapci přikázali plazit se, pak ho ubili

12.February » Seznam Zprávy
Případů etnicky motivovaných vražd Masalitů v súdánském Dárfúru přibývá od loňského povstání paramilitárních jednotek RSF. Bojovníci se podle svědků zaměřují na chlapce, aby nezůstal nikdo, kdo by se za etnickou čistku mohl mstít.

Děti přežily pád letadla a 40 dní v džungli. Teď se o ně hádají příbuzní

11.February » Seznam Zprávy
Už je to víc než půl roku, co – údajně i s pomocí duchů a mystických rituálů – našli v džungli čtveřici ztracených kolumbijských dětí. Celou tu dobu se o ně ale starají úřady, protože rodina se pře o to, kdo se o ně bude starat.

Republikáni budou raději škodit Bidenovi než pomáhat Ukrajině, říká expert

8.February » Seznam Zprávy
Američtí politici se měsíce snažili najít shodu, jak poslat Ukrajině další peníze. Výsledný návrh však ve čtvrtek shodili republikáni ze stolu. Může za to Donald Trump, říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy Jan Hornát z FSV UK.

Sankce vůči izraelským extremistům v EU narazily, proti jsou Češi a Maďaři

1.February » Seznam Zprávy
Útoků extremistických židovských osadníků na Západním břehu Jordánu přibývá. Po sankcích vůči nim už sáhly i Spojené státy, v evropské sedmadvacítce ale záměr uvázl. Podle diplomatických zdrojů ho blokují Praha a Budapešť.

„Neviditelní zabijáci“ v Gaze: Nemoci a hladomor ohrožují čím dál víc lidí

23.January » Seznam Zprávy
V běžných podmínkách by se léčily pár dnů nebo týdnů, v časech války ale může být řada infekcí a nemocí v Pásmu Gazy fatální. Nejohroženější jsou děti.

Císař Franz Beckenbauer uměl ocenit velikost protivníka

16.January » Seznam Zprávy
Když odejde panovník, smutek zachvátí celou zemi. Tak se i stalo v případě německého fotbalisty Franze Beckenbauera, který si za své sportovní mistrovství a noblesní chování vysloužil přezdívku císař. A plně si ji zasloužil.

GymBeam loni zvýšil obrat v Česku o více než 60 procent

16.January » Seznam Zprávy
Sklizeň ovoce v Česku loni meziročně klesla o 26 procent na podprůměrných 121 946 tun. Byla to nejnižší úroda od roku 2017, tedy za posledních šest let.

ANO extrémně manipuluje diskuzi, říká Pekarová ke korespondenční volbě

16.January » Seznam Zprávy
Už ve středu začne ve Sněmovně další tvrdá bitva mezi vládou a opozicí. Tentokrát o schválení korespondenční volby. Ta by podle návrhu měla fungovat už v roce 2025, bude ale složitější, než se možná čekalo. Prosadí koalice své?

Ukazují světu utrpení v Gaze. Jak dlouho přežijí, nevědí

16.January » Seznam Zprávy
Na sociálních sítích je sledují miliony lidí, jejich práci přebírají zahraniční média. Žijí ve válce a prožívají humanitární krizi, po vlastní ose vše reportérsky pokrývají.

Zchátralý most zůstane nad D1 u Jihlavy do dubna. Bourání zhatilo počasí

16.January » Seznam Zprávy
Demolice zchátralého nadjezdu nad dálnicí D1 poblíž Řehořova na Jihlavsku byla kvůli počasí odložena na druhou polovinu dubna. Nehrozí, že by z něj něco odpadávalo na vozovku, ujišťuje ŘSD.

Pozor na falešnou aplikaci George, vyčistí vám účet

12.January » Seznam Zprávy
Na klienty České spořitelny míří nebezpečí. Podvodníci využívají toho, že banka sjednocovala aplikace, a vyvinuli si svoji vlastní – podvodnou. Díky osvětě však banka hlásí, že lidé jsou opatrní.

Nález v Amazonii zcela mění představu, jak žily starověké civilizace

12.January » Seznam Zprávy
Starověký městský komplex, kde žily desítky tisíc lidí – tak tým archeologů definuje přelomový objev z Amazonského pralesa, který může změnit perspektivu, jak svět vnímá civilizace v Latinské Americe.

Tato informační stránka o Natálie Sousa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natálie Sousa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes